Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вища школа суспільно-природничих наук імені Вінцента Поля (WSSP) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Люблін
http://www.wssp.edu.pl/

Вища школа суспільно-природничих наук імені Вінцента Поля (WSSP)

Високий освітній рівень і комфортні умови навчання

Вища школа суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні (WSSP – Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincenta Pola w Lublinie) є вищим навчальним закладом, чинним на підставі рішення міністра національної освіти від 12 липня 2000 р. (DNS-1-0145-396-/Eko/2000) та зареєстрованим в Реєстрі міністра науки і вищої освіти Польщі під номером 186. WSSP є некомерційною установою. Усі одержані кошти призначаються на розвиток ВНЗ та підтримку його високого освітнього рівня.

Вища школа суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля була створена з думкою про тих, хто хоче досягти своїх професійних цілей і матеріалізувати свої захоплення. Вона навчає на стаціонарній та заочній формах на трьох освітніх рівнях: бакалаврському, магістерському та післядипломному. Викладання ведеться висококваліфікованими фахівцями своєї справи.

Інфраструктура

Заняття проводяться в одному з найсучасніших у Польщі наукових об'єктів. У розпорядженні учнів актовий зал на 200 осіб, кабінети фізіотерапії, кінезіотерапії, косметології, біомеханіки, масажу, а також хімічна лабораторія, наукові кабінети туризму, готельної справи, гастрономії, географії та інформатики. У будівлі вузу знаходяться рекреаційні зали: тренажерний зал, зали для аеробіки та гімнастики, спортзали для загальнорозвивальних вправ. Студенти також мають можливість відвідувати критий басейн і павільйон для спортивних ігор.

Є своя комп'ютерна мережа, заснована на найсучасніших системах з постійним супутниковим і радіодоступом в інтернет, користуватися яким можна в будь-якому місці будівлі школи. Частина приміщень оснащена найсучаснішими системами кондиціонування та моніторингу. Для задоволення потреб мешканців регіону та студентів факультету фізіотерапії у 2010 році був введений у дію сучасний академічний центр фізіотерапії.

Крім того, студенти можуть користуватись багатими фондами бібліотеки WSSP (понад 20000 томів). До послуг викладачів і студентів паркінг для більш ніж 120-ти автомобілів. Вища школа суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні розташована на перетині головних комунікаційних артерій міста. Завдяки цьому студенти мають зручні умови під'їзду як засобами міської комунікації, так і легковими автомобілями.

Студенти мають можливість навчатись і відпочивати в освітньо-рекреаційному центрі «Зелена школа» в Петравіні на березі Вісли, розташованому на відстані 60 км від Любліна і близько 15 км від м. Казімєж Дольни, на території Вжеловецкого ландшафтного парку. Близько 50-ти осіб одночасно можуть користуватись тут комфортними умовами відпочинку.

Партнери. Партнерами навчального закладу, що забезпечують його високий освітній рівень, є: Люблінський католицький університет, університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, природничий університет у Любліні, Люблінська Політехніка, Вища школа туризму та рекреації ім. М. Орловича у Варшаві, Вища школа економіки в Бидгощі, Вища школа освіти в Ліссабоні (Португалія), університет в Хаен (Іспанія), університет Алгавре (Португалія), коледж туризму та готельного менеджменту в Нікосії (Кіпр), Інтерколледж в Лімасолі (Кіпр ), Інститут інформаційних систем та менеджменту в Ризі (Латвія), університет Єдитепе у Стамбулі (Туреччина), університет «Дунарея де Жос» («Dunarea de Jos») у м. Галац (Румунія), вищий навчальний заклад «Fakulteta za Komercialne in Poslovne Vede» у Словенії, університетський коледж економіки й культури в Латвії, університет Ле Мірай в Тулузі (Франція), університет Урбана у штаті Огайо (США), університет м. Ніш (Сербія), університет в Нанті 2 (Франція), університет у м. Мішкольц (Угорщина), Рівненський інститут слов'янознавства (Україна), Рівненський державний базовий медичний коледж (Україна), Білоруський державний університет фізичної культури в Мінську (Білорусь).

Розташування. Люблін – найбільше місто у східній частині Польщі, займає за кількістю населення дев'яте місце у країні. У структурі економіки переважає сектор послуг, більшість фірм та установ якого пов'язані з вищими навчальними закладами. І це не випадково. Люблін відомий як місто молоді, під час навчального року 35 % жителів міста (100000 осіб) складають студенти, серед яких численна й постійно зростаюча група – студенти з-за кордону. Місто має розвинену культурно-розважальну базу, що включає численні центри культури, театри, кінотеатри. Люблін є господарем великої кількості щорічних фестивалів, концертів, художніх виставок. Територія Старого Міста між Краківською Брамою й Королівським замком завжди жвава через відпочиваючих, які приємно проводять тут час у численних барах, кафе й ресторанчиках, що привертають клієнтів цінами, які помітно нижче цін в інших великих містах Польщі.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Вища школа суспільно-природничих наук імені Вінцента Поля (WSSP) пропонує навчання за такими напрямами:

  • ГУМАНІТАРНІ НАУКИ
  • МЕДИЦИНА
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
  • ГОТЕЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016