Вища освіта в Польщі російською з практикою в ЄС
PR

Навчання у Вищій школі агробізнесу в Ломжі з оплачуваною практикою як у Польщі, так і в інших країнах Євросоюзу

Вища освіта в Польщі російською з практикою в ЄС

Вища школа агробізнесу в Ломжі (WSA Lomża) пропонує практико-орієнтоване навчання в Польщі з високим рівнем працевлаштування.

Викладання здійснюється польською або російською мовою на вибір. Для зарахування у Вищу школу агробізнесу в Ломжі вступні іспити та знання польської мови не потрібні (для абітурієнтів передбачені безкоштовні курси польської мови).

Перевагою університету є надання студентам оплачуваної (від 400 до 1000 євро на місяць) практики як у Польщі, так і в інших країнах Євросоюзу (Данія, Італія, Англія), причому з гарантованим місцем проживання та харчуванням, завдяки чому випускників відрізняють висока конкурентна спроможність і привабливість для вимогливих роботодавців. 80 % студентів Вищої школи агробізнесу в Ломжі знаходять роботу одразу після закінчення ВНЗ, а деякі й під час навчання.

До того ж університет уважає своїм обов'язком крім працевлаштування допомогти випускникам відкрити при бажанні свій власний бізнес, із цією метою він максимально повно забезпечує всіма необхідними сертифікатами та ліцензіями.

Розташована Вища школа агробізнесу у старовинному польському місті Ломжа на березі річки Нарев. Місто неодмінно запам'ятається своїми історичними будівлями з неповторною архітектурою: собором у готичному стилі, зведеним останніми князями Мазовії в XVI ст., костелом капуцинів, характерними сільськими будиночками, а також краєзнавчим музеєм з багатими фондами. Та й сусідство з мальовничим берегом річки неодмінно доповнить враження про затишок цього привітного міста.

Проживання надається у дво- і тримісних кімнатах у комфортабельних студентських гуртожитках (50–60 євро на місяць за ліжко місце), що належать університету. При бажанні можна орендувати житло за межами студентського містечка.

Навчання у Вищій школі агробізнесу в Ломжі проводиться за такими спеціальностями:

  • Управління сільським господарством та агробізнесом.
  • Будівництво.
  • Товарознавство.
  • Логістика.
  • Інформатика.
  • Готельний і ресторанний бізнес.
  • Медицина (медсестра/медбрат/фельдшер).

Вартість одного року навчання складає 1300 євро.

При університеті створений спеціальний відділ допомоги іноземцям у питаннях інтеграції студентів у середовище нової країни, оформлення необхідних документів для проживання в Польщі та медичного страхування. Для всіх іноземних студентів працює гаряча лінія, куди можна зателефонувати та отримати відповідь на будь-яке запитання (російською, польською, англійською мовами).

Освіта.ua
23.03.2015