Презентація Міжнародної школи Les Roches International School of Hotel Management

23 квітня в Києві та 24 квітня в Одесі Міжнародна школа готельного менеджменту Ле Рош представить свої програми навчання

Презентація Міжнародної школи Les Roches International School of Hotel Management

Les Roches International School of Hotel Management розташована в Швейцарії та має філії в Іспанії та Китаї. Ле Рош також співпрацює з Міжнародною школою готельного менеджменту Блю Маунтінз (Австралія) та Королівською академією кулінарного мистецтва (Йорданія).

Школа Les Roches International School of Hotel Management акредитована Асоціацією шкіл і коледжів Нової Англії (New England Association of Schools and Colleges).

На сьогодні навчальний заклад входить до групи Laureate Hospitality Education, що об'єднує 7 провідних навчальних закладів в сфері готельного менеджменту в 5 країнах світу.

Протягом більш ніж 30 років Ле Рош здійснює підготовку іноземних студентів і випускає успішних менеджерів і професійних бізнесменів, які приносять своїй школі заслужену репутацію.

За підсумками дослідження, що було проведене британською компанією TNS, Les Roches International School of Hotel Management увійшла до п’ятірки кращих навчальних закладів світу, випускників яких охоче приймають на роботу до провідних світових компаній, які працюють у сфері гостинності.

Успіх випускників Ле Рош обумовлений міжнародними культурними традиціями університету та перевіреною програмою навчання, що поєднує практичну освіту, професійні стажування, глибокі академічні знання та розвиток лідерських навичок.

Освітні програми університету різноманітні: тут і програма підготовки бакалаврів у сфері гостинності, і післядипломне навчання для людей, які хочуть змінити свою кар'єру, і програма MBA для досвідчених фахівців індустрії гостинності.

Докладніше про навчання у Les Roches International School of Hotel Management ви зможете дізнатися під час проведення презентації університетів готельного менеджменту групи Laureate Hospitality Education в Києві та семінару "Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи" в Одесі.

Презентація університетів готельного менеджменту групи Laureate Hospitality Education відбудеться 23 квітня 2012 року в Києві за адресою: компанія Domar Travel Education, вул. Волоська, 24, офіс 1. Час проведення заходу: з 13:00 до 19:00.

Семінар "Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи" відбудеться 24 квітня 2012 року в Одесі за адресою: готель Моцарт, вул. Ланжеронівська 13. Час проведення заходу: з 19:00 до 21:00.

Зареєструватись на семінар ви можете, скориставшись формою он-лайн реєстрації на сайті компанії Domar Travel Education, телефоном (044) 425-40-45 або надіславши запит електронною поштою olesia@dteducation.com.

Офіційним представником групи Laureate Hospitality Education в Україні є компанія Domar Travel Education.

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
21.04.2012