Вступ.ОСВІТА.UA оприлюднив рейтинг вступників

Інформаційною системою оприлюднені рейтингові списки цьогорічних абітурієнтів

Вступ.ОСВІТА.UA оприлюднив рейтинг вступників

Інформаційною системою Вступ.ОСВІТА.UA оприлюднені рейтингові списки абітурієнтів, які цього року вступають до закладів вищої освіти на основі сертифікатів ЗНО на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) після закінчення 11 класів за денною формою навчання.

Рейтинговий список вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування, сформований на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією у кожному виші країни.

Ті вступники, які за результатами конкурсного відбору отримали рекомендації на навчання за кошти державного або регіонального замовлення, мають до 18.00 години 06 серпня виконати вимоги до зарахування, тобто подати до вишу необхідний пакет документів.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має бути проведено не пізніше 12.00 години 07 серпня.

Зарахування вступників, які отримали рекомендації на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб проводиться не пізніше 30 вересня.

Редакція сайту Вступ.ОСВІТА.UA просить вибачення за затримку публікації рейтингових списків, що була викликана повільним експортом даних з Єдиної державної бази з питань освіти, яка працює в умовах підвищеного навантаження.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
01.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
у меня у одного так написано допущен к конкурсу ,хотя звонили и говорили ,что я прошел и могу везти документы