Особливості подання документів в електронній формі

Реєстрація електронних кабінетів і подання електронних заяв на вступ до закладів фахової передвищої освіти

Особливості подання документів в електронній формі

Для вступу на денну (дуальну) форму навчання на фахового молодшого бакалавра вступник має створити електронний кабінет і подати електронну заяву.

Створення електронного кабінету

Вступники на основі базової загальної середньої освіти (після 9-го класу) реєструють е-кабінети і завантажують необхідні документи з 23 червня та до 30 листопада.

Вступники на основі повної загальної (профільної) середньої освіти (після 11-го класу) реєструють е-кабінети і завантажують документи з 3 липня до 30 листопада.

Реєстрація е-кабінетів відбувається на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

Для створення е-кабінету треба зазначити:

  • серію та номер документа про освіту;
  • номер (без серії) документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження).

Під час реєстрації потрібно вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України.

Окрім того, треба згенерувати пароль для подальшого входу в е-кабінет.

Завантаження документів до електронного кабінету

Після реєстрації е-кабінету необхідно завантажити до кабінету фото вступника.

Документ про попередню освіту має бути внесений до реєстрації першої заяви вступника на відповідній основі вступу.

Вступник має право внести до електронного кабінету декілька документів про попередню освіту, що містяться в Реєстрі документів про освіту ЄДЕБО, для реєстрації заяв на різних основах вступу до дня, що передує дню завершення реєстрації заяв.

Також необхідно вказати контактні телефонні номери вступника.

Фото випускника може бути надалі використане для виготовлення студентського (учнівського) квитка. Тому не можна завантажувати до е-кабінету «селфі» чи фото, що містить некоректне зображення.

Вступник може редагувати інформацію, внесену до е-кабінету, до моменту подання першої електронної заяви. 

Подання електронних заяв

Вступники на основі базової загальної середньої освіти (після 9-го класу) подають електронні заяви з 30 червня до 13 липня (до 18:00).

Може проводитися додатковий прийом документів для вступників на контракт за умови додаткового зарахування не пізніше 30 листопада.

Вступники на основі повної загальної (профільної) середньої освіти (після 11-го класу) подають електронні заяви з 10 липня. Це положення не стосується військових коледжів сержантського складу та фахових коледжів зі специфічними умовами навчання.

Прийом заяв вступників після 11-го класу закінчується:

  • о 18:00 31 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди або творчого конкурсу;
  • о 18:00 09 серпня – для осіб, які вступають тільки на основі результатів національного мультипредметного теста (зовнішнього незалежного оцінювання).

Докладні інструкції щодо реєстрації та подання заяв будуть розміщені на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

Для зручного пошуку спеціальностей та умов вступу до коледжів України вступники можуть скористатись сайтом Інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.05.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів