Доступ до електронного вступу можуть обмежувати

До 19 липня з 16:00 до 19:00 доступ до електронного вступу може бути обмежений

Доступ до електронного вступу можуть обмежувати

Кожного дня до 19 липня включно з 16:00 до 19:00 для приймальних комісій ВНЗ діятиме спеціальне вікно для безперебійної роботи по внесенню даних заяв абітурієнтів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

У зв’язку з цим, в зазначений час можуть виникати проблеми з доступом до електронної бази даних абітурієнтів, які подають документи до вищих навчальних закладів в електронній формі.

У відомстві зазначають, що завдяки таким заходам, приймальні комісії зможуть без проблем завантажити дані заяв абітурієнтів, які цього року подають документи в паперовому вигляді.

Як відомо, абітурієнти повідомляли про численні збої у роботі системи електронного вступу протягом перших днів вступної кампанії. У свою чергу, у Міністерстві освіти, посилаючись на статистичні дані, заперечують наявність проблем у роботі електронної системи подачі документів до вищих навчальних закладів.

Враховуючи позитивну динаміку подання заяв абітурієнтами в електронній формі, у Міністерстві освіти висловлюють впевненість, що всі абітурієнти зможуть вчасно зареєструвати свої заяви до обраних вишів.

Освіта.ua
18.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів