МОН планує провести вступну кампанію максимально дистанційно

Міносвіти має намір максимально скоротити кількість контактів абітурієнтів та представників вишів

МОН планує провести вступну кампанію максимально дистанційно

Міністерство освіти і науки має намір максимально скоротити кількість контактів абітурієнтів та представників закладів вищої освіти під час проведення вступної кампанії в 2020 році.

Відповідних висновків можна дійти з відповідей освітнього відомства на запитання цьогорічних абітурієнтів щодо особливостей проведення вступної кампанії цього року.

Зокрема, у Міносвіти повідомляють, що всі заяви до закладів вищої освіти вступники зможуть подавати онлайн через власні електронні кабінети.

«МОН працює над тим, щоб вступники також отримали можливість подавати оригінал заяви (за якою хочуть бути зараховані), накладаючи електронний підпис, щоб не було необхідності особисто привозити оригінал документа про освіту до ЗВО, який можна буде привезти вже після початку навчання. Якщо такої можливості не буде, МОН продовжить строк подачі оригіналів документів», - зазначають у відомстві.

Також вступники з числа пільгових категорій матимуть можливість подавати заяви онлайн після того, як принесуть документи, які підтверджують пільги, хоча б в один університет, де їх буде перевірено та завантажено в базу.

Окрім того, якщо відвідувати заклади освіти буде заборонено через карантин, творчі конкурси та вступні іспити можуть проводитись у дистанційному форматі – онлайн та з надійною ідентифікацією вступників. Якщо це буде технологічно неможливо, університети мають забезпечити проведення творчих конкурсів та вступних іспитів із дотриманням жорстких санітарних регламентів.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
28.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Чи можуть абітурієнти подавати заяви одночасно до різних коледжів? І як бути у випадку, коли вступні іспити збігаються в часі їх складання? А ще , такий предмет як УКРАЇНСЬКА МОВА є обов’язковим у всіх запланованих нами випадках?
Катерина Василівна
Мене також Хвилює питання про вступ до училища...Після 9 класу.. Дуже важливо щоб Всі Діти знали і Батьки що їх чекає? Буде зарахування по Свідоцтвам по закінчення 9 класів до училища чи Ні? Будуть вступні екзамени? Будемо вдячні за відповідь. З Повагою Катерина Василівна
Мар'яна Лелюх
Для Катерина Василівна: що таке "училище"?
ВЛАД
Для Мар’яна Лелюх: Училище — заклад вищої освіти першого рівня акредитації або структурний підрозділ вищого навчального закладу третього або четвертого рівня акредитації, який провадить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям певної вищої освіти та кваліфікації за кількома спорідненими спеціальностями, і має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення. навчіться користуваться гуглом
ВЛАД
Катерина Василівна, дзвоніть а приймальну комісію закладу освіти, Вам все розкажуть
Коментувати
Лариса
А как "максимально дистанционно" дети будут ехать на ЗНО в одном школьном автобусе около 4 - 5 часов из сел Троицкого района до Старобельска или Северодонецка?
Олександр
А ось цікаво, де вступники візьмуть електронний підпис? Якщо хтось не в курсі, то зазвичай їх оформлюють в податковій та ЦНАПах. Ще можна згенерувати електронний підпис відкривши в деяких банках "кредитку" (проте я не впевнений чи банки відкривають картки для дітей (осіб, що не мають постійних доходів).Тобто черги з приймальних комісій просто пропонують перемістити в інші місця. Мудро, бо то вже будуть чужі проблеми, а не МОНа.
Олександр
Для Олександр: щоправда це все ж краще ніж їхати до іншого міста лише для того щоб написати заяву.
Коментувати
Дмитро
Опа, вже оновили і тепер всі зможуть підтверджувати реклмендаціі електронним підписом, а раніше казали, що лише контрактники. Зразу би нормально написали?
Світлана
А як буде проходити вступна кампанія для коледжів? Як діяти учнями які планували вступати після 9-го класу до коледжу?
Катерина Василівна
Для Світлана: мене також Хвилює питання про вступ до училища..
Коментувати
Тетяна
як заклади освіти при подовжених термінах розрахують потребу у викладачах? чи на час вступу (версень-листопад) матимуть місце звільнення?
Оляна
Що ви тут написали. Нічого невторопав. Карантин буде для внз до кінця літа. Що будуть робити бакалаври і одинадцятикласники? Хтось тверезий є?
Дмитро
Одинадцятикласники після закінчення вступають в університет. Тут сказано, що всі зможуть подавати документи онлайн, а пільговики мають занести документи, що підтверджують пільги хоча би в один університет. І коли завантажать усі документи в систему і нададуть дані для входу, пільговикам можна буде подавати онлайн. Для тих, хто пройде на платне, буде ще один додаток, за допомогою якого, зможуть підтвердити ре рекомендацію. Можна подавати без атестата (якщо небуде вчасно) , але з відміткою про його замовлення. Оригінали можна буде принести після початку навчання,але якщо тоді почнеться новий карантин або не буде можливості, то МОН продовжить строки прийому. Творчі конкурси повинні бути дистанційними або очно із дотриманням жорстких санітарних норм. А вступні іспити в коледжі та ще деяких закладах можуть проводитись дистанційно.але так буде з творчиии конкурсами і вступними іспитами, якщо каранти продовжать, а заклади освіти мають провести надійну ідентифікацію.
Коментувати