Рейтинг навчальних закладів від мережі LinkedIn

Ділова соціальна мережа LinkedIn склала рейтинг навчальних закладів США, Канади та Британії

Рейтинг навчальних закладів від мережі LinkedIn

Ділова соціальна мережа LinkedIn склала рейтинг навчальних закладів США, Канади та Британії шляхом ранжирування коледжів і університетів на підставі пропорцій випускників, які отримують «бажану» роботу.

Як правило, докладна інформація про працевлаштування випускників університетів не доступна, але LinkedIn має 300 мільйонів користувачів по всьому світу, за інформацією яких соціальна мережа визначає, випускники яких навчальних закладів отримують роботу в найпривабливіших компаніях.

Використовуючи складний алгоритм, шляхом аналізу кар’єри користувачів своєї мережі, LinkedIn визначає, які компанії були найбільш бажаними. Якщо користувач мережі залишає одну компанію в тій чи іншій професії, щоб працювати в іншій компанії, друга компанія вважається LinkedIn більш бажаною. Таким чином, це та компанія, яка виконує кращу роботу щодо запобігання добровільного звільнення своїх співробітників.

Оскільки користувачі мережі також вказують свою альма-матер, LinkedIn може розрахувати частку випускників кожного університету, які працюють в самих бажаних компаніях в своїх областях.

Свій рейтинг найпривабливіших університетів LinkedIn згрупувала за професіями. Так, для США доступно вісім груп професій: бухгалтери, дизайнери, інвестиційні банкіри, маркетологи, розробники програмного забезпечення, розробники програмного забезпечення на дрібних підприємствах, фахівці з соціальних медіа та фінансисти.

Для Великобританії і Канади доступні тільки п’ять груп професій. Сам рейтинг навчальних закладів від LinkedIn доступний за посиланням.

Освіта.ua
06.10.2014