Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Строки вступної кампанії 2014 року перенесено
Строки вступної кампанії 2014 року перенесено

Міністерство освіти і науки повідомило про перенесення термінів вступної кампанії 2014 року

Строки вступної кампанії 2014 року перенесено

З метою забезпечення можливості вступу абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, для яких було перенесено дати складання ЗНО, Міністерством освіти і науки прийнято рішення про перенесення термінів вступної кампанії 2014 року.

Згідно з ухваленим рішенням, прийом документів від вступників буде розпочато 11 липня, а завершено - 7 серпня.

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що таким чином, вступники з Донбасу матимуть близько трьох тижнів для того, щоб подати документи до обраного вищого навчального закладу.

Також у відомстві зазначають, що під час вступної кампанії буде функціонувати система електронного вступу, за допомогою якої можна буде оперативно подати документи до вищих навчальних закладів.

У Міністерстві освіти і науки також повідомили про початок on-line перереєстрація на персональних сторінках абітурієнтів із Донецької та Луганської областей.

Як відомо, перенесення термінів проведення ЗНО на Донбасі обумовлене військовими діями на території цих областей.

"На жаль, правоохоронні органи не дають гарантій безпеки для дітей та педагогів під час проведення тестування. Більше того, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації стверджує, що на сьогодні доставка тестових матеріалів до цих територій не є можливою", - підкреслили у міністерстві.

Як повідомлялося раніше, абітурієнти Донецької та Луганської областей складатимуть ЗНО під час додаткової сесії, що відбудеться із 1 до 15 липня 2014 року.

Інформацію про зміни в порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання можна отримати за телефоном "гарячої лінії" Українського центру оцінювання якості освіти 044-503-37-93.

Освіта.ua
21.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Тепер перша хвиля розпочнеться 8-го? Оу, чи витримають мої нерви...
Ольга
Для Вікторія: сообщение за май!!! Первая волна будет 2 августа
Коментувати
Вася
Як живеш і Україні...говори української.....Да через нас це ви жопу лижете Путіну.....І валіт в Росію поступайте...!!!!
Дарина
Для Вася: Каждый общается на том языке,на котором он привык и ему удобно. Поважайте інших.
Коментувати
леопольд
...давайте жити дружно)!11
Natka Polna
ШАНОВНА. Я громадянка східної України. моїй дитині в цьому році здавати ЗНО, а ось саме через таких "патріотів" як ви, можливо, моя дитина не зможе вступити до ВИШу. і мені дуже шкода, що у нас
Дарія
Для Natka Polna: через нас???? та іи самі це все заворушили!!! хотіли республіку? хотіли до Росії? Валіть! Не треба нам ваших дітей сюди. через них діти з високими балами ЗНО не можуть вступити нормально на бюджет!
Валерий
Для Natka Polna: Вы имеете в ввиду, что теперь все умные дети с Донбасса будут поступать на западную Украину, а ваш тупенький ребенок из-за этого не пройдет? Ибо другого объяснения я не вижу.
Коментувати
Марічка Вархола
Можно ли спросить, как подавать документы в электронном виде или по почте?
ГГШ
Только нужно по малейшим причинам уступить Востоку, так все-уже готовы с говном сожрать. Да, подождите вы ещё, то как сливают это АТО, у нас ни одного ЗНО на территории области не состоится. Так что не займем мы Ваши места, не переживайте. З.Ы. По-моему кто-то из экзистенц. говорил, что человека нужно познавать только в минимуме. Вот тебе, пожалуйста:то сплошные разговоры о единении, то на тебе: "из-за Вас", " чего это мы должны?"... "сами виноваты". Ребята! Да если бы Киев бомбило так как раньше до сих пор, и там гибли бы люди по двум сторонам вне зависимости от полит. взглядов, у меня бы и мысли в голове не возникло, что это "из-за Вас" мое поступление должно пострадать. Тем более его не урезали, а просто перенесли! И как это может повлиять на ваши результаты, и на ваши нервы, если бы Вы все равно одинаково ждали?!
H
Шановні кореспонденти! Інформація, викладена у повідомленні, станом на сьогодні не є офіційною, оскільки ні НАКАЗУ ні іншого ОФІЦІЙНОГО документу від МОН чи від Кабінету Міністрів, на скільки мені відомо, немає. Принаймні, на сайті МОНУ його точно на цю годину немає. Я вважаю, що потрібно у тексті статті про це сказати, бо станом на сьогодні навчальні заклади не мають підстав переносити початок вступної кампанії чи оголошувати про якісь зміни до правил прийому. Також, навчальні заклади, отримуючи запити від майбутніх абітурієнтів щодо строків приймальної кампанії, не можуть давати відповідь іншу, ніж передбачена затвердженими МОНУ правилами прийому, тобто, без змін, оскільки офіційних документів ми не отримували.
Виола
а как быть тем,кому сдавать творческие конкурсы? Их перенесут или нет?
Ріна
Шановний Восток, це не за нас у вас бомбануло, а за вашої зомбованості. Хтось дуже хоче в Росію, якщо вас не влаштовує зібрали монатки в їдьте в свою Росію. А те, що перенесли вступну кампанію нам не подобається!!! Чому ми маємо до 15 серпня, а той довше бути на нервах, переживати, вступили ми чи ні!!!
восток)
Для Ріна: А нам, думаете, это нравится? Благодарите свое правительство за это, и в ноги покланяться не забудьте!!!!
восток)
Для Ріна: И мы точно так же на нервах, как и вы, мы такие же люди. Когда же вы прекратите херней заниматься и на нас все спихивать.
Ріна
Для Восток: влада така й ваша, як і наша! І зауважте, це не ми на вас все спихаємо, а ви, це ваші слова! Дороой наш запад, я смотрю, у всех вас так хорошенько бомбануло:) По вашей вине на нашей территории сейчас военные действия, танки по городу ездят, и не надо сейчас обвинять нас во всех грехах. Никто не просил ничего переносить, правительство само так решило. И если вы уж этой хунте пятки целуете, то сидите теперь ровно и не трындите. Подумаешь, документы на две недели позже повезете подавать, трагедия-то какая! От этого абсолютно ничего не изменится, если мозгов мало, то их больше не станет, даже если в июне вступительную компанию проведут. Я все сказала.
Коментувати
Ріна
Шановний Восток, це не за нас у вас бомбануло, а за вашої зомбованості. Хтось дуже хоче в Росію, якщо вас не влаштовує зібрали монатки в їдьте в свою Росію. А те, що перенесли вступну кампанію нам не подобається!!! Чому ми маємо до 15 серпня, а той довше бути на нервах, переживати, вступили ми чи ні!!!
Ірина
Для Ріна: вони звинувачують кого небудь тільки не себе ...Вже просто набридли вічні зміни то атестат ,то вже ЗНО не буде ,потім вже буде і от таке цілий рік,і хочуть ,щоб не обурювалися через це ...
Ріна
Для Ірини: на мою думку не просто неорганізованість, якщо терміни подачі до 7 серпня, то до 18 буде оголошено тільки державників, далі платники, то ж коли розпочнеться навчання? Коли будуть думати не тільки про Схід, а й про інші регіони. Я розчарована!
восток)
В неорганизованности этой виноват никак не восток, а новое правительство, которому вечно денег не хватает на все. Просто им все равно, как живут люди, им лишьбы набить кошельки потолще.
Коментувати
ЗАХІД
Ніхто вас не звинувачує .Ми всі люди, хочемо миру і добра.Не потрібно панікувати.А,якщо вже ви нас звинувачуєте у всіх бідах ,то ,якби не Схід,то й не було б такого Януковича.Це ж ви за нього скопом голосували.Чи ви й досі його прихильники?
восток)
