Презентація Glion Institute of Higher Education (Швейцарія)

23 квітня в Києві та 24 квітня в Одесі Інститут готельного менеджменту Glion Institute of Higher Education представить свої програми навчання

Презентація Glion Institute of Higher Education (Швейцарія)

Сьогодні Інститут вищої освіти Гліон входить до групи Laureate Hospitality Education, що об'єднує 7 провідних навчальних закладів в сфері готельного менеджменту в 5 країнах світу.

Гліон має акредитацію New England Association of Schools and Colleges (NEASC) для навчання за програмами на отримання ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра, а також для навчання на післядипломних програмах в галузі міжнародного менеджменту гостинності та івент-, спорт- і розважального менеджменту.

Щороку у Glion Institute of Higher Education навчається близько 1500 студентів із 90 країн світу. Успіх випускників Гліона гарантується поєднанням академічної університетської моделі освіти і моделі швейцарської готельної школи, тісними зв'язками зі світовою індустрією гостинності та міжнародною спільнотою університету.

За підсумками дослідження, що було проведене британською компанією TNS, Glion Institute of Higher Education увійшов до п’ятірки кращих навчальних закладів світу, випускників яких охоче приймають на роботу до провідних світових компаній, які працюють у сфері гостинності.

Докладніше про навчання у Glion Institute of Higher Education та кар’єрні можливості випускників ви зможете дізнатися під час проведення презентації університетів готельного менеджменту групи Laureate Hospitality Education в Києві та семінару "Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи" в Одесі.

Презентація університетів готельного менеджменту групи Laureate Hospitality Education відбудеться 23 квітня 2012 року в Києві за адресою: компанія Domar Travel Education, вул. Волоська, 24, офіс 1. Час проведення заходу: з 13:00 до 19:00.

Семінар "Освіта у сфері готельного менеджменту: кар’єрні перспективи" відбудеться 24 квітня 2012 року в Одесі за адресою: готель Моцарт, вул. Ланжеронівська 13. Час проведення заходу: з 19:00 до 21:00.

Зареєструватись для участі у заходах ви можете, скориставшись формою он-лайн реєстрації на сайті компанії Domar Travel Education, тел.: (044) 425-40-45 або надіславши запит електронною поштою olesia@dteducation.com.

Офіційним представником групи Laureate Hospitality Education в Україні є компанія Domar Travel Education.

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
19.04.2012