МОН затвердить зміни до рамки кваліфікацій

Метою змін є приведення Національної рамки кваліфікацій у відповідність до закону «Про освіту»

МОН затвердить зміни до рамки кваліфікацій

Міністерство освіти і науки запропонувало до повторного громадського обговорення проект змін до постанови Кабінету Міністрів № 1341 «Про затвердження Національної рамки кваліфікацій». Проект документа оприлюднений на сайті освітнього відомства.

У Міносвіти зазначають, що метою змін є приведення Національної рамки кваліфікацій у відповідність до нового закону «Про освіту», а також до Європейської рамки кваліфікацій та Рамки кваліфікацій Європейського простору вищої освіти.

Зауваження та пропозиції можна надавати до 13 грудня 2018 року на електронну адресу panych@mon.gov.ua.

Як відомо, Національна рамка кваліфікацій призначена для використання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, установами та організаціями, закладами освіти, роботодавцями, іншими юридичними та фізичними особами з метою розроблення, ідентифікації, співвіднесення, визнання, планування і розвитку кваліфікацій.

проект документа

Освіта.ua
30.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
запізнилися
В стране работает более 2 миллионов украинцев, а в польских университетах обучается 40 тысяч студентов из Украины. Такое заявление во время заседания украинско-польского форума партнерства в Киеве сделал министр иностранных дел Польши Яцек Чапутович: «В Польше находятся уже почти 2 млн украинцев, которые работают у нас в ключевых сферах экономики: строительстве, сельском хозяйстве, услугах. Мы ценим их усилия и вклад в развитие нашего государства. В течение 2017 года польские консулы выдали украинцам 1,2 миллиона виз».
Papa Piy
Скажите, а нельзя ли - чтобы Шарова, Ковтунца, Ражкевича и к• от править на зимний набор в Польшу!?? Заслужили!!!
№
Слава Богу! Вже вся Україна кричить про ГЕНОЦИД УКРАЇНЦІВ у всіх галузях, від освіти до медицини і взагалі про знищення УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. Може хтось і почує, але мабуть ні. Питання: "Чиє замовлення виконує наш гарант і його прихвостні з КМ і ВР.
123321
Для №: Пішов на хуй! -
Додо
Для 123321: петя, це ти???
Коментувати
Студент
Вы же только взятки брать умеете, больше ни на что не способны.
Лаборант старший
Для Студент: пане студенте, на тобі також відповідальність, не гуляй, не спи, не пий— а навчайся! Тоді і взятки не будеш тикати свої срані нікому!!!
Коментувати
Щука дніпро
Згодне із Sos , нинішня влада не соромлячись мочить укросвіту, веде до закриття цінних спеціальностей у внз промислових центрів. Чого мовчать ректори, декани , нардепи, всі викладачі, студенство?!! Поляк ти рази на рік приймає у внз, а нам і раз не дають по розуму!
Лейба
SOS!! Польща тричі на рік приймає студентів на навчання у свої виші! Нині йде прийом зимовий- без обмежень для українців : Зно , бали , фіксовані предмети і т.і. Не оруть , що не такі вузи- хоч вони не ліпші! Наш рідний Мон все робить навпаки- не пущать, обмежить,закурить . Слава шарову і к*7!!!!
Фахова передвища освіта
Є ліцензія 2018 року на фахову передвищу освіту. За якими правилами і за яким замовленням (державним чи регіональним) проводити прийом у 2019 році? Кажуть, приймати неможна, бо немає правил прийому. Тоді для чого давати ліцензію і не дозволяти проводити прийом?
Мелітополь
Пані Гриневич! Кого ми в коледжі готуємо? Молодшого спеціаліста чи передвищого фахівця, а чи молодшого бакалавра???? Це ж по ідеї одне і теж , але це не так! Ви натворили таке, що ніхто в Україні розібратись не може. Де стандарти, програми, підручники? Хіба ж так можна- повний розвал.... Бюджету рік немає , зарплати мізерні і ту не платять...