МОН: реєстрація електронних кабінетів працює без збоїв

У перший день реєстрації електронних кабінетів ЄДЕБО працювала у штатному режимі

МОН: реєстрація електронних кабінетів працює без збоїв

У перший день реєстрації електронних кабінетів вступників до вишів Єдина державна електронна база з питань освіти працювала у штатному режимі. Про це під час прес-брифінгу повідомила директор Державного підприємства «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

За її словами, у перший день реєстрації електронних кабінетів вступників кількість зареєстрованих сягнула понад 15 тисяч.

«З них вступники активували вже 14 тисяч 230, тобто майже 95%. Хочу підкреслити, що активувати кабінет потрібно впродовж доби – якщо цього не буде зроблено, то вступникові потрібно буде реєструвати кабінет заново. Якщо ж ви вже зареєстрували, активували та зазначили всі потрібні дані в кабінеті, будь ласка, виходьте з нього, щоб не перевантажувати систему», – зазначила Оксана Бєлік.

Також вона попросила вступників відповідально поставитись до запам’ятовування свого логіну та паролю, адже якщо зазначити їх неправильно кілька разів поспіль, то кабінет буде заблоковано на кілька годин.

Торік вступники загалом зареєстрували більше ніж 160 тисяч електронних кабінетів і орієнтовно така ж їх кількість очікується цього року.

У свою чергу, директор директорату вищої освіти МОН Олег Шаров нагадав, що реєстрація кабінетів триватиме до 25 липня, а подавати через них заяви можна буде з 12 до 26 липня.

«Часу вистачить в усіх вступників, ми просимо працювати спокійно і дуже уважно зазначати інформацію. Бо, наприклад, до нас уже були поодинокі звернення, що щось не вдається зареєструвати в кабінеті. І в усіх цих випадках виникала одна й та ж ситуація – неправильно зазначена цифра під час введення номерів атестату чи сертифікату. Водночас за ту частину дня, що пройшла, до нас не надходила інформація про якісь серйозні проблеми, що стосуються роботи ЄДЕБО чи подання документів. Всі служби МОН, зокрема, наші гарячі телефонні лінії, електронні пошти та приймальня громадян працюють в звичайному режимі, на запитання надаються відповіді», – підкреслив Шаров.

Одним з найпоширеніших запитань на гарячих лініях нині є необхідність завантаження скан-копії атестата. Вступники цікавляться, які саме сторінки потрібно завантажувати в кабінет. У Міносвіти зазначають, що достатньо завантажити лише одну сторінку, на якій вказано перелік предметів та оцінки. Разом з тим, важливо, щоб розмір файлу не перевищував 1 Мб.

Освіта.ua
03.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів