Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступну кампанію продовжено до 2 серпня
Вступну кампанію продовжено до 2 серпня

Через технічні проблеми УЦОЯО у МОН прийнято рішення про продовження вступної кампанії

Вступну кампанію продовжено до 2 серпня

Через технічні проблеми в роботі Українського центру оцінювання якості освіти Міністерством освіти і науки ухвалене рішення про продовження вступної кампанії до вищих навчальних закладів до 2 серпня. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міносвіти.

Також, у зв’язку із тимчасовим призупиненням виконання певних функцій Українським центром оцінювання якості освіти, у Міністерстві освіти радять абітурієнтам, у яких виникли проблеми при подачі заяв дотримуватися наступних дій:

У разі виявлення помилки у даті народження вступника, що зазначається у його даних про проходження зовнішнього незалежного оцінювання, реєстрація заяви здійснюється в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (далі – ЄДЕБО) шляхом створення картки особи. Картка створюється приймальною комісією на підставі паспортних даних вступника із додаванням номеру її сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

У разі зміни прізвища, імені, по батькові вступника після проходження ним зовнішнього незалежного оцінювання, картка особи в ЄДЕБО створюється відповідно до нових даних особи. В картці особи зазначається номер сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та додаванням сканованої копії документа, що підтверджує зміну відповідних даних.

У разі відсутності у вступника оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання у зв’язку з втратою або пошкодженням, МОН рекомендує приймальним комісіям, як виключення, допускати таку особу до участі у конкурсі, а також рекомендувати до зарахування на навчання відповідно до конкурсної ситуації, після перевірки наявності в ЄДЕБО інформації про проходження особою зовнішнього незалежного оцінювання. Факт проходження особою зовнішнього незалежного оцінювання підтверджується довідкою Українського центру оцінювання якості освіти. У разі зарахування особи на навчання, довідка Українського центру оцінювання якості освіти підлягає заміні на дублікат сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання після відновлення виконання Українським та регіональними центрами оцінювання якості освіти своїх функцій у повному обсязі.

Як відомо, 22 липня в УЦОЯО повідомили, що Український та регіональні центри оцінювання якості освіти не мають можливості вносити зміни до персональних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, виготовляти дублікати сертифікатів та довідки з результатами.

