Як складається консолідований рейтинг вузів

Рейтинг складено на підставі рейтингів українських вишів: "ТОП-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт"

Як складається консолідований рейтинг вузів

Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів складено інформаційним ресурсом Освіта.ua на підставі відомих в Україні рейтингів закладів вищої освіти: "ТОП-200 Україна", "Scopus" і "Бал ЗНО на контракт".

Рейтинги, що використовувалися при складанні консолідованого рейтингу вузів України:

«ТОП-200 Україна» — методика проекту «Топ-200 Україна» базується на використанні даних прямих вимірів та експертних думок. Діяльність вишів оцінюється з допомогою інтегрованого індексу. Цей індекс містить три комплексні складові: індекси якості науково-педагогічного потенціалу, індекс якості навчання та індекс міжнародного визнання.

Рейтинг «Scopus» - результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» — рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, яких зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Підрахунок рейтингового бала. У консолідованому рейтингу кожному навчальному закладу присвоєно бал, що дорівнює сумі його місць у рейтингах "ТОП-200 Україна", "Scopus" і "Бал ЗНО на контракт". Якщо в якому-небудь із рейтингів навчальний заклад не був представлений, то йому присвоювалось місце, наступне за останнім у цьому рейтингу (201, 167, 201 відповідно).

Підсумкова таблиця включає 240 вищих навчальних закладів. У консолідований рейтинг потрапили всі вищі навчальні заклади, що здійснюють підготовку бакалаврів та магістів і присутні хоча б у одному з перерахованих вище рейтингів.

Матеріали рейтингу:

Освіта.ua
07.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!