Бюджетники отримають індексацію на рівні 9,4%, - Мінфін

Міністерство фінансів повідомляє про заплановану індексацію зарплат бюджетним працівникам

Бюджетники отримають індексацію на рівні 9,4%, - Мінфін

Міністерство фінансів повідомляє про заплановану індексацію заробітних плат бюджетним працівникам на рівні 9,4% порівняно з 2018 роком. Про це йдеться у повідомленні відомства у Facebook.

«Проект Бюджету на 2019 рік передбачає достатній обсяг коштів для зарплат і пенсій, зокрема з урахуванням індексації розміру пенсій з 1 березня 2019 року, підвищення пенсій військовослужбовцям, зростання прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати – всього 166,5 млрд. грн, що на 27,2 млрд грн. більше ніж у 2018 році», - наголошують у фінансовому відомстві.

Також у Мінфіні заявляють про передбачене зростання мінімальної зарплати з 3 723 гривень до 4 173 гривень та індексацію зарплат бюджетним працівникам на рівні 9,4% порівняно з 2018 роком.

«Ми ставимося до соціальних зобов’язань перед громадянами максимально серйозно, як і до зобов’язань перед кредиторами держави. Для того, щоб обіцяти людям більші зарплати, ми повинні досягти стабільного економічного зростання та втримати макроекономічну стабільність, і для цього команда Міністерства фінансів робить все можливе», - йдеться у повідомленні відомства.

Освіта.ua
08.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Газ +24 відсотка ! Індексація ( вилами по воді ) 9 ! Заживем ! Уррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррааааааааааааа!
Андрій
Оплата праці вчителів здійснюється з державної субвенції. Оплата - обслуговуючого персоналу з районного бюджету.
Херсонщина
Для Андрій:Постановою Кабінету міністрів України встановлені межі доплати за престижність - від 5 до 30%. Якби ця доплата здійснювалась лише за рахунок державної субвенції, то мабуть в усіх районах всіх областей вона була б однаковою. Але ж ні, вона кругом різна і залежить від місцевих бюджетів. Чому ж тоді для оплати праці одних в мічцевому бюджеті немає коштів, а для максимальної доплати іншим є?
Коментувати
Ганна
Дніпровський район Дніпропетровської обласі - доплата за престижність. 30%, максимальна.
Валентина
За рахунок чого провеуть індксацію? За рахунок престижності, так допата за пресижність вчительської праці в Харківській обл. в деяких райнах вже становить 2%, куди далі. Це все популізм, а в реалії "НУЛЬ".
Ірина
Для Валентина: як може бути 2 %, якщо мінімум 5% за постановою Гройсмана.
Херсонщина
В Бериславському районі, мотивуючи тим, що в районному бюджеті не вистачає коштів, скоротили маже половину технічного та обслуговуючого персоналу в школах ( когось скоротили зовсім, а когось перевели на 0,5 ставки). При цьому обсяг роботи не зменшився. А ось вчителям підняли доплату за престижність всім поголовно до максимальних 30%. А все тому, що багато депутатів районної ради є директорами шкіл ( своя кишеня ближче до тіла).
Ирина
Так 2% чи 30% ?
Коментувати