Рейтинг світових шкіл готельного менеджменту від TNS

Швейцарія є світовим лідером освіти в області гостинності - 5 із 10 провідних університетів готельного менеджменту розташовані у цій країні

Рейтинг світових шкіл готельного менеджменту від TNS

Найбільшою світовою організацією в галузі досліджень та аналізу Taylor Nelson Sofres (TNS) Travel & Tourism (Великобританія), було проведено широкомасштабне дослідження галузі готельного бізнесу.

Це вже друге дослідження, що було проведено компанією Taylor Nelson Sofres (TNS) Travel & Tourism з метою визначення кращих світових навчальних закладів готельного менеджменту для міжнародної кар'єри.

Дослідження проводилося шляхом опитування топ-менеджерів провідних міжнародних компаній гостинності по всьому світу.

Критеріями вибору компаній було володіння або управління ними 5-зірковими готелями по всьому світу, оскільки основною метою дослідження було встановлення відносного ранжирування різних міжнародних шкіл готельного менеджменту, що навчають програмам університетського рівня, і випускників яких роботодавці наймають на роботу в міжнародні 5-зіркові готелі.

У ході дослідження респондентам було запропоновано вибрати десять найкращих шкіл готельного менеджменту, випускників яких вони охоче беруть на роботу. Респондентам був представлений список з 74 світових шкіл готельного менеджменту, які надають міжнародну освіту в сфері гостинності.

В цілому було отримано понад 180 анкет від представників компаній, що володіють або управляють 5-зірковими готелями по всьому світу: Hilton, Intercontinental, Marco Polo, Marriott, Radisson та ін.

Результати дослідження свідчать про те, що Швейцарія залишається світовим лідером освіти в галузі міжнародної гостинності - трійка лідерів серед кращих університетів сфери готельного менеджменту представлена навчальними закладами з цієї країни і ще два університети з Швейцарії потрапили до ТОП-10.

Топ 10 світових шкіл готельного менеджменту для міжнародної кар'єри

Місце

Навчальний заклад

Країна

1

Ecole Hôtelière de Lausanne

Швейцарія

2

Les Roches International School of Hotel Management Bluche

Швейцарія

3

Glion Institute of Higher Education, Glion & Bulle

Швейцарія

4

Cornell University

США

5

Hotelschool The Hague

Нідерланди

6

Les Roches International School of Hotel Management Marbella

Іспанія

7

Hotel School Vatel

Франція

8

Oxford Brookes University

Британія

9

César Ritz Colleges, Le Bouveret, Brig

Швейцарія

10

Ecole Hôtelière de Genève

Швейцарія


Taylor Nelson Sofres PLC (TNS) є однією з провідних груп маркетингових досліджень та інформації, а також найбільшим у світі постачальником досліджень та аналізу.

TNS проводить свою діяльність у 70 країнах світу, що дозволяє забезпечити якісний і своєчасний аналіз інформації, визнаний на міжнародному рівні.

TNS Travel & Tourism здійснює цілий ряд досліджень і консалтингових проектів, покликаних забезпечити розуміння і знання у сфері відпочинку, туризму, гостинності і подорожей.

Освіта.ua
13.04.2012