Участь у вступній кампанії взяла половина учасників ЗНО

Станом на 19 липня на вступ на програми бакалаврату подали документи більше 147 тис. осіб

Участь у вступній кампанії взяла половина учасників ЗНО

Станом на 8 ранку 19 липня на вступ на програми бакалаврату подали документи більше 147 тисяч абітурієнтів, що орієнтовно складає 55% від загальної кількості осіб, які зареєструвались на ЗНО в цьому році. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

Разом з тим, у відомстві зазначають, що кількість учасників зареєстрованих на ЗНО є орієнтовною цифрою для розуміння того, скільки осіб вступатиме в цьому році до вишів.

"Зрозуміло, що не всі подолали поріг “склав/не склав” з потрібних предметів, хтось складав ЗНО для себе і не збирався вступати, зрештою є абітурієнти, що в цьому році вступають до вишів за квотами та не складають ЗНО – лише вступні випробування у вибраному університеті. Таким чином зареєстровані у ЗНО – не точна цифра для оцінки кількості бажаючих вступити на бакалаврат, але для загального розуміння вона підходить", - зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Також він зазначив, що вступна кампанія цього року зберігає позитивну динаміку порівняно з минулим роком, адже навіть попри скорочення кількості випускників шкіл на 7%, станом на сьогодні більша кількість абітурієнтів встигли подати документи порівняно з аналогічним періодом вступної кампанії 2015.

Заяви на вступ до ВНЗ можна буде подати до 18 години 27 липня.

У Міносвіти повідомляють, що якщо абітурієнт зіткнувся з труднощами при поданні електронних заяв на вступ, він може звернутися на консультативну телефонну лінію МОН за тел.: (044) 481-32-15 та 068-951-25-13.

Для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: 050-550-54-11, 0 800 504 425.

Консультативні телефонні лінії працюють протягом вступної кампанії в робочі дні з 9:00 до 18:00.

 

Освіта.ua
19.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів