Імміграція в Польщу через мовні курси у Варшаві та Кракові
PR

Унікальна пропозиція від «EUROSTUDY» для бажаючих вивчити польську і залишитися у Польщі

Імміграція в Польщу через мовні курси у Варшаві та Кракові

Для тих, хто бажає пов'язати своє майбутнє з однією з країн Європейського Союзу і для цього планує переїхати на постійне місце проживання до Польщі, компанія «EUROSTUDY» пропонує унікальну можливість здійснити задумане. Спеціальна пропозиція полягає в «Річних курсах польської мови», від нульового до просунутого рівня, які проходять безпосередньо у Польщі - у мальовничих містах Варшаві та Кракові.

Завдяки особливій атмосфері старовинних міст, їх історичним пам'яткам архітектури, включеним до списку Всесвітньої спадщини, палацам, прекрасним паркам і алеям, слухачі курсів зможуть відчути особливу енергетику країни, ознайомитись з її традиціями і культурою та за досить короткий період навчання більш усвідомлено затвердитись у своєму рішенні.

Головне це те, що компанія «EUROSTUDY» в даній пропозиції гарантує отримання Національної візи. І більше того, по приїзду на курси юрист компанії надасть безкоштовну юридичну допомогу в оформленні виду на проживання (ВНП) терміном від 1 до 3 років. Його професійними послугами клієнти «EUROSTUDY» зможуть також скористатися протягом усього періоду річного навчання.

Особлива цінність отримання виду на проживання в Польщі при цьому полягає в тих величезних можливостях, які відкриваються перед його власником. У самій Польщі це, наприклад, право легально працевлаштуватися, придбати нерухомість або відкрити свій бізнес, безкоштовно користуватися медичними послугами або навіть іммігрувати разом зі своєю родиною. Також ВНП дає право жити і навчатися на території будь-якої з країн Євросоюзу та безперешкодно подорожувати країнами Шенгенської зони, не оформляючи візу. Трирічний період ВНП гарантує отримання постійного місця проживання.

«Річні курси польської мови у Варшаві та Кракові» окрім високорівневого викладання та навчання всім необхідним мовним навичкам мають також ще одну незаперечну перевагу - це занурення в мовне середовище і відмінні можливості для спілкування з носіями мови. Більш того, привітність польського суспільства обумовлена ще й загальнонаціональним курсом на інтернаціоналізацію польської освіти, яка охоче вітає молодих іноземців.

До того ж, здавна Варшава, як і Краків, - університетські міста, в яких проходить навчання величезна кількість студентів з усього світу, це неймовірним чином розширить коло знайомств і допоможе українським абітурієнтам вступити і навчатися в обраному польському виші, а також допоможе в побудові міжнародної кар'єри в майбутньому.

Курси проводяться для рівнів А1, А2, В1, В1+ протягом 12 місяців в малих групах (по 6-8 чоловік). Заняття проходять два рази на тиждень по 90 хвилин кожне (всього 176 академічних годин навчання). Старт курсів у жовтні 2015 року. Більше інформації про набір на курси восени 2015 року дивітся за посиланням.

Більше інформації про «Річні курси польської мови у Варшаві та Кракові» ви можете також отримати за телефоном компанії «EUROSTUDY» (044) 200-28-40.

Освіта.ua
10.08.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!