Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Розпочалась вступна кампанія до українських вишів
Розпочалась вступна кампанія до українських вишів

11 липня розпочали свою роботу приймальні комісії вищих навчальних закладів України

Розпочалась вступна кампанія до українських вишів

У п’ятницю 11 липня приймальні комісії розпочинають прийом заяв на вступ до вищих навчальних закладів України. Прийом документів триватиме впродовж трьох тижнів і завершиться о 12.00 годині 1 серпня.

Особливістю цьогорічної вступної кампанії є організація конкурсного відбору на навчання у Донецькій і Луганській областях. У зв’язку із ситуацією у регіоні Міністерством освіти і науки ухвалено рішення про продовження прийому документів вишами Донбасу до 15 вересня.

Цього року абітурієнти матимуть можливість подати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них.

Для участі у конкурсному відборі абітурієнти можуть використовувати як результати ЗНО отримані у 2014 році, так і результати тестування попередніх років, що отримані у період з 2008 до 2013 років.

Цьогорічною особливістю визначення рейтингового бала є зменшення ваги шкільного атестату при вступі до ВНЗ. Максимальний бал атестату про повну загальну середню освіту у 2014 році складатиме 60 балів замість 200.

Прийом документів від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і мають проходити співбесіду або вступні екзамени завершиться 24 липня. Співбесіди та вступні екзамени у вищих навчальних закладах будуть проведені з 25 липня до 1 серпня.

Абітурієнти, які проходитимуть творчі конкурси у вищих навчальних мають встигнути подати документи до 24 липня. Конкурси проводитимуться у кілька сесій з 21 липня до 1 серпня.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, має бути оприлюднений вищими навчальними закладами не пізніше 12.00 години 2 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться не пізніше 15.00 години 11 серпня. Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 18 серпня.

У 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу, як у паперовій, так і в електронній формі. Традиційна паперова заява має подаватися вступником особисто.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Инна
Сегодня позвонили из Харьковского национального ун. гор. хозяйства им. А.Н.Бекетова и предложили уже завтра заключать контракт. Это нонсенс! Пожалуйста обьясните как такое возможно если сроки зачисления на контракт с 11 по 18 августа, что делать?
Iryna Kotyk
брешемо самі-собі, що можемо щось змінити! а що міняється - щодо вступу є купа питань, а спитати нікого!!! "гаряча лінія, освіта, конкурс, УЦОЯО" - всі по-колу крутяться, телефони не відповідають, на запитання не відповідають...!!! то що ж змінилось - Табачника поміняли, додали заступників у мін. освіті... гей Ви, там, "наверху" ще недуже високо піднялись, не боїтесь падати! почуйте звичайних людей, спробуйте самі додзвонитись на свою "гарячу лінію"...!!!!!!!!!!
Олена
Чи користується пільгами при вступі до ВНЗ дитина ліквідатора ЧАЕС 2 групи? Дякую.
ЯЯЯ
Для Олена: Відкриваєш правила прийому до свого ВНЗ - і читаєш, хто є пільговиком!
Коментувати
Абитуриент
А у кого-то в Каразина , кто подавал документы электронкой, есть статус "Допущено до конкурсу"?
Лана
Якщо у декількох абітурієнтів однакові рейтингові бали і всі в однакових умовах відносно пільг,тобто вони відсутні,по балу атестата чи по балам ЗНО пріоритетність?Справа в тому,що в системі ,,Конкурс" немає певної тенденції відносно цього.
Лариса
Для Лана: найчастіше пріоритет за профільним предметом ЗНО. Уточнюйте у своєму ВНЗ
Коментувати
Рома
Здравствуйте! Не можете подсказать, могут ли копии документов подать родственники в институт?
DOCENT
Для Рома: Ні тільки особисто. Подавайте в електронному вигляді, якщо маєте право і не маєте привілеїв
Коментувати
БОБ
Персона вже навчається на денній формі вказаного ОКР - що це значить якщо я там не навчаюся, але є студентом іншого ВНЗ. Я ж маю право подавати документи навіть якщо я студент
Лариса
Для БОБ: маєш право, але ж у тебе нема оригіналів, а без них тебе не зарахують! Треба спершу відрахуватися, а це не так легко, бо потрібен наказ ректора, який у відпустці і т.д.За три дні можна не встигнути
БОБ
Маю довідку що оригінали знаходяться в університеті+ для електронного вступу на даний момент не потрібно оригіналів
DOCENT
Але є Вимоги до осіб, що мають можливість скористатись системою «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України» Серед яких також єі наступна: "ПРАГНЕННЯ ВПЕРШЕ ЗДОБУТИ ВИЩУ ОСВІТУ" Подавайте в паперовій формі, разом з довідкою
Коментувати
Mike
Якщо навчався 2 роки на державному і покинув навчання, чи можу я зараз вступати на держ. ?
Лариса
Для Mike: Поки не отримаєш диплом бакалавра, можеш перевступати на бюджет до 35 років
Леся
Те, що людина може вчитися на денній формі до 35 років, вже давно скасували)
Коментувати
Света
"персона уже учится на дневноей форме указанного ОКР" , но я там не учусь ! Что это значит ?!
DOCENT
Для Света: А наказ про відрахування був?
Коментувати
tanya
У меня в списке вузов Одессы нет мед универа. Не кто не знает почему??
DOCENT
Запитання: 3.4. Чому у системі немає деяких ВНЗ? Відповідь: У системі відображені пропозиції ВНЗ у тій відповідності, якої дотримувалися навчальні заклади під час заповнення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі - ЄДЕБО). Можливість подання електронних заяв до ВНЗ визначається виключно навчальним закладом. У випадку, якщо ВНЗ не надав такої можливості, Ви не зможете знайти його (або в ньому напрям / спеціальність) в поданому переліку особистого електронного кабінету. З даними питаннями звертайтесь, безпосередньо до обраного Вами навчального закладу. http://ez.osvitavsim.org.ua/faq.php#razdel3
Коментувати
holo
А где увидеть рейтинговый список?
DOCENT
Для holo: vstup.info
Коментувати
елена
при реестрации ввожу код, все верно, не пропускает, это что глючит система?
Даша
Почему в личном кабинете у заявления статус" Допущено до конкурсу", а в рейтинговом списке нет меня?
АДМІНич
Для Даша: Дочекайтесь оновлення сайту ВСТУП.інфо. Він оновлюється раз в день.
Коментувати
Shock
І справді різні ПРИВАТНІ ігрові сервери витримуюсть до 50к народу онлайн, а тут сайт, офіційний сайт міністерства оствіти КРАЇНИ, не приватний.А глючить так ніби його запустив якийсь школьнік.Позвільняйте своїх пограмістів вона дарма їдять свій хліб.
DOCENT
Для Shock: Нато вони і ПРИВАТНІ, що заробляють на цьому кошти від реєстраційних/членських внесків або реклами.Можуть дозволити собі дорогий хостинг на системі серверів. А держава кошти тільки витрачає.
Коментувати
King
Чому немає Львівського медичного університету?
DOCENT
Запитання: 3.4. Чому у системі немає деяких ВНЗ? Відповідь: У системі відображені пропозиції ВНЗ у тій відповідності, якої дотримувалися навчальні заклади під час заповнення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі - ЄДЕБО). Можливість подання електронних заяв до ВНЗ визначається виключно навчальним закладом. У випадку, якщо ВНЗ не надав такої можливості, Ви не зможете знайти його (або в ньому напрям / спеціальність) в поданому переліку особистого електронного кабінету. З даними питаннями звертайтесь, безпосередньо до обраного Вами навчального закладу. http://ez.osvitavsim.org.ua/faq.php#razdel3
Коментувати
Тетяна
У вихідні дні приймальні комісі університетів працюють?
АДМІНич
Для Тетяна: А на сайт ВНЗ не пробували зайти і подивитись там. В кожного - по різному. Ми, наприклад, працюємо.
Коментувати
Абітурієнт
быстрее обновляйте базу свою. вы должны вообще сидеть там и проверять сутками. делать себе кофе и сидеть возле компьютера. а вы ничего вообще не делаете. люди не могут подать в вузы лично,что им делать? руки поровняйте себе и сделайте сайт нормально.
Абітурієнт
включите уже наконец електронку. или руки не из того места ростут?
Aбітурієнт
Ребята, а у кого-нибудь возникали проблемы при регестрации в Харьковский ВУЗ? А то у меня все время пишет, что надо три сертификата ЗНО, хотя они есть в налии...
Юлія
Для Aбітурієнт: У мене те саме з КНУ на ФІТ, хоча на кібфак норамльно подались
Коментувати
Абітурієнтка
Почините свою базу!!! Сколько можно издеваться над будущими студентами?! У нас нет возможности поехать и подать документы лично! Будьте добры, сделайте все нормально!!!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!