Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
Телефон в Україні: (044) 200-28-40 Польща, м. Люблін http://www.pollub.pl/ |
Люблінський технічний університет «Люблінська політехніка»
Широкий вибір освітніх програм (у т. ч. безкоштовних!) і висока конкурентоспроможність випускників
Люблінський технічний університет «Люблінська політехніка» (оригінальна назва - Politechnika Lublińska, міжнародна назва - Lublin University of Technology) – це державний вищий навчальний заклад з високим рівнем освітніх програм, науково-дослідною, експертною та консультативною діяльністю, відмінним викладанням і величезною інфраструктурою.
Історія університету бере свій початок у 1953 році, з моменту заснування Вечірньої інженерної школи, тоді ж був створений і перший факультет – механічний. Навчальний заклад швидко розвивався й уже в 1965 році був перейменований у Вищу інженерну школу. Поступово відкривались усе нові й нові факультети, що дозволило університету в 1977 році отримати нинішню назву «Люблінська політехніка». У даний час він продовжує, будучи одним з найпрестижніших політехнічних ВНЗ у Польщі, прагнути до вдосконалення своїх освітніх програм, синхронізуючи їх із сучасними потребами суспільства. Із цією метою функціонує внутрішня система забезпечення якості (WSZJK), яка дбає не лише про незмінно високий рівень викладання, а й про зміцнення національного та міжнародного співробітництва університету.
Акредитація. Освітні програми, що пропонуються Люблінської політехнікою, акредитовані Державною акредитаційною комісією Польщі.
Міжнародне співробітництво. Університет бере участь у 16-ти міжнародних науково-дослідних проектах Великої Британії, серед яких: Євро-підприємництво, ASPPECT – центр передового досвіду для застосування надпровідних і плазмових технологій в енергетиці, MCMACM – програма сучасних композитних матеріалів, що застосовуються в аерокосмічній промисловості, будівництво й машинобудування: теоретичне моделювання та експериментальна перевірка, BISNEP – сервіс і підтримка бізнесу та інновацій, Со-Exin – технологічні та структурні аспекти екструзії і лиття під тиском композитів і полімерних нанокомпозитів, а також в інших найсучасніших інноваційних проектах. ВНЗ бере участь у таких міжнародних науково-дослідних програмах, як 7 Program Ramowy UE, COST, CIP, EUREKA, ERA-NET, кожна з яких у свою чергу є джерелом фінансування науки в Люблінській політехніці. Крім цього університет має безліч зарубіжних партнерів як в освітній сфері, так і у сфері бізнесу та промисловості. Він бере участь і в програмі «ERASMUS+», що дозволяє студентам навчатися протягом певного часу у кращих університетах-партнерах на теренах усієї Європи та за її межами.
Програми: Люблінська політехніка пропонує програми для отримання ступеня бакалавра, магістра, інженера, а також програми докторантури й широкий вибір курсів післядипломної освіти.
Факультети: факультет електротехніки та інформатики, факультет будівництва та архітектури, факультет менеджменту, факультет інженерної екології, факультет основ техніки і факультет машинобудування.
Кампус. Студентське містечко Люблінської політехніки розташоване в центрі міста, що відповідно обумовлює хороший транспортний зв’язок і сусідство з пам'ятками Любліна. Кампус складається з 14-ти навчальних корпусів, деякі з них являють собою пам'ятки архітектури й мають особливу історичну цінність для міста.
Інфраструктура крім унікального наукового обладнання, лабораторій і прекрасних світлих аудиторій, оснащених за останнім словом техніки, відрізняється багатством різноманітних організаційних структур, покликаних усебічно підтримувати, консультувати і інформувати студентів на всіх етапах їх перебування в університеті. Діють бібліотека з широким вибором друкованих та електронних видань; міжнародне бюро, кар'єрний офіс, центр поштових послуг та ін.
Студентські організації. В університеті існує студентське самоврядування, а також місцеве самоврядування докторантів. Працюють такі секції та організації, як спортивні клуби (у тому числі клуб кік-боксингу, яхт-клуб та ін.), академічний хор, секції бальних, сучасних і народних танців, ансамбль пісні й танцю, клуб історичного фехтування, театральні гуртки та різні музичні колективи, клуб мандрівників тощо.
Стипендії. Студенти з картою поляка мають право на отримання таких видів стипендії: соціальної стипендії та допомоги, соціальної стипендії для студентів з обмеженими фізичними можливостями, стипендії ректора для кращих студентів, стипендії міністра за досягнення у навчанні та стипендії міністра за спортивні досягнення.
