Магістратура в Польщі: 2 дипломи за 2 роки

Академія суспільних наук у Кракові об'єднує магістратуру та післядипломне навчання

Магістратура в Польщі: 2 дипломи за 2 роки

Академія суспільних наук у Кракові надає українським студентам унікальну освітню пропозицію, що полягає в поєднанні навчання в магістратурі на факультеті менеджменту або педагогіки з післядипломним навчанням. Завдяки такій синергії випускники всього за 2 роки отримають 2 дипломи: диплом магістра та сертифікат про закінчення післядипломних курсів підвищення кваліфікації.

Основною метою такої моделі навчання є поглиблення знань студентів у різних областях науки, заощаджуючи при цьому їхній час і гроші. До того ж така пропозиція це прекрасний спосіб збагатити своє резюме, адже наявність 2-х дипломів послугує значною перевагою під час працевлаштування, як і висока конкурентоспроможність випускників Академії суспільних наук завдяки її новітнім методам навчання.

Таким чином, студенти, які обрали факультет менеджменту, отримають спеціалізовані знання та вміння в галузі управління підприємствами та некомерційними організаціями, а також процесами і проектами в економічних і суспільних організаціях, навчаться розпізнавати і вирішувати проблеми, пов'язані з людськими та інформаційними ресурсами.

Навчаючись в магістратурі на факультеті менеджменту, можна вибрати спеціалізацію з таких напрямків, як маркетинг і управління логістикою, бухгалтерія та управління фінансами, управління організаціями і управління людськими ресурсами. А на етапі післядипломного навчання свої знання доповнити найбільш актуальними курсами, такими як, наприклад, Академія сімейного бізнесу, управління процесами продажу, менеджер SPA & Wellness і багатьма іншими.

Факультет педагогіки, в свою чергу, пропонує найновітніші знання та методи виховання і розвитку як дітей, так і дорослих. Студенти навчаться професійно вирішувати проблеми не тільки на особистісному рівні, а й на рівні соціальних груп. Програма магістратури побудована таким чином, щоб забезпечити випускникам максимально широкий спектр можливостей для подальшого працевлаштування.

Навчаючись в магістратурі на факультеті педагогіки, українські студенти можуть вибрати такі спеціальності, як андрагогіка, виховна або реабілітаційна педагогіка, соціальна профілактика з попередженням злочинності, консультування з питань кар'єри і особистісного зростання та ін. На етапі отримання післядипломної освіти свої знання можна доповнити такими цікавими курсами, як логістика для вчителів, підприємництво або етика для вчителів, коучинг в освіті, арт-терапія з елементами коучингу і багатьма іншими.

Слід зазначити, що на ринку освітніх послуг Академія суспільних наук представлена з 1994 року і за 20 років своєї роботи міцно затвердилась як виш, що забезпечує своїм студентам відмінні практичні навички. В академії діє Центр кар'єри, який надає можливість вибирати собі практику, стажування, а також пропозиції з працевлаштування. До того ж виш співпрацює з Clark University (США), завдяки якому студенти можуть паралельно з навчанням в Польщі отримати американський диплом Master, а також виїхати на навчання або практику за кордон.

Освіта.ua
21.04.2015