Освіта.ua
31.07.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
А ми сьогодні поцілували двері "одного закладу",білети взяли раніше... вирішили не здавати, а поїхати і подивитися. Хотіли посилитися у гуртожиток. Умови жахливі... Розвернулися і до дому. Не знаю до чого вся ця "катавасі" із перенесенням термінів. Обуренню нема меж! Чому моя дитина має там вчитися, коли нема належних умов проживання...Одна надія на те, що буде рекомендована до зарахування в інше місце.
Sara
скажіть, будь ласка, що тепер робити дітям та батькам, які купили білети на 4 серпня, спланували що їм робити, приблизно розрахували, куди проходять??? Це нелюдське ставлення до абітурієнтів! Держава робить все, щоб тут не хотілося ані навчатися, ані жити, ані працювати. В жодній цивілізованій країні немає такого безладу!!! Спершу піввступної кампанії мінялася кількість бюджетних місць, тепер змінюють дати вступу, бо "свої" не подали документи туди, куди треба. Просто не вистачає слів описати своє обурення! А 2 серпня подовжать ще на 2 дні, бо знову буде "технічна помилка"??
Оля
Для Sara: Білети можна здати. Навіщо розігрувати ці істерики? А що вже казати тим батькам, діти яких в АТО, їм би Ваші проблеми.
mamamashi
Cчитаю ваш отзыв некорректным. Это наши проблемы и наши истерики. Проблемы АТо разбираются в других местах. Не лезьте с этим сюда.
Ната
Для Оля: при чому тут АТО? По вашому нас можна принижувати і діяти незаконно, прикриваючись тим що чиїсь діти воюють в АТО? Якби ж то це допомогло їм і їхнім батькам...
Коментувати
Іван
Що за гвалт? Щороку МОН продовжував строки і всі мовчали. Ще раз стверджую,цього разу не дорахувались тисяч випускників які рвонули за кордон або ж провалили зно. Вже ніхто не реєструватиметься,хіба що якийсь десяток гультіпак. Впевнений,що буде прийнято якесь рішення про тих,хто не склав зно.... Загрози іншим це не становитиме.
Олександра
Для Іван: Про яке "недорахування" випускників ви говорите? Подивіться на кількість вступних заяв у минулі роки - цьогоріч їх вже на кілька сотень тисяч (!!!) більше.
Коментувати
МАМА
Люди как можно это выдержать? Мы уже вручную просчитали каждого ребенка который стоит в рейтенге выше нас, запас 2-3 человека что если будет больше абитуриентов чем мы посчитали? А ребенок уже морально настроился. я не знаю это махинации или нет это просто не ПОЧЕЛОВЕЧЕСКИ,,,,,,,,,,,,
Юлия
Все эти манипуляции заставляют думать только о том, что происходят фальсификации. Никто уже не говорит о том, чего это стоит для нервной системы детей и родителей. Именно сейчас в этих учреждениях и должна работать прокуратура, а все документы абитуриентов, поданные после сегодняшнего дня, подвергаться повторной проверке.
VVV
Для Юлия: Побачивши експерементальні списки, хто мав сумніви і невикористані вільні заяви (з 15 можливих) кинули для перестраховки через електронний вступ на ті спеціальності, де можливий недобір, і підходять сертифікати ЗНО. Особливо хлопці, щоб не попасти на осінній призов.
Коментувати
Дістало
Для Оксана: продивилась всі новини, жоден канал не повідомив про "конфуз", про початок вступної кампаніі повідомляли, а про те що чомусь не закінчується ця детективна кампанія НІ.... Що робити??? Була б у Києві пішла б під міністерство з пікетом. Спочатку нас мурахами добивали, потім всі ЧЛЕНИ УЦОЯО оголошені злочинцями ( але на вступну кампанію це не вплине переконували на), тепер змінили терміни НЕ ЗАБАГАТО???? А ми терпіти будемо. Так хоч би вибачились....
JJ
Не успели ВУЗЫ махинации провести, вот и переносят даты. А то с этими приоритетами взяточников с приемной вузов запутали только.
Дістало
Що ми мовчимо!!!! Та скільки вони з нас за цю вступну кампанію будуть знущатись!!! Так може наше міністерство таке всесильне і інші терміни будуть порушувати, а що нам панам міністерським. Байдуже, що прості люди розпланували, купили квитки, ну не НАХАПАЛИСЬ ще..... Після такої тяжкої кампанії нашим дітям же не надо відпочинуть... Шановні звичайні батьки, наших дітей за ці два дні так ""подвинут" .Пан Квіт обіцяв, що ця кампанія пройде без проблем, а проблем море. В якій це Європі так просто можно було змінити термін???? Як же я вірила в чесність і прозорість ЗНО і нової системи. РОЗЧАРУВАННЯ.. Жаль наших розумних дітей і тебе Україно.
Оксана
Для Дістало: Згідна на 100%. А що робити? Як можна було так споганити вступну кампанію. До кого звертатись з поясненнями? Вже писала на сайт міністерства, до Гриневич, до Полянського. Всі мовчать. Пишіть і ви до офоіційних осіб. Що толку писати на таких сайтах. Їх ніхто не читає, крім нас. Треба висловлювати своє незадоволення.
Наталія
Діти набагато краще здали ЗНО, ніж міністерство підготувалось до вступноі компанії!
Коментувати
Спокута не за горами
А ДЕ гарант і його права кінцівка(глибоковельмишановний,його високомудрість Арсеній),де їх бачення ситуації,де цивілізована Європа,яка завжди на сторожі справедливості і здорового глузду,що не цікава для них тема,нічого собі не відгребуть,що знову великий український люд кинутий на призволяще.Гуртуймося і тримаймося,бо спокута вже не за горами.
Анонімка
Через недосконалу роботу Міністерства звичайні люди з Приймальної комісії мають працювати вже котру неділю без вихідних за мізерну заробітню платню. Без жодних матеріальних компенсацій. Майте совіть. Вже зовсім сором втратили. От треба було їх посадити хай допрацьовують свої помилки.
Вадим
Ще й вигадали розумну відмазку - "З метою проведення вступної кампанії на належному рівні". Для чого це насправді- не зрозуміло, мабуть нікому, принаймі абітурієнтам і батькам точно. Можливо дійсно, деякі абітурієнти не встигають з подачею документів, (але ж терміну було аж 3 неділі), можливо, декому з впливових батьків і справді конче необхідно втиснути дитинку на бюджет, можливо, є ще якісь невідомі причини. Проте маємо очевидні факти - тисячі вже нікому не потрібних білетів, тривожні думки батьків -"Де взяти нові білети за декілька днів до поїздки", збільшене занепокоєння абітурієнтів, майбутня виснажлива робота приймальних комісій, а головне - розчарування у всій вступній компанії та всій освітній системі. Як писали вище - "Ганьба цій системі! "
училка
Для Вадим: ...возможно, рейтинг, который выдает вступ сильно отличается от рейтингов вузов. Скорее всего, у них техническая проблема, для решения которой нужны эти дни. Косвенно на эту мысль наводит, что раньше во вступ-инфо сразу отображалось порядковое место абитуриента, а сейчас только когда подача документов закончится. Коэффициенты, приоритеты, ЗНО_ДПА (4, а то и 5!!! разных сессий по украинскому, т.е. у всех разные баллы, потому что рейтинги-то разные в сессиях) - сами запутались и других запутали. Возможно тут не коррупция. а обычное разгильдяйство. Терпения всем)))))
Вчитель
Для училка: Воно й видно, що ви тільки "училка", а не вчителька. Невже так важко самому впорядкувати абітурієнтів за рейтингами, клацнувши мишкою по значку суми?
училка
Почему Вы решили, что мне это трудно сделать????? Кого мне надо я давно просчитала. Я просто провожу анализ ситуации и как училка объяснять спокойно одно и тоже по несколько раз. А оскорбление незнакомого человека не делает из Вас "Вчителя" даже если Вы написали себя с большой буквы.
Коментувати
mamamashi
махинации на данном этапе могут быть заинтересованы только ВУЗЫ. Эти постоянные добавления бюджета... Мне кажется, если в следующем году , распределение бюджета будет зависеть от кол-ва поданных в этом году заявлений, то, по идее,вузы на данном этапе должны заниматься махинациями с заявлениями от " мертвых душ". Тогда понятно продление сроков приема.
mamamashi
очень возмущена вновь перенесенными сроками, но не понимаю. как можно кого-то куда-то всунуть? У меня есть список детей, которые выше по баллам на интересующий меня специальности. Я просчитывала кто-туда проходит, какой он по списку в своем проходном приоритете. Как в уже имеющиеся списки может пройти человек, если у него ниже балл? Это только менять сами баллы по ЗНО. По другому не получится. И я уверена, что если у чиновника есть деньги и связи на такую аферу, его ребенок учится в Англии , а не в наших Вузах.
ABITura
Для mamamashi: Його дитина не дотягує до рівня англії, а там які б гроші ти на платив, без мінімального навчання ти вилетиш. А по поводу бала, в цьому і суть, щоб змінити данні в системі і не провіряти по сертифікату на руках.
Оксана
Для mamamashi: Для Вадим: Та багаті таточки можуть своїх дітей дати вчитись за кордоном. чого через них ми повинні страждати. Міністерство май совість!!! Вам ганьба! Найгірша вступна кампанія. За всіма ними плаче і ген. прокуратура і ареш. А де наш міністр Квіт. Цікаво, чи він хоч знає, що коїться зі вступом.
