Лодзький університет пропонує нову програму
PR

Інноваційна програма бакалаврату, яка надає кар'єрні перспективи в сфері фінансів у Польщі

Лодзький університет пропонує нову програму

Лодзький університет запрошує українських абітурієнтів стати першими студентами нового стаціонарного напряму І ступеня (бакалаврату) за трирічною інноваційною програмою «Банківська справа та цифрові фінанси», яка стартує вже в жовтні цього року. У перший рік університет планує прийняти 100 чоловік, причому, кожен з них отримає унікальні перспективи працевлаштування у Польщі.

Даний інноваційний напрямок поєднав у собі фінанси з цифровими технологіями. Програма навчання створена за безпосередньої участі престижних польських компаній «Accenture» та «mBank», які є офіційними партнерами вишу. Їх співробітники також підключені до викладання, що є суттєвою перевагою цієї програми.

Слід зазначити, що «Accenture» - це глобальна консалтингова компанія з питань менеджменту, інформаційних технологій та аутсорсингу, представлена у 120-ти країнах світу. У Польщі вона працевлаштовує близько 2,5 тисячі осіб, включаючи 400 у самому Лодзі. У свою чергу, відомий комерційний банк «mBank» має понад 2 тисячі співробітників.

«Обидві компанії створили програму спільно з нами. Вони назвали перелік компетенцій, яких очікують від випускників, і ми спільно склали план навчання», - зазначила директор Інституту фінансів на базі факультету економіки та соціології Лодзького університету Моніка Марцинківська.

На думку представників Лодзького університету, співпраця з бізнесом дозволяє визначити актуальні очікування роботодавців та підвищити конкурентоспроможність випускників на ринку праці, до того ж сектор цифрового банку належить до однієї з галузей польської економіки, яка зараз найбільш динамічно розвивається.

Найбільшою перевагою цього напрямку є унікальна, міждисциплінарна програма навчання, що з'єднує кваліфікації в галузі фінансів з цифровими компетенціями.

«Практика показує, що сьогодні людина, яка працює у фінансовій сфері та володіє відповідними знаннями, щоб стати максимально ефективною повинна в той же час на хорошому рівні володіти знаннями і навичками у сфері IT», - підкреслив ректор університету, професор Володимир Никель.

Навчання неодмінно має бути орієнтоване на практику, тому і в даній бакалаврській програмі акцент зроблено на заняття, які формують практичні навички. Заняття проводитимуться рівномірно як професорсько-викладацьким складом вишу, так і практикуючими фахівцями з обох компаній-партнерів. Студенти отримають чудову освіту в таких областях, як банківська справа, фінанси підприємств, ринки і фінансові продукти, бухгалтерський облік, фінансовий аналіз, цифрова економіка, інтернет-банкінг та інформаційні технології.

З четвертого семестру в програмі з'являться дві спеціальності: «банківська справа 3.0» та «IT у фінансах». Після другого року навчання студенти отримають можливість пройти тримісячну оплачувану практику в компаніях-партнерах, а також і в інших обраних компаніях.

За словами творців нового напряму, його випускники зможуть знайти роботу в багатьох галузях економіки, зокрема, в банках, в консалтингових фірмах або компаніях, які співпрацюють з фінансовими установами, як у Польщі, так і в інших європейських країнах, враховуючи державний диплом європейського зразка.

Банківська справа та цифрові фінанси - наступний інноваційний напрямок Лодзького університету. Раніше виш увів такі передові програми навчання, як «InfoGeoLog: інформатика, геоінформатика і логістика» та «Лінгвістика для бізнесу», які також доступні для українських абітурієнтів.

Освіта.ua
29.04.2015