Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Університети вже отримали 360 тис. заяв на бакалаврат
Університети вже отримали 360 тис. заяв на бакалаврат

Усього станом на 15 липня в електронній базі з питань освіти зареєстровано 644 860 заяв

Університети вже отримали 360 тис. заяв на бакалаврат

В Україні триває активна фаза вступної кампанії до вищих навчальних закладів, яка цього року стартувала 11 липня. За повідомленням Міністерства освіти і науки, за перші три дні на вступ до бакалавріату подано майже 360 тисяч заяв від абітурієнтів.

Як відомо, у 2014 році вступники мають можливість подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них.

Усього, станом на 15 липня, в Єдиній державній електронній базі з питань освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра зареєстровано 644 860 заяв від 303 659 осіб.

До вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації подано 94 976 заяв від 64 006 абітурієнтів, до ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації – 549 053 заяви від 242 831 абітурієнта.

Навчатися за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, станом на 15 липня, виявили бажання 61 299 осіб, від яких отримано 92 133 заяви. На навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра виші отримали 359 328 заяв від 131 181 вступника.

Також понад 84 тисячі осіб подали заяви на вступ за ОКР спеціаліст та майже 60 тисяч на вступ до магістратури.

Третина заяв про вступ від абітурієнтів отримана вищими навчальними закладами за допомогою електронної системи подання документів – 215 306.

Прийом документів триватиме до 12.00 годині 1 серпня. Абітурієнти, які мають проходити співбесіду, вступні екзамени або творчі конкурси у вищих навчальних мають встигнути подати документи до 24 липня.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Добрий день! Сьогодні на сайті vstup.info (у розділі Статистика) є інформація, що на балалавра зараховано 1823 особи. Як таке може бути, якщо списки зарахований повинні оприлюднювати на початку серпня (1 хвиля)? Хто ці зараховані?
Oleksandr Nikolaienko
Подано заяву до МОН з приводу дискримінації студентів, які здобувають освіту на стаціонарі за власний кошт і не можуть вступити на стаціонар іншого ВНЗ за кошти бюджету: Зарахувати таких громадян технічно в системі ЄДЕБО неможливе, працівники ДП «Інфоресурс» посилаються на лист МОН №1/9-291 від 18.04.2012 і не планують змінювати таку заборону. Юридично в законодавстві не встановлена заборона одночасно навчатися на двох денних формах навчання, якщо одна з них є за кошт фізичних чи юридичних осіб. Відповідно до абзацу першого частини першої статті 3 Закону України “Про освіту” громадяни України мають право на безкоштовну освіту в усіх державних навчальних закладах незалежно від статі, раси, національності, соціального і майнового стану, роду та характеру занять, світоглядних переконань, належності до партій, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров’я, місця проживання та інших обставин. В той же час, частина перша статті 4 Закону України “Про освіту” проголошує, що громадяни України...
василий
Хватит ли мне поступить в мед на леч факультет с баллами :180 биология , 170 химия и 160 укр,аттестат 52??
василий
Желательно на бюджет
Коментувати
Олександр
Оперативно виправили помилку в системі ЄДЕБО(ВНЗ) і студент може бути зареєстрований, як абітурієнт! Залишилась ще одна помилка - якщо такий абітурієнт пройде за конкурсом на місця за рахунок державного бюджету, то технічно його в ЄДЕБО(ВНЗ) не зможуть зарахувати до ВНЗ. Чекаємо на виправлення!
Олександр
Зараз почалася вступна кампанія, але студенти ВНЗ позбавлені законного права на вступ через помилку розробників електронної системи. Якщо студент (особливо гостро зараз це стосується студентів з ВНЗ Донецька та Луганська) навчається за контрактом і хоче вступати в інший ВНЗ, то його не реєструють як абітурієнта, бо не можуть технічно зареєструвати в електронній системі, а потім, коли вступ буде успішним, зарахувати на навчання за кошти бюджету, або за кошти фізичних/юридичних осіб. Таким чином наявна ситуація, коли громадянин України не може бути абітурієнтом, якщо він навчається в іншому ВНЗ. Ця проблема наявна в усіх Приймальних комісіях ВНЗ України. Це прямо суперечить статті 53 Конституції України та статті 3 Закону України “Про освіту” (право на отримання безкоштовної освіти в перший раз ставиться у залежність від отримання попередньої платної освіти, а студенти її ще й не отримали, так як навчаються на 2-му курсі).

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!