Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Скільки балів потрібно, аби вступити на бюджет
Скільки балів потрібно, аби вступити на бюджет

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує інформацію про середній бал ЗНО вступників на бюджет

Скільки балів потрібно, аби вступити на бюджет

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує майбутнім вступникам інформацію про середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступили на навчання за кошти державного бюджету в 2017 році.

Зазначені дані дозволять абітурієнтам і їх батькам зважено оцінити шанси щодо вступу на бюджетну форму навчання до обраного вишу та відповідально підійти до обрання тестових предметів при реєстрації для участі у ЗНО.

Інформація доступна в системі «Вступ.ОСВІТА.UA» за кожною спеціальністю окремо та консолідовано по кожному навчальному закладу, що проводив прийом абітурієнтів на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Також, на підставі даних інформаційної системи складено рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких зараховано на навчання за кошти державного бюджету.

Окрім того, системою пропонується інформація про мінімальний середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання серед всіх осіб, які зараховані на навчання на бакалаврські спеціальності за кошти державного бюджету та вступали до навчального закладу на підставі атестата про повну загальну середню освіту (11 клас).

У рейтингу використані дані 2017 року, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс».

До рейтингу не включені вищі військові навчальні заклади (вищі навчальні заклади із специфічними умовами навчання) та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів через відсутність відповідних даних у ЄДЕБО.

РЕЙТИНГ «БАЛ ЗНО НА БЮДЖЕТ»

Освіта.ua
08.02.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олеся
Подскажите,пожалуйста) в этом году мы продаем 7 заяв на 4 специальности. Это как? 7 институтов и в каждый имею право по 4 заявы????
Ludmila Novitska
Середній вступний бал - статистика середньої температури по лікарні, на жаль, як мама минулорічного вступника роблю такі висновки виходячи з поданої інформації. Мабуть враховані бали пільговиків. Насправді, вступний середній бал на 10 був вищий для бюджету в нашому університеті.
Яна
А разве дело в баллах? Я думаю, что дело в количестве бюджетных мест. Если их 2, как в стоматологии то и балл нужен 199, а если их 300 как на лечебном, то и 150 достаточно.
Anna
Для Яна: в Хацепетовке 2 бюджетных места - проходной далеко не 199)) в КНУ на потоке может быть 50+ людей и проходной 195. Связь между количеством мест и проходным баллом есть, но совсем не явная))
Людмила
А в НМУ ім. Богомольця минулого року було 1500 бюджетних місць.
Коментувати
Мойша
Цього року в мед буде набагато вищий бал, бо ксть місць зменшиться за рахунок урізання абіттурієнтів з
Мойша
Балами меншими за 150. Тобто менше заяв менше місць. Хитро
Яна
Для Мойша: не будет. В мед на бюджет всегда проходили с баллом выше 150. Уменьшится кол-во контрактников.
Anna
Для Мойша: на сколько я знаю, количество бюджетных мест в мед +- фиксированное и практически не меняется из года в год, на мед не распространяется широкий конкурс.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!