Для українських студентів існують особливі пільги. Так, у 2014 році рішенням ректора було заявлено про зниження для наших студентів вартості навчання у два рази, до того ж було прийнято рішення про можливість внесення оплати двома платежами.
Проживання надається в 4-х студентських гуртожитках, що належать Люблінської політехніці.
Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.
Люблінський технічний університет «Люблінська політехніка» пропонує навчання за такими напрямами:
- БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
- IT-ТЕХНОЛОГІЇ
- ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
Навчання за програмами І ступеня в залежності від вибраної спеціальності дозволяє отримати диплом інженера або бакалавра. Діє стаціонарна форма (раніше – денне відділення) та заочна форма навчання за 18-а різними напрямами. Навчання для отримання диплома інженера триває від 3,5 до 4,5 років, 7 семестрів для очної форми і 9 семестрів для заочної. Навчання для отримання диплома бакалавра триває три роки (6 семестрів).
Спеціалізація: факультет архітектури та будівництва – архітектура, будівництво; факультет електротехніки та інформатики – електроніка, інформатика, мехатроніка; факультет інженерної екології – інженерних технології поновлюваних джерел енергії, моделювання експлуатаційних умов, технічна фізика, захист довкілля; факультет механіки – механіка та машинобудування, матеріалознавство, мехатроніка, менеджмент і технології виробництва, транспорт, біомедична інженерія, технологія виробництва; факультет технічних основ – математика, технічна освіта – інформатика; факультет менеджменту – менеджмент, менеджмент і технології виробництва.
Програми ІІ ступеня дозволяють отримати глибокі спеціалізовані знання в певній галузі й підготувати студентів до творчої роботи в певній професії. По закінченню навчання вручається диплом магістра. Навчання в магістратурі вимагає наявності диплома І ступеня (бакалавра/інженера). Тривалість навчання складає 3–4 семестри в залежності від спеціалізації й завершується захистом дипломної роботи. При бажанні можна продовжити навчання в докторантурі.
Спеціалізація: факультет архітектури та будівництва – архітектура, будівництво; факультет електротехніки та інформатики – електроніка, інформатика, мехатроніка; факультет інженерної екології – моделювання експлуатаційних умов; факультет механіки – механіка та машинобудування, матеріалознавство, менеджмент і технологія виробництва, транспорт, технологія виробництва, мехатроніка, біомедична інженерія; факультет технічних основ – технічна освіта – інформатика, математика; факультет менеджменту – менеджмент, менеджмент і технології виробництва.
Програми III ступеня представлені на трьох факультетах. Після успішного завершення навчання присвоюється науковий ступінь PhD, еквівалентний нашому «кандидат наук».
Спеціалізація: факультет механіки – будівництво та експлуатація машин; факультет електротехніки та інформатики – електроніка; факультет інженерної екології – моделювання експлуатаційних умов.
Курси післядипломної освіти читаються на чотирьох факультетах.
Факультет менеджменту: магістр бізнес-адміністрування (МВА) – реалізується у співпраці з американськими університетами (університетом штату Іллінойс та університетом штату Міннесота); інформаційний менеджмент у сфері бізнесу, менеджмент матеріально-технічного забезпечення підприємств, інтегровані системи менеджменту, менеджер поновлюваних джерел енергії.
Факультет архітектури та будівництва: енергоаудит для потреб термомодернізації та оцінки енергетичної ефективності будівель; будівництво для архітекторів та інсталяторів – безкоштовна програма, що фінансується Європейським Союзом.
Факультет електротехніки та інформатики: оптоволоконні телекомунікації, система контролю та нагляду за будівлями, технології поновлюваних джерел енергії – безкоштовна програма, що фінансується Європейським Союзом, проектування та експлуатація енергоефективних систем промислової автоматики – безкоштовна програма, що фінансується Європейським Союзом.
Факультет основ техніки: післядипломна педагогічна освіта, методики викладання, інформатика і комп'ютери – заняття для вчителів.
Отримати безкоштовну консультацію з питань вступу до вищих навчальних закладів Польщі ви можете за телефоном компанії «Європейська освіта» у Києві: (044) 200-28-40.
«Європейська освіта» – це відома українсько-польська компанія, що проводить свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України із 2005 року. Кращі вищі навчальні заклади Польщі вповноважили компанію проводити свою інформаційну та вступну кампанію в Україні, надавати послуги з набору студентів, у тому числі в якості приймальної комісії, послуги при підборі житла, легалізації документів, отриманні візи, трансфері до місця навчання, поселенні та підтримці студентів протягом першого року навчання.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016