Завершується термін виконання вимог до зарахування

6 серпня вступники, які рекомендовані на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування

Завершується термін виконання вимог до зарахування

6 серпня вступники на бакалаврські програми, а також магістратури медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування, які отримали рекомендації на навчання за кошти бюджету, мають виконати вимоги до зарахування.

Зокрема, вступники мають подати необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години 6 серпня.

Зарахування за державним або регіональним замовленням буде проведено до 12-ї години 7 серпня.

У Міністерстві освіти нагадують, що рекомендації до зарахування були надані 1 серпня. У вступників, які змогли отримати бюджетне місце, навпроти однієї з заяв в електронному кабінеті з’явився статус «Рекомендовано до зарахування». Після виконання вимог статус електронної заяви має змінитися на «Включено до наказу».

Якщо вступник не виконає вимоги, то його рекомендація втрачається, а статус електронної заяви змінюється на «Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Такі вступники втрачають право в нинішньому році на зарахування (переведення) на навчання за державним та регіональним замовленням.

Після 7 серпня також відбуватиметься переведення на вакантні місця бюджету. Воно має завершитися до 18 серпня. Право на переведення за всіма спеціальностями є у вступників, які мають спеціальні умови на участь у конкурсі. На переведення мають право також черговики, які не були рекомендовані за широким конкурсом на бюджетні місця, однак лише за тими спеціальностями, яким надається особлива підтримка і у межах вакантних місць.

Для переведення вступники попередньо мають бути зараховані на навчання за контрактною формою.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
06.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів