В областях України відбулись протестні акції профспілок

Другий етап акції профспілок із пікетуванням уряду та парламенту відбудеться 17 жовтня

В областях України відбулись протестні акції профспілок

9 жовтня 2018 року у деяких обласних центрах відбувся перший попереджувальний етап всеукраїнської акції протесту, ініційованої Федерацією профспілок України, до якої приєдналась Профспілка працівників освіти і науки.

За інформацією освітньої профспілки, другий етап Всеукраїнської акції протесту профспілок із пікетуванням уряду та парламенту відбудеться 17 жовтня у Києві.

У профспілці наголошують, що серед основних вимог профспілок є необхідність припинення економії на людині праці, встановлення з 1 січня 2019 року мінімального рівня оплати праці не нижче 7 700 гривень, забезпечення в бюджеті України на 2019 рік належних видатків на освіту, охорону здоров'я, соціальний захист, розвиток галузей економіки тощо.

Освіта.ua
09.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
а тем временем
Из государственного бюджета на финансирование деятельности 6 политических партий в IV квартале 2018 г. было выделено: "Блок Петра Порошенко "Солидарность" получит средства в сумме 32,6 млн грн, политическая партия "Народный фронт" - 33 млн грн, "Оппозиционный блок"- 14 млн грн, "Радикальная партия Олега Ляшко" - 11,1 млн грн, "ВО "Батькивщина"- 8,5 млн грн. "Объединение "Самопомич" получит 16,4 млн грн.
Миколаївна
То повчіться у залізничників страйк на пів години приніс декілька мільярдів убитку, і зразу підняли зарплату. У нашій країні не дієві акції. Хірург не робитеме операцію тупором акщо не має скальпеля, то щому ви педагоги працюєте на голому інтузіазмі. На має парт, на має підручників все закрили школу . Бо школа не готова до першого вересня . От тоді все бнайшлося і кошти на зарплату і на підручники. Бо страйкували б не тільки вчителі а й батьки.
Кліфф
Для Миколаївна: Цілком згоден з Вами! Таке враження, що педагоги це якість альтруїсти-мазохісти. Їх принижують і принижують, а вони тупо сидять і мовчать! Ну, як можуть таких людей поважати школярі і студенти? Це ж боягузи і безхарактерні люди виходить. Ніяк не можуть спільно постояти за свої права.
Коментувати
руслан
Міністри придумали недосконалу формулу,внаслідок чого не вистачає для педагогічних працівників зарплат,мотивуючи,що демографічна ситуація..А що , тільки вчитель винен в демографічній ситуації в країні? Школи,де є 25 і більше учнів повинні фінансуватися державою. Та що ж це за хаос в державі. Реформи: ми за! Але це мають бути зміни на краще. Біда в Україні, що порядних людей нема при владі.
karasik
Правильно написав Yetty. Страйк, школу на замок. Тоді і батьки заговорять, тільки толк від ніякий. І двері школи не відкривати до позитивних рішень. От тоді буде толк.
Сергей Лимонов
Для karasik: профспілки у Франції вперше закликали до протесту усіх 5,4 мільйона працівників бюджетної сфери у відповідь на плани уряду скоротити 120 тисяч бюджетників. Уряд Франції також вперше за останні десять років намагається зменшити рівень дефіциту бюджету до рекомендованих Європейським Союзом трьох відсотків. Профспілка CGT уже закликала до нового страйку, який запланований на 19 жовтня. Представники іншго профспілкового об’єднання FO передбачають спільні акції "протягом листопада".
Коментувати
Правда
В нашей стране, где профорг - правая рука директора и по совместительству завхоз, никто ничего хорошего не ждёт.
Fraps
всеукраїнської акації протесту, ініційованої Федерацією профспілок України. Сподіваюсь "акація" виросте гарною.
Yetty
Показуха якась? Толку з таких акцій? Тільки СТРАЙК може щось змінити! Загальноосвітній!
Павло Іванович
Що з таких акцій? Ну підкинуть 100-200 гривень...Хіба щось від цього зміниться? Смішно...
Василь
Для Павло Іванович: В точку!
Коментувати
Володимир
хм... .