училка
Чтобы учиться "за границей" только денег мало. Надо как минимум язык выучить на уровне носителя языка. Для этого надо УЧИТЬ... поэтому возвращются к "впихаванию" в престижный ВУЗ))))
Коментувати
Гліб
Ганьба! Ганьба цій системі! Захотіли революцію? Вони ії отримають! Вони надали часу для проведення махінацій та змін правил гри, проштовхуючи "бажаних людей" під прикриттям допомоги абітурієнтам з неповним пакетом документів. Ганьба!
для попи абітурієнта
Дякую,я не курю,тим більше бамбук,а ви,якщо би менше курили,менше би вірили і внімали ""шаріковим", вже. б після укр.мови(зно) висловили реальний протест Міністерству за по-суті спюндровану кампанію(де таке видано,щоб міняти пороговий бал і перераховувати результат,я вже не кажу по тести-психіатрична клініка відпочиває),то тоді б може фффахівці з освіти задумались,чи можна аж так часто ставити народ в позу(вибачте) впродовж однієї вступної кампанії.А на рахунок,чи все пропало?Думаю ,нарешті пропала ілюзія людей по відношенню до сучасної влади,чи не так,щасливий ВИ наш.
Оксана
Для для попи абітурієнта: Ви праві. Всіх нас так киданули, що аж страшно робиться чим це все закінчиться. А ми все проковтнемо. Ганьба Квіту, Совсун і всім решта. Ганьба міністерству цілому. Боже дай сили і здоровя дожити до дня зарахування.
Коментувати
Михаил
Все зроозуміло. В Європу нам не можна. Єдиний спосіб змінити пріоритет для вступу - це технічна помилка. Тобто затримуючи вступну компанію можновладці спробують своіх дітей впхати на державне навчання. Помилки робилися свідомо , щоб можна було змінити приорітет. Якщо неправильно ввели дані, то нема чого вчитися тумакам у Вузі
Оксана
Для Михаил: Як таке витримати? Головне вся Україна мовчить і тільки списується на неофіційних сайтах.
Коментувати
piton_abiturienta
Чітко видно, що вся ця схема для дітей нашої влади(під владою слід розуміти не тільки депутатів), для тих імбіцилів, які зараз заплатять пенні в "касу" і прикинуться загубившими свої сертифікати! І навіть не надійтесь на неполадки в системі, нас "имели в виду"!
Папа абитуриента
Для piton_abiturienta: К чему этот бред. Везде заговор мерещится?
Папа абитуриента
К слову. Сегодня утром система абит-поиск при задании фамилии выдавала информацию о наиболее вероятном месте поступления на основе анализа поданных заяв и приоритетов. Очень интересно. Если бы такая функция была каждый день подачи заявок, то многим бы помогла. Не было бы необходимости смотреть списки, балы, приоритеты других. А сейчас опять этой информации нет.
Ірина
результати по абіт пошуку були не коректні, в нас конкурс балів, а вони вказали рейтинг дітей з однаковим пріоритетом
Коментувати
настя
То есть это уже точно, что списки рекомендованных появятся не позже 12.00 6 августа? Стоит ли ехать и менять билеты купленные на 4 число????
Абитура
Для настя: а где Вы взяли 6 число? Откуда такие сведения? На сайте МОН об этом ни слова
Папа абитуриента
Сегодня в приемной комиссии одного из вузов, куда зашли за некоторыми разъяснениями, это подтвердили. Списки - 6-ого, подача документов - до 10-го.
Абитура
Почему же об этом ни слова на сайте МОН?
Коментувати
Абитура
Тот случай, когда понимаешь, что надо было родиться на пару лет раньше. Тогда бы поступала нормально. А то не вступительная компания, а цирк шапито. Никогда такого беспредела не было.
Оксана
Для Абитура: Як влучно написано. З Вами абсолютно згідна. Найгірша кампанія вступу за всю історію Незалежної України. Ганьба міністру і його заступникам. Хоч би вони це ще читали, що ми пишемо.
училка
Как человек. который внимательно следит за вступными компаниями с 2009 года, могу ответственно сказать: такие нервы, обвинения, технические проблемы, проблемы с результатами тестов - каждый год. В большинстве случаев все заканчивается хорошо... но в этом году что-то уж больно много скандалов
Коментувати
Наталія
Що у них там взагалі відбувається? Строки вступної кампанії міняють уже вдруге (перед цим, якщо не помиляюсь, у червні). З дипломами кваліфікованих робітників теж весело - на момент, коли вступна кампанія уже розпочалась, замовлення на дипломи навіть не почали приймати, я вже не кажу про видачу, яка за таких умов, звісно, затрималася. Одним словом, безлад

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!