Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 4 липня розпочато електронну вступну кампанію
4 липня розпочато електронну вступну кампанію

Система електронного вступу розпочала попередній дистанційний прийом заяв про вступ до ВНЗ

4 липня розпочато електронну вступну кампанію

У п’ятницю 4 липня розпочато роботу системи Електронний вступ, яка забезпечуватиме прийом заяв про вступ до вищих навчальних закладів від абітурієнтів в електронній формі. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

4 липня стартувала попередня реєстрація вступників для подачі заяв в електронній формі, подача самих заяв в електронній формі розпочнеться 11 липня.

Інтернет-сайт дистанційної подачі заяв, де відкрито реєстрацію вступників до ВНЗ, працюватиме за адресою http://ez.osvitavsim.org.ua.

Заяви, подані до вищих навчальних закладів в електронній формі, є рівноцінними паперовим заявам поданим під час особистого відвідування вищого навчального закладу.

Традиційний прийом документів від вступників розпочнеться на тиждень пізніше - 11 липня.

Як відомо, у 2014 році абітурієнти матимуть можливість подати заяву про вступ до вищого навчального закладу у паперовій або в електронній формі не більше ніж у п'ять вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями (спеціальності) у кожному з них.

Електронну заяву про вступ до вищого навчального закладу можуть подати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання, виданого у 2014 році, або сертифікатів чи їх дублікатів за 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 або 2008 роки з конкурсних предметів, визначених правилами прийому ВНЗ.

Під час реєстрації на сайті Електронного вступу абітурієнт має зазначити такі дані: адресу електронної пошти; серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ; номер, пін-коду і рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).

Усі подані вступником дані перевірятимуться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Як відомо, Український центр оцінювання якості освіти визначив та оголосив результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.07.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей
Скажите, пожалуйста, могу ли яи подать заявление в элктронном виде, если на данный момент я учусь в университете???
Лєна
Сайт навіть не загружається! Відчуваю, будуть проблеми з електронним поданням заяв чи це питання буде вирішуватись?
Сергей
Жоден логін не підходить!!! Чому так? Дайте, будь ласка відповідь.
Mariya
Чому не підходить ніякий логін?
Лізок
чому сайт так тупить?
женя
у всех проблемы с електронной регистрацией? почему не отвечает сайт?
Илья
Скоро сайт будет доступен? Уже 2 день не могу на него зайти?
Антон
Немає різниці подавати електронно чи особисто ?
Настя
це правда, щ на заочку документи подаються особисто, а не електронно?
я
Для Настя: так
Коментувати
Світлана
Якщо у медичній довідці ( форма 086 -О) в графі де видана довідка вказане не місце прописки а фактичне місце проживання, це проблема?
Таня Мироненко
чи можна подовати електронні документи на заочну форму навчання?
Валя
Для Таня Мироненко: ..ні не можна
Коментувати
Таня
как я знаю,что за первое и второе место в областных олимпиадах добавляют баллы,можно ли это указать при электронной подаче??
Светлана
Для Таня: За призовые места на области баллы не добавляют. Должен быть всеукраинский уровень.
Коментувати
Vika
Що таке бажаний логін??????
Анастасия Федоренко
протягом року я проходила курси в одному з внз і отримала за них 20 додаткових балів. чи будуть ці бали зараховані під час електронного подання документів?чи треба їхати прямо туди?
Ната
Для Анастасия Федоренко: Відповідно до умову вступу до ВНЗ у 2014 році скасовано додаткові 20 балів за курси((((
Анастасия Федоренко
до того вузу де я ці курси проходила?кпц(((
Коментувати
Віталій
У мене в цій системі не видає поле, де треба вводити ВНЗ, куди поступати... Просто номер сертифікату і бали, нижче нічого... Зправа все заповнив, що робити?
Ольга
Для Віталій: Чекати 11 липня. Саме в п’ятницю розпочнеться вступна компанія і з’явиться на сторінці поле де потрібно буде ввести ВНЗ.
Коментувати
Эля
В процесі реєстрації у системі "Електронна заява на участь в конкурсному відборі на вступ до ВНЗ України" виникла помилка. Інформація про помилку:Недопустимі символи в піб. Допустимі символи: пробіл,`- та літери кирилиці ВООБЩЕ НЕ ПОЙМУ В ЧЕМ ОШИБКА,ПРОВЕРЯЛА И ЗАПОЛНЯЛА МОЖЕТ КТО-ТО ЗНАЕТ ЧТО ДЕЛАТЬ?
Катя
Для Эля:та же фигня(((
Коментувати
Марія
В анкеті вступника всі поля робочі, окрім тих, де треба поставити галочку "Я погоджуюсь з..." Що робити? Дякую.
Віталій
Для Марія: прочитати, просто клікни на "правила", чи шо там
Коментувати
Алена
Пожалуйста подскажите где копка "падати заяву".
Тата
Для Алена: Появится 11 числа.
дуся
в 5 точке
Коментувати
Богдан
Чи можна подавати електронні документи в коледжі.технікуми?
Абитуриент
Написано - 4 липня стартувала попередня реєстрація вступників для подачі заяв в електронній формі, подача самих заяв в електронній формі розпочнеться 11 липня. Що значить попередня реєстрація???
Аліна
Для Абитуриент: Написано ж чорним по білому: абітурієнт має зазначити такі дані: адресу електронної пошти; серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ; номер, пін-коду і рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) - ось тобі попередня реєстрація і які дані треба вказати.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!