Завершується реєстрація на вступні іспити до магістратури

Завершується реєстрація на єдиний вступний іспит і єдине фахове вступне випробування

Завершується реєстрація на вступні іспити до магістратури

Цьогоріч реєстрація для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) на навчання для здобуття ступеня магістра триватиме до 18:00 3 червня 2021 року.

Реєстрацію на іспити здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти за допомогою двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.

Як відомо, у 2021 році ЄВІ з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська) мають скласти всі абітурієнти, які мають намір вступати в магістратуру незалежно від обраної спеціальності

Якщо вступник бажає взяти участь одночасно в конкурсному відборі на навчання за спеціальністю «Право» та/або «Міжнародне право», а також за іншими спеціальностями, на які необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, його реєструє приймальна комісія того закладу вищої освіти, який здійснює набір на навчання за спеціальностями «Право» або «Міжнародне право».

Лише окремі категорії вступників, перелік яких визначений Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році, мають право вступати до магістратури за результатами вступних іспитів замість ЄВІ та ЄФВВ.

Вступні випробування пройдуть у Києві й усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій і Луганській областях працюватимуть пункти в Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку.

Для проведення ЄВІ з англійської мови також додатково діятимуть пункти тестування в Білій Церкві, Кременчуці, Кривому Розі, Мелітополі й Умані.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП У МАГІСТРАТУРУ

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтеся до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
31.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів