Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Третина вступників в магістратуру не склала ЗНО
Третина вступників в магістратуру не склала ЗНО

Майже 18 тисяч вступників в магістратуру не склали ЄВІ з іноземної мови

Третина вступників в магістратуру не склала ЗНО

17 677 учасників єдиного вступного іспиту з іноземних мов, що проводився за технологією ЗНО і результати якого необхідні для вступу на деякі магістерські спеціальності, не змогли подолати поріг тесту «склав/не склав».

Тест єдиного вступного іспиту з іноземних мов складається із 42 завдань, кожне з яких оцінюється у один бал.

Пороговий бал «склав/не склав» за виконання завдань єдиного вступного іспиту був встановлений предметною фаховою комісією на рівні 12 балів.

Загалом тест єдиного вступного іспиту складали 55 186 вступників до магістратури, 32% з яких не змогли набрати необхідну кількість балів.

Нагадаємо, єдиний вступний іспит з іноземних мов є обов’язковим для вступу на спеціальності магістратури «Музеєзнавство, пам’яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань «Культура і мистецтво», спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Сфера обслуговування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» тощо.

Також значна кількість вступників до магістратури не склала тести єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей, що необхідні для вступу на спеціальності «Право» та «Міжнародне право».

Зокрема, єдине фахове вступне випробування з права не склали 4 142 учасника (29%), єдине фахове вступне випробування із загальних навчальних практичних компетентностей не склали 2573 учасника (18%).

Нагадаємо, єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних практичних компетентностей складали 14 259 осіб.

Поріг «склав/не склав» за виконання завдань тесту загальних навчальних правничих компетентностей встановлено на рівні 8 тестових балів (із 30 можливих), поріг тесту з восьми базових правничих дисциплін склав 36 балів (із 100 можливих).