Для ЗАХІД: Я тоже хочу мира, но когда вижу комментарии типа "да зачем нам Донбасс этот, плюнуть и растереть, идите в свою Россию" понимаю, что не будет больше НАС, если наши же соотечественники так относятся к нам. Скажите, за Януковича разве выпускники голосовали? Дети, которым сейчас от силы лет 17-18? Почему они должны расплачиваться? А сейчас вам лучше живется? С властью, которую выбрал майдан. Лучше? Сомневаюсь. Смотрю на то, что сегодня в стране творится и понимаю, что при Януковиче хоть как-то жить можно было. Воруют абсолютно все, поймите же это, а те идиоты, которые сейчас при власти, они же загонят в могилу нашу страну, что уже практически сделали. И я не говорила о том, что восток паникует, судя по предыдущим комментариям, паникует как раз и запад, говоря о том, что из-за Донбасса они на две недели позже документы развозить будут и что летом нормально не отдохнут. Ужас.
ЗАХІД
Можливо я помиляюсь,але мені здається,що найцінніше,що може бути у людини-- це життя!Цієї ночі на Донеччині під час боїв з сепаратистами загинули мої земляки.ЗА що? Я ловлю себе на думці,що я не хочу такої Єдиної України ціною життя своїх дітей,батьків,чоловіків.Забирайтеся геть в Росію,спокійніше буде...Крим вже відійшов,ох,як їм добре зажилось.За голови хапаються.А вам,чому хвилюватися?Великого конкурсу у ВНЗ Донеччини не буде.Що вам погано?Всі поступите.Чому вам пертися до Києва?Там же ,,хунта",як ви говорите.
Светлана
Вы только представьте на минуточку. что какому-то идиоту захочется попасть на телеэкраны российского телевидения, и зная где и когда проводят ЗНО, они отправятся туда потрясти оружием????? Берегите своих детей! Вы Бесслан помните... Не допусти, Боже.
Коментувати
UA
Нет "вас" и "нас". Есть МЫ! Слава Українi!
НеБабай
Для UA: ДА! Нет "вас" и "нас". Есть МЫ! Есть наши старики и дети! Даст бог мира, добра и правды!
Коментувати
Восток
Не дай Бог Вы будете историю сдавать...даже не знаете, что такое хунта! Почитайте, а потом утверждайте, а то самим не хватит мозгов для сдачи ЗНО
восток)
Для Восток: Обо мне не переживайте, мозгов для сдачи ЗНО хватит)лучше о себе подумайте) "Ху́нта (исп. junta — собрание) — группа, обычно военных, пришедшая к власти насильственным путем в результате переворота, и осуществляющая диктаторское правление методами террора" P.S Этот термин идеально подходит для нашего правительства. Если Вы так не считаете, это не мои проблемы:)
Алена
Переписаную сто раз историю специально для зно и учат, ее моментами даже читать не хочется, когда пишут, что Наполеон хотел украинские земли освободить от ужасной России , и это открытым текстом
Коментувати
восток)
Дороой наш запад, я смотрю, у всех вас так хорошенько бомбануло:) По вашей вине на нашей территории сейчас военные действия, танки по городу ездят, и не надо сейчас обвинять нас во всех грехах. Никто не просил ничего переносить, правительство само так решило. И если вы уж этой хунте пятки целуете, то сидите теперь ровно и не трындите. Подумаешь, документы на две недели позже повезете подавать, трагедия-то какая! От этого абсолютно ничего не изменится, если мозгов мало, то их больше не станет, даже если в июне вступительную компанию проведут. Я все сказала.
Захід
Чому панікуєте?Через вас і в нас неспокійно .Готуйтесь до ЗНО.Ще чого придумали:екзамени, по балу атестата втупати до ВНЗ....Пільги захотіли?Через те,що ви такі не рішучі,і так подякуйте ,що за вас так думають і не кидають в біді.
Ірина
Для Захід: повністю згодна з тобою,вони напевно надіються на пільги і що вони на державне проскочуть,але того не буде!!!
Коментувати
Абітурієнт
Коли умови прийому???
Мама
Таким образом Добассу четко объяснили - в июне на нас направят войска, а кто останется жив сдаст ЗНО в июле.
Olga Golub
Для Мама: Я до такого даже не додумалась. Интересненько.
Булдовский
Звідки в МОН упевненість, що в липні в Донбасі все нормалізується? Особливо на фоні того, що 11 травня вчителі становили більшість членів комісій на "референдумі за незалежність". За свої дії потрібно відповідати. Всім. А то Україна знову "лягає під Донбас"! Натомість почали протестувати освітяни та батьки абітурієнтів в усіх регіонах України!
ЗНО
Вы, что не понимаете, что никакого ЗНО на Донбассе не будет и в июле. Кто из проживающих в этом регионе желает в этом году поступить в высшие учебные заведения Украины, должны будут в июле приехать в другие регионы для сдачи ЗНО. Более подробная информация на персональных страницах.Короче,готовьте деньги на проезд и проживание. А вообще, люди, как вы собираетесь сдавать ЗНО, если вы не знаете его правил проведения???
Коментувати
Абітурієнт
Я ничего не понял а зачем вступну кампянию сокротили до 7 серпня была же до 10
приймальні комісія
Для Абітурієнт: мова за прийом заяв (вже до 7. 08) а не прийом оригіналів на держ замовлення під час хвиль (було до 10) відповідно хвилі будуть орієнтовно до 17
Коментувати
Ірина
Міністерство Освіти робить все тільки для Донбасу і Луганська ,а всі інші регіони їх просто не цікавлять((( Може ще їх на державне навчання візьмуть без конкурсу і незалежно від балів ЗНО(((
Украинец
Для Ірина: Донбасс это и есть Луганская область) А так я бы не сказал, что все для нас делают, я не хочу сдавать в дополнительную сессию ЗНО)
приймальна комісія
Попросив соседей что бы не поддерживали сепаратичтов и
Ірина
Я звичайно вас розумію,особливо як вам психологічно важко коли на сході такі події,але нам на заході нічим не краще,просто спокійніше ,я хотіла подати документи як найшвидше і відпочити нарешті,а тепер це все затягнеться аж до 17 серпня (
Коментувати
мари
а когда теперь скажут кто на бюджет поступил?!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!