УЦОЯО тимчасово припинив надавати деякі послуги

В Українського та регіональних центрах оцінювання якості освіти виникли технічні проблеми в роботі

УЦОЯО тимчасово припинив надавати деякі послуги

Український та регіональні центри оцінювання якості освіти не мають можливості вносити зміни до персональних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, виготовляти дублікати сертифікатів та довідки з результатами. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

У Центрі зазначають, що припинення роботи з надання зазначених послуг пов’язано із технічними причинами.

Як відомо, у ході проведених ГПУ спільно з СБУ та МВС обшуків в УЦОЯО було вилучено комп’ютерне обладнання. У прокуратурі заявляють, що вилучене обладнання містить докази протиправної діяльності службових осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

За словами заступника генерального прокурора Олега Заліско, Український центр оцінювання якості освіти працює у стабільному режимі і жодна його функція не порушена.

Освіта.ua
22.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Неначе люди подуріли ...Нічого не бачуть й не чують! Критики Лікарчука однозначно за ЗНО!!! Але проти корупційних схем та махінацій!Можна подумати що без "сивочолого мудрагеля" завалиться Сонце на Землю і настане апокаліпсис!ЗНО бути- навіть не обговорюється! Але без культа особистості- панове! Хай називає відкрито (без еківоків) прізвища високопосадовців що телефонували! Країна повинна знати своїх"героїв"!Хай бореться за своє чесне ім`я! Пи СИ І не смішіть курей висловлюваннями про прохання політиків і можновладців щодо пропихання чад у вузи через УЦОЯО: для них Британія- США Франція и Німеччина: чхати вони хотіли на ЗНО і Лікарчука! Не по Сенькє шапка
Є!Бали
Які послуги? Порівняння результатів зно з дпа? Цькування учителів?
оксана
як тепер роздрукувати довідку з результатами?