Більше про ЗНО у магістратуру

Освіта.ua
16.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ivan
https://zib.com.ua/ua/138565-slon_viprominyue_teplo_vuhami_schob_oholonuti_v_speku_abo_te.html
Оля
Поддерживаю инициативу те кто за давайте устроим митинг против повышения порогового бала сколько можно все это терпеть ?
Противник тупоголовых в универах
Для Оля: Собери митинг, что бы тебе еще одний билетик на школьный курс купили
Сюрприз
Для Оля: Я первая пойду подпишусь на все возможные петиции!
Коментувати
ОЛЕГ
РЕБЯТА ОБРАЩАЮСЬ КО ВСЕМ НЕ БЕЗРАЗЛИЧНЫМ К ПРОБЛЕМЕ ОТСЕИВАНИЯ СТУДЕНТОВ ЭТО ШАГ В НИКУДА ВСЕ ДЕЛАЮТ ЧТО БЫ НЕ УЧИЛИСЬ ИМ НЕ НУЖНА МОЛОДЬ КОТОРАЯ МОЖЕТ СТАТЬ Высокопрофессиональными квалифицированными специалистами мы должны поддерживать своих детей ПОЭТОМУ ПРОШУ ВСЕХ ПОМОЩИ ДАВАЙТЕ ВСЕ ВМЕСТЕ СПЛОТИМСЯ И ПОДДЕРЖИМ ИХ ! ГОЛОСУЕМ ЗА ПЕТИЦИЮ И ПИШЕМ ПИСЬМА В АДМИНИСТРАЦИЮ ПРЕЗИДЕНТА ЭТО ИЗДЕВАТЕЛЬСТВО НАД ДЕТЬМИ !
Имя
Для ОЛЕГ: не умеешь учиться - на завод иди. Удачи!
Мирная Акция Протеста
Поддерживаю у меня знакомый медалист набрал 10 балов из-за переживаний и мало времени Жалко
Для Мирная Акция Протеста:
Досить скаржитися. Такий він колишній медаліст. Можна ще зрозуміти, що було замало часу для отримання максимального балу. Але, щоб подолати мінімальну планку, для толкової дитини часу було достатньо. Тому нема чого протестувати і підписувати свої пердиції.
Коментувати
Комментатор
Уверена, что все эти нытики имеют по английскому 5 баллов в зачетке и шли на ЗНО уверенно и думали что сдадут У них же ж 5 баллов!))) А тут такой облом... Оказывается «нарисованные»»пятерки не катят-надо ещё и знания иметь. Вот и маются выясняют кто виноват
Противник тупоголовых в универах
+++
мда
Это основная проблема. В говновузах им нарисовали 5ки за взятки, а теперь они обосрались. Слишком расслабились от такой халявы. Уверен, что после 11 класса эти студенты были умнее чем сейчас. Ну а чего? 4 года пьянок, наркотиков, тусовок без следа не могут пройти.
Алена
У вас стереотипное мнение о занятиях студента. Почему сразу пьянки, наркотики и т д? По себе не судите, раз уж на то пошло
Коментувати
535
https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Підтримайте петицію про пониження порогов ого балу! Так як об’єктивних причин для встановлювання такого рівня прохідного балу немає.
Противник тупоголовых в универах
Для 535: Подписал петицию за понижение бала - подписал петицию за тупоголовое будущее нашей страны
Коментувати
Лелека
Студенти тепер вивчають іноземну мову за професійним спрямуванням на 1 і 2 курсі (1 пара в тиждень). Жодної пари на 3 і 4 курсах. Діти забувають все, що вчили в школі і на 1-2 курсі. Після 4 курсу, щоб вступити в магістратуру треба скласти ЗНО з англійської (не професійної а загального вжитку). Як ви думаєте які можуть бути результати?
Ann_C
Якби всі ці обурені на результати тестування, що відмітилися в коментарях, витратили б свій час на навчання і підготовку, замість скарг в Інтернеті, то такої проблеми як "не склав/не вистачило балів" в них би просто не було. Вчитися ніхто не пробував? Кажуть дуже допомагає! PS. Я писала цього року ті ж самі тести, що й ви, і нічого занадто складного в них не побачила.
535
Для Ann_C: https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Підтримайте петицію про пониження порогов ого балу! Так як об’єктивних причин для встановлювання такого рівня прохідного балу немає.
Противник тупоголовых в универах
Котись на завод, бал устанавливают не относительно предыдущего года, а по другим параметрам, невежа
Коментувати
Алексей Поляков
Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Алексей Поляков
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ВИЩУ ОСВІТУ Просимо переглянути та вимагаємо від членів фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ та ЄВІ перерахування мінімальної кількості тестових балів (порогових), які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник https://petition.president.gov.ua/petition/66014... Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Для Алексей Поляков:
Що ви, тупаки, можете вимагати? Ви би ще петицію Трампу написали, щоб вас зразу у провідні університети США зарахували.
Противник тупоголовых в универах
Хатьфу в лицо тупому Алексею
Льоха удивил
Льоха - на завод. Что ты возмущаешься по поводу англ? Ты же на укр даже ошибки делаешь
Коментувати
Ярослав
Я тести склав, але також обурений таким підходом. До прикладу: я закінчив школу в 2002 році - тоді взагалі була зовсім інша програма вивчення іноземної мови. Навіщо з мене вимагають знань, які я і отримати відповідно діючої на той час програми не міг? Перша вища освіта є інженерна - англійську вчили, але ж вузькоспеціалізовану! Якби не 12 років роботи закордоном я би той тест не здав, дійсно рівень В-2 важкий для мене, не зважаючи що я вільно розмовляю англійською. Інші тести також сумнівні: рахувати цвяхи та орхідеї, визначити що конкретно хотів якийсь позивач з Франції до європейського суду з прав людини і тому подібного - дійсно вважаю помилковим. Тому розумію і поділяю обурення тих, хто тести не здав.
Гуляй
Для Ярослав: О, великовозрастный клоун отметился. О каких программах речь? Там тест на общее знание языка. Хочешь сказать, что за 17 лет английский язык изменился? Да и какой это б2 уровень? Тебе на б2 нужно будет писать письмо, пройти speaking & listening. Тогда это будет б2. Тут просто нужно уметь читать и понимать, что написано. Но люди оказались тупее чем я думал.
Сюрприз
Для Гуляй: вообще старших обижать некрасиво жаль что ЗНО не проверяет общечеловеческие качества помимо компетентностей.Профессионал должен быть прежде всего Человеком.
Коментувати
Ollesia
Шановні абітурієнти. Міжрегіональна академія упоавління персоналом запрошує вас на навчання. Викладачі взяток не беруть, якщо щось вам не зрозуміло, викладачі завжди вам підкажуть та допоможуть. Тут ви знайдете собі нових друзів одногрупників, у вас буде веселе та цікаве життя. В нашому університеті навчатися неважко, а викладачі підуть на поступки. Викладачі та студенти займаються науковою діяльністю- пишуть статті, тези, виступають на пресс-конференціях. Якщо у вас проблеми зі складанням ЗНО- не розчаровуйтеся- вступайте до польського університету, а навчатися в Украіні. Це найкращий приватний університет в Украіні. Персонал університету викладачів вам буде дуже радий. Приносьте оригінали документів до нагшого університету. Наш університет чамий кращий в Украіні. Бажаю Вам дуже цікавого навчання і багато нових знань під час навчання у нашому університеті. Про всі деталі навчання можна ознайомитися тут- сайт нашого університету maup.com.ua
Наталья
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАКАЗ 05.04.2019 № 441 IV. Колегіальні робочі органи з підготовки, організації та проведення вступних випробувань 4) розробляє та ухвалює схеми нарахування балів за виконання єдиного фахового вступного випробування, а також методику встановлення мінімальної кількості тестових балів, які за виконання завдань певного блоку може отримати вступник із мінімально допустимим рівнем фахової компетентності, необхідним для участі в конкурсному відборі під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» у закладах вищої освіти (не пізніше ніж за 6 тижнів до проведення вступних випробувань); Итог:проходные баллы 2019-неправомерны!
той хто склав
Для Наталья: все делалось на скорую руку и качество соответствующее!!!
111
Для Алексей Поляков: не позорьтесь, вступні випробування не имеют отношения к зно, это совсем разные понятия, разобрались бы лучше прежде чем тут что-то рассказывать. Вступ. випробув. Проводятся дополнительно вузами помимо самого зно
Коментувати
Студент
А дуже справедливо було піднімати прохідний бал вже після того як здане ЄВІ, чому не було це зробити минулого року і сказати, студенти потрібно готуватися, бо для вступників 2019 року буде підвищено пороговий бал. Не правильно це робити, після вже складеного екзамену, тепер нехай повертають ті умови, які були коли студенти ішли здавати ЄВІ!!!
той хто склав
Для Студент: Оно и было спланировано заранее! И никому ж ничего не докажешь.
Евгений
Для Студент: а у минулому році як поріг визначався, чи не так само? Чого ви скаржитеся всі? Єдина причинаа того, що ви не склали, це ви самі
Коментувати
той хто склав
