Вступникам надані рекомендації на бюджет

Оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджет

Вступникам надані рекомендації на бюджет

Відповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» 4 серпня оголошено рейтингові списки вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання.

Зазначені рейтингові списки оголошені для абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на базі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання.

На сайті інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статус заяв тих абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджет, змінено зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (бюджет)».

Також, навпроти заяви абітурієнта в електронному кабінеті, за якою абітурієнт рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, встановлено статус «Рекомендовано до зарахування».

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 18.00 години 8 серпня. Статус заяв абітурієнтів, які виконають вимоги до зарахування зміниться на статус «До наказу (бюджет)».

Зарахування вступників на бюджет проводиться не пізніше 10 серпня.

Переведення на вакантні бюджетні місця осіб, які зараховані на навчання за контрактом відбувається не пізніше 18 серпня 2023 року.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
04.08.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Доброго дня, скажіть, будь ласка, якщо я рекомендований на бюджет у внз за пріоритетом 2, і також здавав іспити у внз за пріоритетом 1, але не пройшов на бюджет, чи є у мене варіант виконати вимоги на бюджет у внз за пріоритетом 2 (подати оригінали документів) і також бути рекомендованим на контракт за пріоритетом 1? (На цьому варіанті наполягає внз за пріоритетом 2, щоб зберегти бюджетне масце) Але я боюсь, що, якщо я принесу документи у внз за пріоритетом 2, система виключить мене з конкурсу на контракт, а саме там я хочу вчитися реально. Буду вдячний за відповідь.
Галина
Для Андрій: якщо Ви не збираєтесь вчитись у виш, куди були рекомендовані, то 1. навіщо подавали заяву, 2. навіщо Вам туди подавати документи. Вас взагалі не має цікавити на чому цей виш наполягає.
Ганна
Для Андрій: Добрий день. У вступників є право навчатися на бюджеті й контракті одночасно. Але ж Ви не збираєтеся навчатися на бюджеті, тому не треба укладати договір про навчання з університетом. Якщо Вас буде зараховано на бюджет і Ви не напишете заяву на відрахування до початку навчання, то в разі повторного вступу на бюджет Вам потрібно буде відшкодовувати вартість навчання на бюджеті за перший семестр.
Коментувати
Мар
Добрий день, не змінився статус с допущено до конкурсу до рекомендована до зарахування, коли воно може змінитися , і якщо я привезла вже всі документи і заплатила за навчання ,можливо будет що через цей статус я не вступлю?
Ганна
Для Мар: Добрий день. Потрібно обговорити з приймальною комісією конкурс на спеціальність і процес вступу. Якщо буде достатньо місць, Вам зможуть рекомендувати до зарахування (спершу мають рекомендувати вступників з вищими балами).
Коментувати
Тан
Доброго дня, вчора оновився статус в університеті , було вказано - рекомендовано до зарахування , сьогодні вже виключено зі списку рекомендованих (не виконані вимоги) , це що означає?
Ганна
Для Тан: Добрий день. Якщо бажаєте виконати вимоги до зарахування, треба зателефонувати до приймальної комісії. Вона може змінити статус заяви.
Коментувати
Alina
Добрий день! Рекомендації на контракт і досі не прийшло але ми по звонку привезли документи і оплатили 1й семестр .,тепер хочемо подати у інший вуз як правильно поступити?дякую
Ганна
Для Alina: Добрий день. Якщо Ви віддали оригінали документів, потрібно їх забрати (оригінали документіа узагалі не потрібно залишати в університетах). Потім треба підтвердити вибір місця навчання й виконати вимоги до зарахування в іншому університеті. Коли можна буде забрати кошти з першого університету, залежить від умов договору.
Коментувати
Тарас
Підкажіть якщо отримав рекомендацію на бюджет в коледжі то до якого числа можна підтвердити вступ в електронному кабінеті?
Ганна
Для Тарас: Підтвердити вибір місця навчання й виконати вимоги до зарахування можна до 12:00 18 серпня.
Коментувати
Юля
добрий вечір, як активувати заявки, якщо їх деактивовано, у зв’язку з зарахуванням на бюджет з іншої спеціальності?(яка була, як запасний варіант)
Ганна
Для Юля: Добрий вечір. Треба обрати пункт "Підтвердити участь у конкурсі на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб" у розділі "Активні дії".
Юля
а в мене в активних діях не можливо натиснути на "підтвердити участь у конкурсі на навчання за кошти фізичних/або юридичних осіб", не є ця дія активонава, як і всі дії в "активні дії"
Ганна
Приймальна комісія може активувати заяви.
Коментувати
Вікторія
Скажіть, будь ласка, як активувати заяву на контракт, якщо підтвердила бюджет? Але у функція "Активувати" у "Активних діях" відсутня.
Ганна
Для Вікторія: Можливо, заяви ще не деактивовано. Коли їх деактивують, їх можна бути активувати.
Ганна
Для Вікторія: Треба обрати пункт "Підтвердити участь у конкурсі на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб".
Коментувати
Мар'ян
Доброго дня! Чому ще й досі немає рекомендації на контракт, в електронному кабінеті?
Ганна
Для Мар’ян: Добрий день. Якщо обрали заклад для навчання на контракті, потрібно звернутися до його приймальної комісії.
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Скажуть будьласка чого ще немає рекомендації для зарахування на контракт?
Ганна
Для Анастасія: Добрий день. Треба проконсультуватися обраному закладі. Може бути потрібно зачекати.
Коментувати
Ніколетта
Доброї ночі! Підкажіть будь ласка, якщо прийшла рекомендація на бюджет за 4 пріоритететом, але я не подаю туди документи і хочу вступити за першим пріоритетом на контракт, чи потрібно через «активні дії» підтверджувати участь в конкурсі на навчання за кошти юридичних/фізичних осіб?
Галина
Для Ніколетта: скажіть. Навіщо Ви всі подаєте заяви туди, де потім не хочете вчитись? Ви реально не розумієте, що відбираєте бюджетні місця в інших людей?
Ніколетта
Ви не відповіли не дали змістовну відповідь ні моє запитання, ні на запитання інших коментаторів, які задали подібне. Якщо так сталось це означає що на це були свої причини і я так сама маю право відмовитись від цього місця, як і погодитись на нього.
Ганна
Для Ніколетта: Ні, не потрібно. Заяви залишаються активними, поки вступника не зараховано на навчання на бюджет.
Коментувати
Оксана
Доброї ночі. Підкажіть будь ласка, реєструю заяви на вступ до коледжу. Мотиваційний лист добавити можу, а бали з НМТ додати не можу. Це взагалі норм? Як комісія зможе побачити мої бали?
Ганна
Для Оксана: Добрий вечір. Можна проконсультуватися в приймальній комісії.
Коментувати
Юлія
Добрий вечір, якщо КЕП онульовано, заява підписана власноруч та завантаження в кабінеті всупника, статус змінився "до наказу", фото документів надіслали на електронну адресу, договір ще не вислали,чи потрібно буде на нього накладати КЕП, як це зробити? Завтра останній день, чи зарахується виконані умови на бюджет?
Ганна
Для Юлія: Добрий вечір. Договір треба буде підписати дистанційно за допомогою КЕП або в університеті (якщо вступник неповнолітній, потрібен також підпис одного з батьків). Обговоріть з приймальною комісією, як і коли можна буде підписати договір.
Коментувати
Svitlana Kukurudza
Добрий вечір. Скажіть , будь ласка, якщо заява подана на бюджет, рекомендації немає, то чи прийде рекомендація на контракт? Дякую.
Ганна
Для Svitlana Kukurudza: Добрий вечір. Так, має прийти. Але спершу мають рекомендувати вступників з вищими балами, а потім - з нижчими.
Коментувати
Туур
А сертифікат НМТ там де Реєстраційні дані чи Результати? В персональну кабінеті
Леонід
Добридень, скажіть будь ласка, як відмовитись від рекомендації на бюджет? Фактично цей варіант був для випадку "навіть на контракт не взяли", але в мене вже зараз є гарний вибір, тільки відмінити заяву ніяк не можу.
Лариса
Для Леонід: пане підлість! Із- за вас хтось не отримав безкоштовного місця!!! Ваша громадянська позиція- жлобство.
Леонід
Моя громадянська позиція- обрати пропозицію, навачаючись на котрій я зможу здобути актуальні для мене знання хоч і буде та пропозиція платною. Той факт, що я не хочу зараховуватись за схемою, отримувати атестат за "просто так", і ще й стипендію з держбюджету проїдати, не є для мене ганебним.
Ганна
Добрий день. Можна не виконувати вимоги до зарахування, якщо остаточно вирішили не йти на бюджет (про це рішення бажано повідомити приймальну комісію). А можна виконати вимоги й ухвалити остаточне рішення щодо місця навчання пізніше. Можна бути зарахованим на бюджет і контракт одночасно (і навчатися можна на бюджеті й контракті одночасно).
Коментувати
Інна
Добрий день, у моєї доньки досить високі бали з НМТ, але їй у бюджеті відмовили,натомість в списках рекомендованих на бюджет є ті, в кого бали з НМТ в рази нижчі, як так виходить?Наперед дякую за відповідь.
Ганна
Для Інна: Добрий день. Інших вступників рекомендовано на бюджет на спеціальності з нижчими прохідними балами, ніж на Вашій спеціальності.
Коментувати
Оксана
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, якщо була подана заявка на бюджет, зараз в неї статус "Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та юридичних осіб", чи треба мені підтвердити бажання участі конкурсі на контракт? Чи це відбудеться автоматично? Наперед вдячна за відповідь.
Ганна
Для Оксана: Добрий день. Це відбувається автоматично, коли заява активна (заява деактивується, якщо вступника зараховують на бюджет за іншою заявою).
Коментувати
Макс
Я підписав заяву на бюджет в одному ВУзі Чи будуть мені ще приходити пропозиції на контракт з іншого ВУЗу.( хочу в мед.універ) Підписав бюджет лише тому,що боюсь пролетіти з контрактом(бо зараз там не проходжу по кількості місць). І чи зможу ,якщо пройду по контракту;відмовитись від бюджету. І без осуду...
Ганна
Для Макс: Так, будуть. Вам потрібно буде активувати заяви (у розділі "Активні дії"), які буде деактивовано після зарахування Вас на бюджет. Якщо Вас буде зараховано також на контракт, Ви зможете обрати одне з місць навчання.
Вікторія
Але, у розділі "Активні дії" немає функції активувати. Що робити?
Коментувати
Лана
Добрий день у мене таке питання як дізнатися, що я не прошла на бюджет? В мене тільки написано те, що допущено до конкурсу
Ганна
Для Лана: Добрий день. Якщо статус заяв не змінився, то Ви не пройшли на бюджет. Можна навчатися на контракті або взяти участь у конкурсі на вступ до коледжу за результатами НМТ (середній бал з предметів НМТ домножать на 1,25). Подати заяву на вступ до коледжу можна до 18:00 9 серпня в кабінеті вступника.
Коментувати
Марина
Доброї ночі, підкажіть будь ласка що робити після накладення КЕП (вже стоїть дата та час підпису) чи потрібно зв’язуватися з ВНЗ стосовно заяви для вступу?
Ганна
Для Марина: Добрий день. Потрібно підтвердити вибір місця навчання в кабінеті за допомогою КЕП і підписати договір на навчання (накласти КЕП на договір, надісланий приймальною комісією). Якщо вступник неповнолітній, договір про навчання має підписати також один з батьків. Хлопцям ще треба надати військові документи приймальній комісії. Ті, хто вступав за квотою, мають показати також документи, що підтверджують право на вступ за квотою.
Коментувати