Тестування кабінетів вступників пройшло успішно

Завдяки проведенню тестування були доопрацьовані налаштування електронного вступу

Тестування кабінетів вступників пройшло успішно

Тестування електронних кабінетів вступників, метою якого була перевірка роботи системи в умовах навантаження, загалом пройшло успішно. Про це повідомили у Державному підприємстві «Інфоресурс».

Разом з тим, за словами директора ДП «Інфоресурс» Оксани Бєлік, до тестування системи долучилася менша кількість людей, ніж зазвичай працює в системі під час вступної кампанії в дні її пікових навантажень.

Спробувати зареєструвати кабінет та подати через нього заяви 25 та 26 червня міг будь-хто охочий. Для цього потрібно було заповнити форму згенерованими системою даними та подати заяву до визначеного інструкцією вишу.

«Звісно, ми очікували отримати більш близьке до реальності навантаження на систему, адже зазвичай в перші дні реєстрації та подання заяв маємо понад 10 тисяч одночасних підключень. Можливо, це пов’язано з тим, що така ініціатива була вперше й не всі вступники були до неї готові. Ми вдячні всім, хто відгукнувся на наше прохання, долучився до тестування та написав свої відгуки. Завдяки цьому ми доопрацювали певні налаштування, зокрема, вирішили проблему з тим, що некоректно працював один з варіантів вибору регіону», – підкреслила директор ДП «Інфоресурс».

Вона також повідомила, що всі тестові кабінети вже видалені з системи, тобто їхнє подальше використання неможливе.

Реєструвати ж реальні кабінети вступники зможуть вже з 2 липня до 25 липня, а подавати через них заяви – з 12 липня до 26 липня.

Освіта.ua
27.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів