Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Гарячі телефонні лінії з питань вступу до вузів
Гарячі телефонні лінії з питань вступу до вузів

У Міністерстві освіти та Громадянській мережі «ОПОРА» працюють телефони для звернень вступників

Гарячі телефонні лінії з питань вступу до вузів

Для забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2014 року у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, консультування громадян з питань вступу до професійно-технічних навчальних закладів та до вищих навчальних закладів, а також з метою оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства Міністерством освіти і науки України організовано роботу консультативних телефонів.

Крім телефонів Міносвіти, також працює «гаряча лінія» щодо процедур вступної кампанії у Громадянській мережі «ОПОРА».

Організація надає консультації абітурієнтам щодо механізмів захисту їхніх прав на рівний доступ до вищої освіти в Україні. За номером вступники можуть отримати вичерпну інформацію про особливості конкурсного відбору цього року.

Консультаційний телефон працює кожного робочого дня з 9:00 до 18:00 та у суботу з 10:00 до 14:00. Експерти надаватимуть роз’яснення щодо процедури вступної кампанії на всіх її етапах, зокрема - подачі документів до приймальних комісій ВНЗ, зарахування на навчання за кошти державного бюджету та за кошти фізичних і юридичних осіб.

Окрім цього, представники мережі ОПОРА приймають скарги від вступників, що стосуються вимагання хабарів за сприяння вступу до ВНЗ, незаконну відмову у прийомі заяв та документів тощо. У разі необхідності, юристи допоможуть оформити відповідні заяви.

Телефон Міносвіти з питань вступу у ВНЗ України - (044) 481-32-15.

Телефон Громадянської мережі «ОПОРА» з питань вступу – (044) 222-57-27.

Телефони Міносвіти з питань вступу у професійно-технічні навчальних заклади - (044) 279-16-56, 279-38-65.

Освіта.ua
30.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Скажіть, будь ласка, якщо абітуріієнт є громадянином України і здобув повну середню освіту в Іспанії, як буде оцінюватись його атестат при вступі до ВУЗу в Україні? Дякую
Egor
Скажіть, будь ласка, чи маю я право перепоступати на бюджет? Тобто якщо я про навчався 2 курси на бюджеті, а потім забрав документи. Чи можу я розраховувати поступити на бюджет в інший заклад знову?
віка
скажіть, будь ласка, якщо я на наступний рік з бюджету переведжуся на платне, то можу поступати на бюджет в інший вуз?
ха ха ха
Скажіть, кому потрібен в Івано-Франківську університет імені Данила Галицького, якщо цього року до нього вступило 58 студентів. З них 26 - на правовознавство, бо є ще такі дурні, які вважають, що це дуже перспективний напрям.
Володимир
Для ха ха ха: Це ще й так багато. Ви подивіться на набір у Галицьку Академію та на ще два приватні інститути Івано-Франківська.
Коментувати
Наталя
Підскажіть будь ласка, що робити, якщо я вступила до вузу, про який мріяла весь рік, а мені не подзвонили проте , що вступила до них, я тільки зараз про це дізналася, бо немаю можливості виходу до інтернету, але ж все закінчівся прийом документів, що мені робити? рік чекати тепер?????????
наталя
чи зобов’язаний першокурсник відпрацьовувати практику(миття парт, прибирання у гуртожитку)?
x
Для наталя: зележить від ВНЗ
Коментувати
учителька
я взагалі в шоці! схоже на те , що все зводиться до: хто привезе оригінали. Дочка з балом 607,5 пройшла в один медичний вуз. А після зарахування я побачила, що в Богомольця попроходили з 524! Як вам? Це такий справедливий конкурс??? Нівелюється абсолютно все, що повязане з вищою освітою. Тихенько сиди собі, а потім підвіз оригінали - і ти в омрійованому вузі. Хоча ми про богомольця і не мріяли, бо, там, кажуть, ще яскравіше ця "справедливість" процвітає.
Олександр
Для учителька: доводжу до вашого відому, що крім хвиль є конкурс оригіналів саме тому діти з меншими балами проходять на державне тихенько сиди? Кожен подає спочатку копії а потім якщо хоче оригінали, ви можете подати оригінали так само тому не потрібно паніку розсіювати
учителька
Звучить непереконливо. Бо одного дня кожен схоче просто здати оригінали. Звичайно,. у цьому випадку - наша вина, я не знала про таку можливість. Все одно залишається один момент: хтось з гарними балами обмежений у виборі вузу, а оригінали можна подати куди хочеш.
Олександр
Вибір є завжди і якщо гарні бали то він дуже великий. Наприклад можна в якусь зі хвиль забрати оригінали і подати у інший ВНЗ
Коментувати
Mila
Согласно правилам поступления в ВУЗы Украины, иностранцы не имеют право учиться за счет гос. бюджета. Мой ребенок попал по спискам на бюджет, а по факту-на контракт, т.к. сказали, что на бюджете будет учиться иностранец. Согласно квоте-это вьетнамец. Насколько подобное законно и как добиться правды?
Оксана
Скажіть будь-ласка, чи можна після першого курсу чи навіть сесії, з контракту перевестись на бюджет?
Віктор
Поступив на бюджет. Чи можна перевестися на інший факультет теж на державне?
Олег
В Национальном горном университете г.Днепропетровск на контракт уже зачислены 38 человек с довольно небольшими баллами, хотя зачисление на контракт должно быть после 18 августа. Правильно ли это?
Ирина
Для Олег: Есть такая ситуация на право, 38 человек контракт и уже все зачислены
Коментувати
Олександра
Хочу поскаржитись на Івано Франківський національний технічний університет нафти і газу. Вже 15год..04хвилини, а списки зарахованих ще не готові на відміну від інших вишів. Під час вступної кампанії дані в інтернеті не оновлювали оперативно, таке враження, що відсталі вони в технічному плані.
Карина
Запорізький національний технічний університет закрив приймальну комісію. На сайті університета написано: 11 серпня приймальна комісія вже не працює. Це законно?!?!
Myla
Национальный университет пищевых технологий: Странное поведение приемной комиссии! 08 августа всех абитуриентов факультетов "Туризм" и "Гост.-рест. бизнес" рекомендовали к зачислению на бюджет, при условии конкурсного отбора, не выделяя при этом, кто реально по баллам проходит на бюджет в третью волну, а кто - нет! Типа - неси оригиналы, а мы посмотрим! Это противоречит правилам приема в ВУЗ, запутывает абитуриентов и направлено лишь на то, что бы набрать студентов на контракт! Подавали документы в 5 ВУЗов - такого больше нигде не наблюдалось! Прошу обратить внимание соответствующие контролирующие органы!!!!
Светлана
Для Myla: Такая же ситуация наблюдалась в Харьковском Политехническом институте.
Коментувати
оксана
Мій син був допущений до конкурсу в Житомирський технологічний коледж, документи подав електронкою. 2 серпня в рейтингових списках його вже не було. Передзвонили до приймальної нам відповіли "не з"явився до 1 серпня підтвердити електронну заяву" Поясніть, що це?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!