Я имею международный сертификат уровня B2 по английскому, который раньше освобождал от ЗНО по английскому на магистратуру и давал 200 балов!!!В этом году набираю каких-то пидарских 160 балов и МОН рассказывает что если есть сертификат то ЗНО сдать не проблема. Но так ли как хотел ты сдашь??? 200 и 160 балов это большая разница в балах!И кому я что буду доказывать это вообще бесполезно.И не я одна после ЗНО видела абитуриентов которые плакали после этих тестов и имеют такие сертификаты.Что ещё раз доказывает что это ЗНО вообще ни о чем не говорит.Мы ж идём в Европу и должны приветствовать тех кто учит языки и имеет международно признанный сертификат.А на деле двойные стандарты тулят это ЗНО которое кроме как для поступления нигде не нужно.И не надо мне рассказывать что не так учила или недостаточно знаний у меня есть документ который мои знание подтверждает!
Олег
Для той хто склав: у меня нет сертификата и я набрал 183, так что хватит ныть
той хто склав
Для Олег: флаг тебе в руки барабан на шею .В Европе посмотрят на эти твои 183 и скажу подотри Ж...У этой бумажкой
Олег
Ну если я на зно набрал 183, поверь у меня уровень английского намного выше твоего.так что твой сертификат не показатель того что ты английский хорошо знаешь. И твой сертификат тебе в Европе не поможет если ты даже элементарного не знаешь :D Задания не были настолько сложными( особенно последние вообще на изи)что человек со сертификатом B2 не смог набрать высокий бал,значит вот так ты хорошо знаешь английский
Коментувати
TECHNICIAN SLAVIC
Цікаво , а як би відреагували гуманітарії на зно з математики для магістратури?) Як магістр не може знати математики , так ще й вищої?
той хто склав
Для TECHNICIAN SLAVIC: Я думаю ЗНО по математике это дело времени и до этого дойдут!!!!С....и!!!
Василий
если что, то филологи ЗНО по языку не сдавали
нап
Для TECHNICIAN SLAVIC: Частина так само, як частина знавців математики реагують на іноземну. Але просто цікаво, що ж невдоволені пропонують натомість?! Просто спостерігати за поглибленням тієї прірви, в яку скотилась "вища" освіта, роз’їдена хабарництвом, кумівством та родинним протекціонізмом?
Коментувати
Oleg
Треба скасувати ЄВІ/ЄФВВ як такі, що обмежують право громадян на освіту. Підтримуй відповідну петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/65992
нап
Для Oleg: Треба скасувати недоумкам доступ до петицій і до голосувань за президента.
Коментувати
Яна
ПЕТИЦИЯ, необходимо поддержать петицию https://petition.president.gov.ua/petition/65934
Для Яна:
Дамо диплом магістра кожному недоумку, який підпише петицію.
той хто склав
Для Для Яна:: даже те кто сдал только рады будут отмене ЗНО
Алексей Поляков
Вам вже, мабуть, видали?
Коментувати
Денис
понизьте хоть проходной бал на 2 по всем предметам, смысл каждый год поднимать?
той хто склав
Для Денис: НИКОКОГО смысла!!!А нет он есть завалить и у них это получилось причём ещё и не будет им за это НИЧЕГО!!!!
Яна
https://petition.president.gov.ua/petition/65934 ПЕРТИЦИЯ
Денис
А, потом такие пишу.. « а че все украинцы в Польшу едут????» так вот из-за этого.. повышаете бал каждый год.. смысл?)
Коментувати
Алекс
Люди добрі, вам не здається, що останнім часом діється щось неймовірно-дурне?Особливо у мовних питаннях!Нас такими дурними роблять!Особливо телебачення!Вибачте, перекладати фільми з російської на українську, передачі?Це не занадто? Ми що, зовсім тупі?Російської не розуміємо?Попаганили все!
той хто склав
Для Алекс: Согласна,а изменить,к сожалению,ничего нельзя.
Яна
https://petition.president.gov.ua/petition/65934 ПЕРТИЦИЯ
Для Яна:
Це, Яна, не ПЕРТИЦИЯ, а ПЕРДИЦИЯ. Ха-ха-ха.
Коментувати
Валентина
Щоб підвищувати порогові бали з іноземної,пані Гриневич, треба було б для початку поставити викладання цих мов у школах на належному рівні, а потім згодом підвищувати порогові бали. Можна подумати, що у ВУЗах ці мови викладали . Правники вивчали право, а не англійську мову, Ви наших дітей лишили майбутнього, кинули їх на смітник. А ви не подумали ,що кому потрібні недовчені бакалаври. Ви їх гонете до багатої Європи заробляти гроші і хто вам дозволив ставити досліди на наших дітях. Ми прості українці і не в кожного такі широкі можливості як у вас і вашого оточення, щоб знати іноземні. Для початку свою мову вивчіть, а то приймаєте "Закон про мову", а добиваєте всіх іноземними.Ця ситуація з ЗНО до магістратури дійсно варта зустрічі на майдані. А партія "Українська стратегія Гройсмана", членом якої ви є, закликає :"Хочеш, щоб щасливих дітей було більше?". Повірте, що дякуючи вам щасливих стало на 32 % менше.
той хто склав
Для Валентина: Я думаю их стало меньше ещё больше чем на 32 процента
Яна
https://petition.president.gov.ua/petition/65934 ПЕРТИЦИЯ
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!