Учасників ЗНО з Донбасу забезпечать житлом

Міносвіти намагається створити умови для проведення зовнішнього тестування в регіонах України

Учасників ЗНО з Донбасу забезпечать житлом

Абітурієнти з Криму, Луганської та Донецької областей, які зареєструвались на додаткову сесію ЗНО у інших областях, будуть забезпечені безплатними місцями у гуртожитках ВНЗ. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

У міністерстві нагадали, що відповідно до наказу відомства від 30.05.2014 № 666 керівникам вищих навчальних закладів необхідно забезпечити на час підготовки та участі в додатковій сесії ЗНО абітурієнтів з Криму, Луганської та Донецької областей безплатними місцями у гуртожитках вищих навчальних закладів інших областей України, доступом до бібліотек та Інтернет-ресурсів.

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що відомство робить усе можливе для того, щоб створити усі необхідні умови для проведення ЗНО в регіонах України.

Як відомо, зважаючи на військово-політичну ситуацію на Донбасі, освітнім відомством ухвалено рішення про відміну проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання у Донецькій та Луганській областях.

Увага! Перереєстрація абітурієнтів, які проживають на території Луганської та Донецької областей, для участі у додатковій сесії ЗНО в інших областях України триватиме до 24-00 годин 20 червня 2014 року.

Освіта.ua
18.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів