Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Особливості вступу до ВНЗ абітурієнтів з Донбасу
Особливості вступу до ВНЗ абітурієнтів з Донбасу

Для абітурієнтів із Донецької та Луганської областей буде організована окрема сесія ЗНО

Особливості вступу до ВНЗ абітурієнтів з Донбасу

Для абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, які не зможуть взяти участь у додатковій сесії ЗНО, буде організована окрема сесія зовнішнього оцінювання. Про це повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун під час брифінгу в Будинку Уряду.

Інна Совсун поінформувала про проведення цьогорічної вступної кампанії у вищих навчальних закладах в Донецькій та Луганській областях.

"Два дні тому Міністерством освіти і науки було видано наказ, яким було скасовано проведення додаткової сесії на Донбасі з 1 по 15 липня. На жаль, в теперішніх умовах провести додаткову сесію там просто неможливо", - сказала Інна Совсун.

Вона зазначила, що абітурієнтам з Донбасу було рекомендовано перереєструватися на проходження ЗНО в додаткову сесію в інші регіони. Із 36 тисяч абітурієнтів з Донбасу станом на 19 червня перереєструвалося понад 18 тисяч.

За словами Інни Совчун, МОН зі свого боку в співпраці з адміністраціями вузів гарантує можливість поселення в гуртожитки для абітурієнтів з Донбасу, як приїдуть проходити ЗНО в інші регіони.

Водночас вона поінформувала про іншу гостру проблему: значна частина університетів Донецької та Луганської областей бояться відкриватися для проведення вступної кампанії, як через безпосередні погрози керівникам вишів, так і загалом через дуже напружену воєнно-політичну ситуацію.

"В таких умовах проводити вступну кампанію було б дуже складно. Тому сьогодні на нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра Олександра Сича було прийнято рішення: університети в Донецькій і Луганській областях отримають можливість подовжити терміни завершення вступної кампанії до вересня. Для тих абітурієнтів, які не перереєструвалися, або перереєструвалися, але не зможуть скласти додаткову сесію ЗНО, в університетах на Донбасі буде організована окрема сесія зовнішнього незалежного оцінювання", - сказала Інна Совсун.

Розпочати вступну кампанію вузи матимуть можливість з 11 липня або пізніше, залежно від обставин в даному конкретному місті. Дата початку вступної кампанії визначатиметься окремо кожним університетом, однак завершення буде для всіх в один день. Терміни закінчення вступної сесії будуть оголошені додатково, за попередніми даними, про результати абітурієнти зможуть дізнатися приблизно всередині вересня.

За словами Інни Совсун, результати цього тестування абітурієнти зможуть використати і в тому університеті, де проходитимуть ЗНО, і в інших університетах Донецької і Луганської області. Також вступники з інших регіонів також можуть подати документи у вузи Луганської та Донецької областей, таким чином, ті, хто не пройшов по конкурсу в інші вузи, отримають ще одну можливість вступити до вузу саме цьогоріч в університети Донбасу.

Безпосередньо дати проведення окремої сесії будуть визначені дещо пізніше, бо вони великою мірою будуть залежати від воєнних дій на території Донбасу.

Як відомо, Міністерство освіти і науки призначило відповідальних осіб координаційних центрів за поселення абітурієнтів з Криму, Донецької та Луганської областей у гуртожитки на час проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальну інформацію про зміни в порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання можна отримати за телефоном "гарячої лінії" Українського центру оцінювання якості освіти 044-503-37-93.

Освіта.ua
19.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
....
Когда будет третья сессия? Сколько можно тянуть?
Валерія
Коли будуть оголошені дати проведення окремої сесії?
вчитель батько
Для України (всіх нац.)!!! Нам всім читали народні казки... ДОБРО переможе зло!!! Всім миру, добра та процвітання!!! Років 35 назад я сам був під впливом радянської пропаганди... і відносився до бАндерівців - як тут ... Добро переможе ....Донбас не здамо. Час все вилікує ....(10 років тому "всі" аж з піною у рота доказували про яника...ну а тепер...він....гад...зрадник...) Всім доба! Слава Україні!!!
Львов
Для вчитель батько: Читая твои писульки вспоминается анекдот: Сидят две бандеровских девочки, одна добрая, а другая злая, на крыше высотного дома и плюют в прохожих. Здая девочка попала в прохожих 4 раза, а добрая - 7 раз. ДОБРО ведь всегда побеждает ЗЛО! Донбассу бандеровское добро не нужно.
вчитель батько
Для Львов - вчитель: троянській кінь (злий песик)... вітаю тебе. ти вже навчився писати без помилок не бЕндера а БАндера!!! Хоча помилки є ...Але я про інше...Мені нема тобі чого більше сказати (тебе час вилікує - сподіваюся скоро), путлєр гарно тобі прополоскав... всю твою гідність ЛЮДИНИ змив... вірно кажуть: "Не сперечайтеся з мавпами, п’яними та ... ", (ти останнє). Бувай, бережи себе! Скорого одужанння Всій Україні миру, перемоги та добра!!! А ВСІМ абітурієнтам на бюджет в омріяний ВУЗ!!! Слава Україні! Героям слава!!! Слава нації!!! Смерть ворогам!!!
Донецк
Для Львов: Старый бородатый анекдот обогатился сепаратистским эпитетом "бандеровская".Что надо Донбассу, ему не дают САМОМУ выяснить вооруженные наемники из ближнего"братского" зарубежья.
Коментувати
вчитель
Для Донецк: УКРАИНСКИЙ журналист на УКРАИНСКОМ КАНАЛЕ ПРАВДУ О ДОНБАССЕ: youtube.com/watch?v=7nxx4GHMt8s - бендеровцам и детям до 20 лет не смотреть: ломается психика.
Донецк
Для вчитель: Зачем быть таким навязчивым со своим видео с канала Захарченко-Арбузова?
Коментувати
Гарик
Господа бендеры, извольте убрать свои войска с нашей республики и дать возможность нормально провести ЗНО
1
Для Гарик: Уважаемый, не несите чушь, нет никакой республики. Нормальным людям уже надоело жить в тех условиях, в каких сейчас находится Донбасс из-за этих ДНРовских и ЛНРовских идиотов, жаждущих власти. Да и проведение ЗНО зависит не от нахождения укр.военных на территории "республики"
вчитель батько
Для Гарик: тебе не було б - було б ЗНО... да мізки вам промили добре... Що за ахінея...гвардія порізали всіх чоловіків на шматочки та згвалтувала всіх жінок... Бажаю ВСІМ бюджет в омріяний ВУЗ... А хто хоче виїхати ... вас ніхто не тримає....
Геннадий
"вчитель батько" - 17-летний молокосос с 180,5 баллами по физике. Если здесь взрослые люди, не надо с ним спорить - мозги еще не наросли.
Коментувати
Киев
Ребята из Донбасса поступайте в Украинский государственный университет финансов и международной торговли, находится в Киеве, бюджетные места есть, все, кто подавал заявки за прошлые годы, все прошли. Ребята учатся из всех областей Украины. Поступить на бюджет реально, для тех, кто в этом сомневается, поскольку работаю здесь.
вчитель батько
Можу лише поспівчувати абіт. з проблемних регіонів... Дивує чому 10 000 не захотіли перереєструватися ... Якби себе всі батьки вели як тут в коментарях nik "вчитель" ЗНО не було б!!! Бажаю ВСІМ абітурієнтам удачі, високих балів... Тільки категорично проти пільг при вступі (за рахунок інших) Виключення - діти загиблих та поранених воїнів...Слава героям! Так само був категорично проти пільг для ("утоплеников" з заходу України пару років тому) Якщо держава винна, а вона винна...нехай оплачує постраждалим навчання, а не роздає бюджетні місця...інші діти в чому винні!? ================================ P.S. Для зміни світогляду потрібно багато часу З повагою
вчитель
Для вчитель батько: а почему обо мне без мата? хамства? ярлыков? Видео посмотрел? Попустило? Зміни світогляду почалися?
Донецк
Для вчитель батько: Согласен с вами во всем... Судя по комментарию на ваш отзыв,"вчителю" привычны именно эти речевые обороты).Уверяю вас не все на Донбассе такие.Но именно из-за них та самая репутация.
вчитель
"Донецк", надо читать все записи "батька". А он (учитель?) призывает вступать в "Айдар", чтобы убивать донетчан (см. ниже). Я из Харькова и привык разговаривать с людьми в том тоне, в котором они разговаривают со мной. "Для вчитель батько: Согласен с вами во всем...": А что на Донбассе сосед готов убивать соседа?
Коментувати
Ганна
Шановні жителі регіонів України, окрім Донбасу! Ми, абітурієнти Луганської та Донецької областей, яким чином ми причетні до воєнно-політичної ситуації у нашому регіоні? Чи це ми стоїмо зі зброєю у руках, чи ми обирали минулу владу? Ось що ми маємо, так це невпевненість у завтрашньому дні, деморалізовану особистість, виснаженість від постійних ЗМІН! Особисто у мене полетіли шкереберть бажані місто, ВНЗ, спеціальність, про яку я мріяла!!!!!!!!! А до того ще й сумніви, чи захочуть мене, взагалі, приймати до ВНЗ, хоча я закінчила із золотою медаллю школу, розраховую на гарний бал ЗНО! То що, гарно зараз нам, "лічинкам колорадо"???? Шкода мені тих, хто спускає всіх своїх "націоналістичних собак" на дітей. Ми не є творцями минулого нашої держави. Будь ласка, дайте нам, хоча б психологічне підґрунтя, аби ми почали творити її МАЙБУТНЄ!!!!!
Донецк
Для Ганна: Вы те самые"щепки" чужих финансово-властных разборок. "Националистических собак"спускают просто недалекие люди.Такие же недалекие,как и те, кто ВСЕХ патриотично настроенных граждан называют "бендеровскими мразями".
Коментувати
Абитуриентка с Донбасса
Мда...даже на сайте о образовании умудряются спорит...знатоки политики и дипломаты...как по мне, так вообще все это прекратить надо. Надоело из-за всех ваших терек и ненависти терять родной дом
Ann-Moon
И как бы мне хотелось полностью признать, что Вы, Донецк, прав а том, что война не гражданская. прошу извинить меня, если мои слова были обидны кому-то, это говорит неуверенность в завтрашнем дне. Ещё очень радует позиция действительно учёных людей из МОН. Пока только эта структура проявляет заботу о всех абитуриентах из разных регионах равномерно. Детей отпускать на ЗНО не страшно))
Донецк
Для Ann-Moon:Заметьте,это УКРАИНСКОЕ МОН!
Ann_Moon
Для Донецк: Знаете, в конце концов, она работает так, как ДОЛЖНО. Чуть ли не единственная сейчас структура.. Здесь все налогоплательщики, вроде как))
Коментувати
Ann-Moon
Уважаемый Донецк! До Вас смысл сказанного немного не дошёл. Тем же сейчас занялись, что кого-то обвинять! Дело в непонятных идеях чуть ли не "супер-нации" и в бездарной политике в том числе. Никто не видит, что Украину хотят поделить не только из вне... А на Донбассе, знаете, судя по вашему нику, что большая часть живёт в нищете? Тут людьми легко управлять, но только не давая им деньги, а только играя на ущемлённом самолюбии. Хватит здесь нас быдлом называть! Руки прочь от языка наших матерей! Слыхали? Не знаю как вы, но вот эти "не лучшие" тоже люди. У НАС тоже есть какие-то соображения, можно же договориться было.. А тут армию активизировали против граждан ЭТО ФАКТ, телеканалы употребляют слова "житель Донбасса" в том же смысле, что и террорист. И я никогда не забуду слёзы ветерана, которые видела в Мариуполе 9 мая! Человечности побольше бы.. Я не за Януковича и прочих там... Я за любовь человека к человеку!
Донецк
Для Ann-Moon:Не менее уважаемый,вы так закручено изъясняетесь,что теряется смысл...Скажите,какими словами я вас оскорбил?И почему вы себя записали в "худшие"?Мой вам совет,не смотрите телевизор вообще,особенно российские каналы.А то налицо навязываемый оттуда образ мышления.Вот вы уже САМИ сравняли понятия "житель Донбасса" и "террорист".Я,донецкий-житель Донбасса,но не террорист.Мне подобное это и в голову не приходило...Кто трогал ваш язык? Здесь,в Донбассе ВСЕ на русском!Не придумывайте то,чего нет.А с украинским мы на один язык ОБРАЗОВАННЕЕ!... Вы даже не постеснялись привести аргумент в стиле "дедывоевали"!..Про "управлять":как раз за деньги наемники из России и местная верхушка ДНР и воюют.За 300 грн. они собирали толпу на пророссийских митингах.А то "ущемленное самолюбие"-не более чем искусственно поднятые со дна подсознания многих местных неудовлетворенность собой,убогой жизнью,ненависть.Затем это "добро" умело направили в нужное заказчикам русло.До любви ли при этом?
Ann_Moon
Ок, будем по-простому. Нечего делить людей, уважаемый Донецк. Вы позволили себе дать ПОЛОВИНЕ определение "худшие", то есть каждому второму. Вот это меня задело, честно сказать. В конфликте всегда виноваты ВСЕ СТОРОНЫ. Я о том, что человек не должен быть врагом человека. Я против теперешней политики и неоднократно ЛИЧНО сталкивалась с отношением к "донецким" (а я типо как тоже такая) на Западной. А как вам "кто не скаче.."?! Посмотрите что вообще назревает, каких уголков сознания и САМООСОЗНАНИЯ дотрагиваются лозунги по ОБЕ стороны баррикад... Это страшно. Прекратите говорить о "половинах", подростки это чувствуют остро.. И если бы я узрела такие высказывания в комментариях на другом сайте, обсуждая иные темы, я бы мимо прошла, но здесь говорили об абитуриентах, здесь говорят о наших ДЕТЯХ, ещё и в чём-то их упрекают. Я уважаю гуманность мышления европейцев и желаю украинцам такой же положительной "промывки мозга".
Донецк
Для Ann_Moon: Как бы вы того не хотели,но всеобщее равенство-это из коммунистических утопий.Люди отличаются друг от друга по уровню интеллекта,порядочности...вообще они разные.В том числе бывают глупые и умные, хорошие и плохие.Есть добро и зло,порядок и хаос,война и мир.Но понятия "донецкие-недонецкие",ВЫ в отношении себя ошибочно приравняли к плохим-хорошим.Вы сталкивались с негативным отношением к донецким?А в Донецке к западенцам ну просто сплошь лояльность?Это противоречие не донецких и западеннцев,а просто умных и неумных жителей обоих регионов...То,что назревает,вернее УЖЕ назрело-это умелое манипулирование человеческими страхами,предрассудками, необразованностью.Вы лично повелись на "хто не скаче" и дедовоевалов",навязчиво тиражируемые заинтересованными людьми.Так и до "визитки Яроша" недалеко....Действительно стыдно демонстрировать свою подобную гипнабельность на сайте образования.
Коментувати
Ann_Moon
Ой! Нет, обнять и плакать. Европейцы!? Та куда вам! Они плохие, а мы хорошие... О каких общечеловеческих ценностях и воздвижение жизни человека выше всего можно говорить с такой ментальностью? Стоит уже понять, пока вы вините в своих бедах в первую очередь кого-то, тех же русских, САМИ ПОСЫЛАЯ ДЕТЕЙ СВОИХ В МЕСТА ВОЕННЫХ ДЕЙСТВИЙ, где конфликт из-за языка разгорелся... Хм.. Только Шевченко мог плакать о непризнанности своего языка? Есть уже у нас Украина! Зачем вы её своими "вы-мы, было-небылдо, наш-ваш" делите? Вот уж не думала, что у нас гражданская война будет. Никого в этом винить нельзя, а несчастные дети просто хотят учится, быть кем-то, овладеть ремеслом. И не отличаемся мы ничем, кроме форм молитвы и языком!
Донецк
Для Ann_Moon: На Донбассе сейчас полуУкраина-полуДНР.И без ВООРУЖЕННЫХ пропагандой и оружием русских не обошлось.Вторая причина бедствий-тупость не лучшей,но зато АКТИВНОЙ части местных.И война вовсе не гражданская,а БАНДИТСКО-ОККУПАЦИОННАЯ.
вчитель
Для (очень меня берут сомнения в правдивости ника) Донецка: воюющие местные борются за экологию территории, на которой живут. А киевские БАНДИТЫ-ОККУПАНТЫ давно продали территорию америке, чтобы те добывали сланцевый газ. А уничтожив жителей это делать легко и просто, без бунтов местных из-за уничтоженной экологии как это было в свое время в США.
Донецк
Для вчитель: "воюющие местные борются за экологию территории, на которой живут..."Вы это серьезно?Вспомните ,кто при Яныке был там "при сланцевых делах" Или вы наивно полагаете,что в с случае захвата Россией, кто-то будет считаться с местными......У нас в Донецке бандократия еще с 90-х!Вылизанная,вычищенная,но бандократия.И сейчас эти оболигархившееся бандиты,объдинившись с теряющим влияние Кремлем и наняв диверсантов, воюют чужими руками против того,чтобы их устранили от гос корыта.В том числе и от лакомого сланцевого газа.А страдают от их войны обычные люди. И не жаль тех,кто все это поддерживает то ли по глупости,то ли из заинтересованности.На вопли обиды на Украину от таких хочется сказать"Бачили очі,що купували..."Жаль попавших под раздачу....О нике-я вот по поводу вас тоже сомневаюсь.Как образованный человек(учитель) может повторять глупости российской пропаганды?!
Коментувати
Анастасия
Здравствуйте, я прошу прощения, если этот вопрос уже был задан, но не осведомлён ли кто-то о том, будет ли продлена вступительная кампания и в других ВУЗах? В статье написано, что КАЖДЫЙ ВУЗ назначает сам дату начала, а вот дату окончания, написано, будут сообщать ВУЗам ДОНЕЦКОЙ И ЛУГАНСКОЙ областей. Не означает ли это, что я, абитуриент из Донецкой области, не смогу учится, допустим, во львовском ВУЗе? И, если не составит труда, прошу поделится ссылками с полезной информацией о поступлении в медицинские университеты. Спасибо.
Небайдужа
Ви так хвилюєтесь за вступ ,а майже ваших однолітків привозять у гробах...
вчитель
Для Небайдужа: куда привозят?
вчитель батько
http://zhzh.info/news/2014-06-23-19351
вчитель
Для вчитель батько: А что они делали на чужой земле? Приехали убивать - а убили их. Справедливость восторжествовала!!!
Коментувати
Азбука
Мне стыдно, за то что Вас убивают, мне хочется попросить прощения у Вас милые жители Донецкой и Луганской области. Дети ничем не виноваты! Помогу поступающим в Строительную академию Днепропетровск (для архитектурных специальностей) телефон для справок (0562)470393 (067) 30 20 264.
Азбука
БАндера пишется через А, так между прочим!! Зачто так ненавидеть людей?
вчитель
Для Азбука: те, кто ненавидит других (донбасских), ожидает в свой адрес любви? Подонков типа "батька" надо ставить на место.
Коментувати
вчитель
смерть бендерам за их комментарии
центр
Для вчитель: ви не вчитель. ви просто зла людина.
вчитель
Для центр: а батько абітурієнта и прочая бендеровская мразь, ненавидящая простых жителей Донбасса, добряки?
Донецк
Для вчитель: Просто кошмар,если вы НА САМОМ ДЕЛЕ вчитель.Смотрите дальше рроссийское ТВ и будет вам Славянск(.
Коментувати
Абитуриентка
Люди,я не могу понять.Кто вообще говорит о каких-то особых льготах для абитуриентов Донбасса.Никого не будут брать на бюджет просто так,тем более донбасских,ибо отношение к нам не самое лучшее,такое же,примерно,как и здесь пишут.Так что о льготах нам остается только мечтать.Да,и в статье,кстати,если вы внимательно читали,там льготы,получается,другим регионам,прочитайте повнимательнее предложение:" Також вступники з інших регіонів....".Так что,хватит писать гадкие комментарии,тем более,что-то о наших родителях!
Абитуриентка Николаева
Для Абитуриентка: согласна.
Азбука
Приезжайте в Днепропетровск в ПГАСА, помогу, пройти подготовку к творческому конкурсу для архитекторов - бесплатно, для жителей Луганской и Донецкой области.
Коментувати
Абитуриентка из Николаева
Какого вы гоните на Донбасских абитуриентов? Дети не виноваты в том, что у них творится! Особо хочется высказаться бандеровской шмали! Когда на Донбассе было спокойно, у вас ужас творился! По-этому ва м вообще свои роты показывать надо!
Бандерівка!
Для Абитуриентка из Николаева: Бандерівка тобі хоче сказати, що особисто мені шкода дітей, але дійсно свідомих дітей, а не Данєцких мажоров! Я не бачу, як такої причини, щоб давати всі державні місця їм тому що, у них війна ( в деякій мірі по їхні винні) це буде не справедливо! По свій Україні є багато розумних дітей, а ми маємо віддати все донецьким і луганським, ні! Нехай поступають ПК. А Данєцкі мажори в Росію до Путіна!
Олег
Ти вважаєш свій коментар гідним вихованої людини?Після цього ти хочеш,щоб тебе не назвали ,,личинкой колорада" ?
Абитуриентка Николаева
Причем тут "Колоради" вообще??? Хоть слово за них сказано было? Я сказала толко то, что в основном западенцы на донецких детей гонят т.п я имею ввиду, что дети вообще не причем! И даже те, кто выступает за Россию. Они же не начинали войну. А раз уж на то пошло, то давайте все вспомним из- за кого весь переворот начался?
Коментувати
Абитуриентка Донбасса
Уважаемые донбассоненавистники, будьте так добры, сомкните свои уста, ибо вы только разжигаете к себе неприязнь и ненависть. Вы к нам в этом вопросе не имеете никакого отношения, вас никто не трогает, так что сидите и молчите. И, прошу вас, родители, ведите себя как подобает взрослым людям, не позволяйте себе оскорблять своих соотечественников, а тем более детей. Уж очень это неразумно. И еще кое что: если вы полагаете, что на Донбассе все сепаратисты, а дети "личинки колорада", то вы - глупый, бескультурный и необразованный человек. P.S.А лучше мотивируйте своих чад учить английский язык, чтоб в будущем им тесты сложными не казались.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!