Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Університети за кордоном Вища школа агробізнесу в Ломжі (WSA)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вища школа агробізнесу в Ломжі (WSA) Телефон в Україні (044) 200-28-40
Польща, м. Ломжа
http://www.wsa.edu.pl/

Вища школа агробізнесу в Ломжі (WSA)

Практико-орієнтоване навчання з високим рівнем працевлаштування

Вища школа агробізнесу в Ломжі (WSA) була заснована в 1996 році під уважним керівництвом міністра освіти і науки Польщі.

Спочатку головним напрямком діяльності вузу було навчання студентів аграрно-економічного факультету на заочному відділенні. Але вже в жовтні 1998 року було додатково відкрито денне відділення того ж факультету. У 2000 році Школа отримала дозвіл Міністерства народної освіти на відкриття факультету інформатики. З часом відкрився ще й факультет післядипломної освіти, що надав навчання за такими спеціальностями: бухгалтерський облік, інформатика, маркетинг та управління в системі народної освіти, методика викладання природознавства в початковій школі, методика викладання мистецтвознавства в початковій школі, дотації Євросоюзу.

На сьогодні WSA надає програми бакалаврату, магістратури, а також широкий спектр післядипломних освітніх курсів.

Вуз регулярно інвестує у свій розвиток великі суми. Із цією метою був куплений колишній виробничий цех Ломжіньского прядильно-ниткового підприємства «Нарев», в якому в даний час знаходиться аудиторія з найсучаснішою аудіо- та відеоапаратурою місткістю 250 осіб. У серпні 2004 року WSA купила будівлю на вулиці Бавеуняна площею 388 м2 для студентського гуртожитку. А у вересні 2006 року було відкрито другий гуртожиток на вулиці Жабей.

Місією WSA є професійне навчання висококваліфікованих кадрів відповідно до вимог економіки, що розвивається, країни, регіону і Євросоюзу, а також створення максимально сприятливих і комфортних умов для засвоєння матеріалу. У здійсненні цієї місії вузу допомагають викладачі з багаторічним досвідом роботи, які крім знань, що відповідають міжнародним стандартам, розвивають у студентів здатність чуйного ставлення до соціальних проблем сучасної ринкової економіки.

Перевагою вузу є надання студентам оплачуваної практики як у Польщі, так і в інших країнах Євросоюзу, причому з гарантованим місцем проживання та харчуванням, завдяки чому випускників відрізняють висока конкурентна спроможність і привабливість для вимогливих роботодавців. До того ж WSA вважає своїм обов'язком крім працевлаштування допомогти випускникам відкрити при бажанні свій власний бізнес, з цією метою він максимально повно забезпечує всіма необхідними сертифікатами та ліцензіями.

Розташована Вища школа агробізнесу у старовинному польському місті Ломжа на березі річки Нарев. Місто неодмінно запам'ятається своїми історичними будівлями з неповторною архітектурою: собором в готичному стилі, зведеним останніми князями Мазовії в XVI ст., костелом капуцинів, характерними сільськими будиночками, а також краєзнавчим музеєм з багатими фондами. Та й сусідство з мальовничим берегом річки неодмінно доповнить враження про затишок цього привітного міста.

Проживання надається у дво- і тримісних кімнатах в комфортабельних студентських гуртожитках , що належать WSA. При бажанні можна орендувати житло за межами студентського містечка.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Вища школа агробізнесу в Ломжі (WSA) пропонує навчання за такими напрямами:

  • БІЗНЕС, ЕКОНОМІКА, МВА
  • IT-ТЕХНОЛОГІЇ
  • ПРАВО, МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 04.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!