Люблін відкритий для іноземних студентів

Українські студенти можуть пройти захоплюючим маршрутом і дізнатися про культуру міста

Люблін відкритий для іноземних студентів

Вищі навчальні заклади Любліна (у тому числі Вища школа суспільно-природничих наук імені Вінцента Поля (WSSP), Університет імені Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) і Люблінський технічний університет «Люблінська політехніка») протягом багатьох років викликають величезний інтерес у іноземних студентів, дозволяючи вибирати їх серед десятків інших.

У зв'язку з цим адміністрація міста у співпраці з люблінськими вишами вийшла з цікавою ініціативою організувати прогулянки по «Козячому граду» або «Малому Кракову» (як часто, з любов’ю, називають Люблін) - спеціально для іноземних студентів. Молоді люди, будучи далеко від рідного міста, від своєї Батьківщини зможуть відкрити для себе унікальний культурний клімат цих місць завдяки регулярним прогулянкам, які отримали назву «Люблін з душею».

«У екскурсіях візьме участь студентська молодь зі Східної Європи, Азії та Америки, - повідомляє прес-секретар Університету імені Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) Магдалена Козак-Семінська. – Цього року в пілотному проекті будуть брати участь студенти UMCS та Вищої школи економіки та інновацій - молоді люди з України та Білорусії. Медичний університет, в свою чергу, запросив своїх гостей з Тайваню, Саудівської Аравії та США. В цілому це понад 200 студентів, які пройдуть за спеціально розробленим для них маршрутом і дізнаються весь потенціал наших культурних установ».

Прогулянка «Люблін з Душею» для багатьох студентів буде першим кроком на шляху до знайомства з містом. Це стане можливим не тільки завдяки відвідуванню цікавих місць, розташованих на екскурсійному маршруті, але також і завдяки зустрічам з чарівними і милими людьми, які живуть в цьому місті, працюють і творять.

«Це дасть можливість почути безліч цікавих фактів та поспілкуватися з експертами міських шляхів», - підкреслює Барбара Костецька (представник Люблінського медичного університету, UM). - Завдяки чому знайомство з Любліном стане більш повним і, звичайно, більш захоплюючим, занурюючи іноземних студентів в неповторну атмосферу».

Освіта.ua
31.10.2014