Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Люблінський технічний університет «Люблінська політехніка» Телефон в Україні: (044) 200-28-40
Польща, м. Люблін
http://www.pollub.pl/

Люблінський технічний університет «Люблінська політехніка»

Широкий вибір освітніх програм (у т. ч. безкоштовних!) і висока конкурентоспроможність випускників

Люблінський технічний університет «Люблінська політехніка» (оригінальна назва - Politechnika Lublińska, міжнародна назва - Lublin University of Technology) – це державний вищий навчальний заклад з високим рівнем освітніх програм, науково-дослідною, експертною та консультативною діяльністю, відмінним викладанням і величезною інфраструктурою.

Історія університету бере свій початок у 1953 році, з моменту заснування Вечірньої інженерної школи, тоді ж був створений і перший факультет – механічний. Навчальний заклад швидко розвивався й уже в 1965 році був перейменований у Вищу інженерну школу. Поступово відкривались усе нові й нові факультети, що дозволило університету в 1977 році отримати нинішню назву «Люблінська політехніка». У даний час він продовжує, будучи одним з найпрестижніших політехнічних ВНЗ у Польщі, прагнути до вдосконалення своїх освітніх програм, синхронізуючи їх із сучасними потребами суспільства. Із цією метою функціонує внутрішня система забезпечення якості (WSZJK), яка дбає не лише про незмінно високий рівень викладання, а й про зміцнення національного та міжнародного співробітництва університету.

Акредитація. Освітні програми, що пропонуються Люблінської політехнікою, акредитовані Державною акредитаційною комісією Польщі.

Міжнародне співробітництво. Університет бере участь у 16-ти міжнародних науково-дослідних проектах Великої Британії, серед яких: Євро-підприємництво, ASPPECT – центр передового досвіду для застосування надпровідних і плазмових технологій в енергетиці, MCMACM – програма сучасних композитних матеріалів, що застосовуються в аерокосмічній промисловості, будівництво й машинобудування: теоретичне моделювання та експериментальна перевірка, BISNEP – сервіс і підтримка бізнесу та інновацій, Со-Exin – технологічні та структурні аспекти екструзії і лиття під тиском композитів і полімерних нанокомпозитів, а також в інших найсучасніших інноваційних проектах. ВНЗ бере участь у таких міжнародних науково-дослідних програмах, як 7 Program Ramowy UE, COST, CIP, EUREKA, ERA-NET, кожна з яких у свою чергу є джерелом фінансування науки в Люблінській політехніці. Крім цього університет має безліч зарубіжних партнерів як в освітній сфері, так і у сфері бізнесу та промисловості. Він бере участь і в програмі «ERASMUS+», що дозволяє студентам навчатися протягом певного часу у кращих університетах-партнерах на теренах усієї Європи та за її межами.

Програми: Люблінська політехніка пропонує програми для отримання ступеня бакалавра, магістра, інженера, а також програми докторантури й широкий вибір курсів післядипломної освіти.

Факультети: факультет електротехніки та інформатики, факультет будівництва та архітектури, факультет менеджменту, факультет інженерної екології, факультет основ техніки і факультет машинобудування.

Кампус. Студентське містечко Люблінської політехніки розташоване в центрі міста, що відповідно обумовлює хороший транспортний зв’язок і сусідство з пам'ятками Любліна. Кампус складається з 14-ти навчальних корпусів, деякі з них являють собою пам'ятки архітектури й мають особливу історичну цінність для міста.

Інфраструктура крім унікального наукового обладнання, лабораторій і прекрасних світлих аудиторій, оснащених за останнім словом техніки, відрізняється багатством різноманітних організаційних структур, покликаних усебічно підтримувати, консультувати і інформувати студентів на всіх етапах їх перебування в університеті. Діють бібліотека з широким вибором друкованих та електронних видань; міжнародне бюро, кар'єрний офіс, центр поштових послуг та ін.

Студентські організації. В університеті існує студентське самоврядування, а також місцеве самоврядування докторантів. Працюють такі секції та організації, як спортивні клуби (у тому числі клуб кік-боксингу, яхт-клуб та ін.), академічний хор, секції бальних, сучасних і народних танців, ансамбль пісні й танцю, клуб історичного фехтування, театральні гуртки та різні музичні колективи, клуб мандрівників тощо.

Стипендії. Студенти з картою поляка мають право на отримання таких видів стипендії: соціальної стипендії та допомоги, соціальної стипендії для студентів з обмеженими фізичними можливостями, стипендії ректора для кращих студентів, стипендії міністра за досягнення у навчанні та стипендії міністра за спортивні досягнення.

Для українських студентів існують особливі пільги. Так, у 2014 році рішенням ректора було заявлено про зниження для наших студентів вартості навчання у два рази, до того ж було прийнято рішення про можливість внесення оплати двома платежами.

Проживання надається в 4-х студентських гуртожитках, що належать Люблінської політехніці.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Люблінський технічний університет «Люблінська політехніка» пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016