Профспілка наполягає на виконанні своїх вимог

Профспілки погрожують вдатись до масових протестних дій у разі ігнорування їх вимог

Профспілка наполягає на виконанні своїх вимог

Після закінчення акції протесту 17 жовтня, у який також взяла участь Профспілка працівників освіти і науки, делегація уповноважених представників від профспілкового віче провела зустріч з віце-прем’єр-міністром Павлом Розенком.

В обговоренні профспілкових вимог також взяли участь міністр соціальної політики Андрій Рева, міністр освіти Лілія Гриневич, в.о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, а також керівники департаментів міністерств різних секторів економіки.

За інформацією освітньої профспілки, голова Федерації профспілок Григорій Осовий окреслив консолідовані вимоги, які були схвалені учасниками всеукраїнської акції протесту, а також передав пакет галузевих вимог, пропозицій, звернень та листів трудових колективів.

«Делегація від Всеукраїнського профспілкового віче попередила урядовців: якщо буде зволікання з розглядом профспілкових вимог, якщо буде й надалі ігнорування поданих ними пропозиції, профспілки вимушені будуть вдатись до масових протестних дій по всій країні, аж до проведення всеукраїнського страйку», - повідомили у профспілці.

Освіта.ua
18.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nika
Учитель зависим от администрации,профсоюз школ учреждений образования также,нужна независимая структура и предложения о полной независимости профсоюзов на уровне учреждения
Сама фраза"профспілка НАПОЛЯГАЄ"
ничего, кроме смеха візвать НЕ способна.. Профсоюз, "лидеры" которого" сидят в помещении отделов образования? Профсоюз, "лидеры" которого находятся В ПОДЧИНЕНИИ НАЧАЛЬНИКОВ отелов образования? У нас либо "лидеры" профсоюзов играют комиков, либо освитяне считают СЕБЯ комиками перед "лидерами" профсоюзов и своими начальниками. Сама фраза о том, что профсоюз чего-то там ТРЕБУЕТ, вызывает приступ дикого саркастического смеха.
Сергей Лимонов
Оце профспілки :У Франції у вівторок, 10 жовтня, відбулись масові страйки проти запланованого масового скорочення працівників бюджетної сфери. За даними профспілок, на вулиці французьких міст вийшли загалом понад 400 тисяч протестувальників. Лише у Парижі в акції взяли участь 45 тисяч людей. Столична поліція називає значно нижчу цифру - 26 тисяч. У Парижі у цілому мирна акція подекуди переростала в сутички з поліцією. Протестувальники били вітрини банків та трощили автобусні зупинки, поліція застосувала сльозогінний газ, пише інформагенція AFP. Серед протестувальників були освітяни, поштарі і працівники авіакомпаній. Загалом у день страйків було скасовано до 30 відсотків авіарейсів, а також уроки у школах.
я думаю
Для Сергей Лимонов: разницу между миром без раствтва перед родителями, и рабства ОТ родителей, кроме своего начальства можно просмотреть. Вопрос в другом. Когда в школы прийдут работать те кто поступил с баллом 102 по профильному предмету ЗНО, когда советских ОТВЕТСТВЕННЫХ учителей заменят дети, выросшие в новой стране, лишь тогда они, как вариант, создадут СВОИ профсоюзы, котороые выведут людей на реальные, а не шутовские, протесты. Лишь тогда. А сейчас? а сейчас мы можем лишь ждать и, потихонечку, что-то делать. Но делать с перспективой, ЗНАЯ, что ближайшие 10 лет ничего не изменится в нормальную сторону...
пАживем_увидЕм
Для Я думаю: коли вони прийдуть, то вже буде не та держава, і чи буде...
Коментувати
Дмитрий
Так а хто вы такие ? Если не можете доказать , что Украинский язык малоемкий и слабоинформативный , максимум литературный и инструмент логопеда , но не как не юридический , про доказательства на нем теорем пределов умолчу . Не годится для передового народа в научной среде воспитывать . Какие вы ученые ? Гнойник на теле общества .
Юхим Борисович
Для Дмитрий: лошара ти...
Коментувати
Кфн. Попазова М.І. Коледж будівницт
Для Вас може і померло, а я викладач ВУЗу і ми змушені виходити, тому що сидемо без заробітної плати. У нас до 1 листопада є тільки кошти на оплату світла та води, а надалі просто відключать. Як нам жити надалі?
Іван
Як може наполягати те,що давно померло?Які профспілки?Середній вік профначальників 70! років.Який захист? А альтернативні не створюються,бо щупальця старої гвардії ще тверді,а народ у нас бездіяльний.
Сергей Лимонов
Для Іван: профспілки у Франції вперше закликали до протесту усіх 5,4 мільйона працівників бюджетної сфери у відповідь на плани уряду скоротити 120 тисяч бюджетників. Уряд Франції також вперше за останні десять років намагається зменшити рівень дефіциту бюджету до рекомендованих Європейським Союзом трьох відсотків. Профспілка CGT уже закликала до нового страйку, який запланований на 19 жовтня. Представники іншго профспілкового об’єднання FO передбачають спільні акції "протягом листопада".
Менi 70
А я ще хочу дівку...а не тільки на лавці під балконами сидіти...
Коментувати
Волдимир Грабовський
А що говорити про працівників вищої школи, кои оплата праці професора нижча від оплати праці чорнороба на будівництві? З таким підходом скоро взагалі нікому там працювати буде - молодь не хоче займатися наукою за гроші, за які неможливо прожити... Тому і не йде... Правда, виникає запитання - чи потрібна теперішньому керівництву України вища школа і школа взагалі? Адже їх діти вчаться не в Україні, а в престижних школах і університетах лондонів, парижів, мсорбонн і т. п. Навіщо ще тоді витрачати кошти "на освіту", коли їх можна просто "засвоїти"? Тому і розвалили і школу, і вищу школу... Про яку якісну освіту можна говорити, коли ВУЗам навіть на зарплату і виплату "комуналки" не вистачає, про які лабораторії може бути мова? Колись про СРСР говорили як про "Верхню Вольту з ракетами"; таке враження, що стараннями останніх років навіть про "Верхню Вольту" скоро говорити не буде підстав. "Ростемо ж ми, гей!". Зате матимемо формальну можливість "безвізу", яка за тотальної бідності є "пшиком"
Віталік
Для Волдимир Грабовський: це ж скільки має чорнороб на стройці?
Лазар Натанович
Ставка професора - брудними 6400. З доплатами вийде чистими близько 10 тис.
Коментувати
Сергей Лимонов
Вартість тисячі кубометрів газу-підвищать з першого листопада на 24 відсотка ! А зарплатню вчителів проіндексують ( можливо ) - на 9 відсотків- відчуйте різницю !
Сергей Лимонов
"Профспілки погрожують ....!" - вже звучить смішно ! Як в тому бородатому анекдоті : " Не будіть в мені звіра !!!- Ги ги !Та не не боюся я скажених хом’ячків "!
Володимир
По-перше, потрібно переглянути ЄТС, оклад по першому розряду має становити 6 000 грн. Кожен наступний розряд має збільшуватись на відповідний тарифний коефіцієнт (орієнтовно на 200-250 грн.). Це мінімальна зарплата для 2019 року для працівників освіти. По-друге, надати справжню самостійність навчальним закладам у фінансово-господарській діяльності. По-третє, керівником навчального закладу не може бути людина, вік якої більший за 60 років, на звичайній посаді кожна людина може працювати, доки здоров’я дозволяє. Отож, мінімальна зарплата з 1 січня 2019 року має становити 6 000 грн. Для чого українцям уряд і міністерства, якщо вони не дбають про своїх працівників? В Україні утворився штучний розрив між працівниками і чиновниками, що несе небезпеку соціального вибуху. Акції протесту у жовтні 2018 року - це лише передвісник масового вибуху працівників освіти, охорони здоров’я, пенсіонерів та інших верств населення України.
Solomon
МОЖЕ нарешті вже СТРАЙК оголосите? Влада виводить гроші в офшори, а Ви ходите без толку на ті мітинги!
Геннадій Миколайович
Для Solomon: Ми були з плакатом: "Профспілка освітян Сумщини вимагає: Поверніть кошти з офшорів в економіку та бюджет". Принаймні, щоб вони розуміли, що про них думаємо. А вибір робимо 27 березня 2019 р. та восени 2019 р.
Коментувати
Павло Іванович
До страйкуючих ніхто не вийшов з урядовців...ОСЬ СТАВЛЕННЯ ВЛАДИ ДО ВЧИТЕЛЬСТВА!!! Нам все життя обіцяють, а ми віримо. А ми рабами були і будемо далі.Вчимо дітей боротись за свої права, а самі не боремось.Тоді ми можемо називатись вчителями?
DoDo
Для Павло Іванович: Відсутність самоповаги і гідності - вже давно є ознаками сучасних освітян!
ПалПалич
Загнали у ярмо.
Ілон
Для ПалПалич: Самі себе!
Коментувати
Solomon
Та ну на? Могут прибегнуть даже к протестным акциям вроде СТРАЙКА? Не верится что то! Откуда такая смелость в трусливых работников образования появилась? На понт берут КабМин? Или действительно готовы???
Сергей Лимонов
Для Solomon: Який понт у рабсили ! Я вас умоляю !
Коментувати
Ната
Нова Каховка Херсонської області. Обіцяну надбавку до зарплати для вчителів, які працюють у 1 класах НУШ, не нараховано.
Вчитель
Нова Українська школа = Стара Українська зарплата. Вчителів дурять , дурять і дурять. Профспілки перші хто зрадив Учителя! При мовчазній згоді профспілки ,Вчитель став посміховиськом в руках можновладців