Osvita.ua Вища освіта Рейтинги ВНЗ Кращі медичні навчальні заклади України
Кращі медичні навчальні заклади України

10 кращих медичних вишів у консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України

Кращі медичні навчальні заклади України

Інформаційний ресурс "Освіта.ua" представляє медичні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2017 року.

Кращі медичні навчальні заклади України

Назва навчального закладу Місце Місце у загальному рейтингу Топ 200 Україна Webometrics Scopus Підсумковий бал
Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького 1 20-21 48 21 12 81
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця 2 25 7 79 15 101
Національний фармацевтичний університет 3 31 21 56 52 129
Буковинський державний медичний університет 4 34-35 52 34 47 133
Донецький національний медичний університет ім. М. Горького 5 34-35 85 41 7 133
Харківський національний медичний університет  6 44 35 106 26 167
Дніпропетровська медична академія 7 46 53 100 21 174
Тернопільський державний медичний університет імені І. Горабчевського 8 54-55 87 37 78 202
Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова 9 56 26 94 83 203
Івано-Франківський національний медичний університет  10 62 62 103 55 220

 

Інші матеріали рейтингу:

Рейтинги, що використовувалися при складанні консолідованого рейтингу вузів України:

"ТОП-200 Україна" - у рейтингу діяльність вищих навчальних закладів оцінюється за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертної оцінки якості підготовки випускників ВНЗ представниками роботодавців та академічного співтовариства (15%), а також з використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%).

Рейтинг "Scopus" - результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Міжнародний рейтинг "Вебометрикс" - ураховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вузу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів (іншими словами, змістовну та інформаційну активність сайту навчального закладу). Рейтинг "Вебометрикс" публікується двічі на рік.

Освіта.ua
10.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
Не розумію цей рейтинг....Сам навчаюсь у ВНМУ ім. М.І.Пирогова , і зараз повністю задоволений!!!В рейтингу топ 200 ВНМУ на 26 місці а тут навіть в 10 не входить....Корупції поки не спостерігав , але кажуть що є деякі кафедри , є один мінус , це те що є різні викладачі і деякі пояснюють весь матеріал пояснять ,а деякі просто можуть задати матеріал на самовивчення.Але звичайно майже всі толерантні і якщо ти щось не зрозумів то тобі з радістю пояснять!!!
Таня
Для Ярослав: Корупція , ще й яка !!! НЕ реально навчатися на заочній формі !!!
Алекс
Информация для тех кто собирается поступать в Кировоградский ДНМУ. Этот вуз вас ничему не научит!!! Большинство преподавателей не знают свой предмет и изучать все приходится самому просто по электронным книгам. Но это не так страшно. Если ты старательный и умный тебе все равно не попасть на вершину рейтинга. Если у тебя нет знакомых в деканате и ты думаешь, что сможешь сам своими знаниями вытянуть на стипендию ЗАБУДЬ!!! Те кто не ходит на пары - получают высшие балы. Приказ декана? Нередко преподы признаются в этом. Им стыдно перед другими студентами, которые видят эту несправедливость. Категорически не рекомендую этот вуз.
Лолита
Уважаемый!!! Хочу Вам донести, что тупицу даже Оксофрд не научит!!! Лично я закончила 2-й курс ДНМУ.Хочу сказать что ни за один предмет я и моя группа не заплатила ни копейки,КОРРУПЦИИ в этом университете нет. Уровень преподавателей достаточно высокий,под руководством одной из кафедр я лично писала нау.работу и заняла 2-е место.Поэтому говорить о знаниях преподавателя можно уже по достижениям его студентов. Поэтому с увереностью могу заявить что ДНМУ лучший ВУЗ Украины среди медицинских
Коментувати
Екатерина
куда же вы каждый год впихиваете нму им. Богомольца. Это коррупция и безграмотность сплошная. Запорожский лучше всех кроки сдает и хороших специалистов выпускает , а вы черти что в эти списки вносите.
Підгірний Ярослав
Горджуся нашим університетом!!!!!!!!! Це справді заслужено!!!! Це кропітка праця реторату, деканатів та кафедр!!!!! Приємно що в цьому і участь кафедри анестезіологіі та інтенсивноі терапіі!!!!
Кобра
Для Підгірний Ярослав: та у вас там такі хабарі, по 100 баксів за предмет
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!