Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Сьогодні ВНЗ сформують перші рейтингові списки
Сьогодні ВНЗ сформують перші рейтингові списки

Вступна кампанія 2013 року перейшла у найвідповідальнішу фазу

Сьогодні ВНЗ сформують перші рейтингові списки

Після завершення строків прийому документів, що тривав протягом липня, приймальні комісії вищих навчальних закладів почнуть оприлюднювати списки потенційних студентів.

Рейтинговий список – це список всіх абітурієнтів, які подали документи до вищого навчального закладу, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця кожного абітурієнта. Такий список буде сформовано у кожному навчальному закладі та за кожною окремою спеціальністю.

Перші рейтингові списки, із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування до вищого навчального закладу на бюджетну форму навчання, мають бути оприлюднені 1 серпня не пізніше 12 години ("перша хвиля").

Після цього у абітурієнтів буде 4 дні (до 4-го серпня включно) для того щоб подати оригінали документів до того вищого навчального закладу, де вони рекомендовані до зарахування.

5 серпня до 12 години рейтингові списки мають оновитися ("друга хвиля"), з них будуть виключені особи, які не подали в період з 1 до 4 серпня оригінали документів до вищого навчального закладу. У підсумку їх місця займуть абітурієнти, які знаходились нижче у списку та сформується другий рейтинговий список з усіх спеціальностей в усіх навчальних закладах України.

Ті абітурієнти, які з’явились у другому рейтинговому списку, матимуть три дні (5, 6 та 7 серпня) для того, щоб подати оригінали документів до приймальних комісій.

8 серпня до 12 години, всі вищі навчальні заклади України мають втретє оприлюднити рейтингові списки ("третя хвиля"), знову виключивши з нього абітурієнтів, які не подали оригінали своїх документів протягом 5, 6 та 7 серпня.

У результаті до нового рейтингового списку знову мають увійти абітурієнти, які знаходились нижче за списком. Якщо такі абітурієнти з’являться у списку, у них також буде 3 дні (8, 9 та 10 серпня) для того щоби подати оригінали документів. Не пізніше 11 серпня вузи мають видати накази про зарахування абітурієнтів на бюджетну форму навчання.

Відтак, приймальні комісії вищих навчальних закладів прийматимуть рішення про рекомендування до зарахування на навчання на місця державного замовлення у три етапи: у перший, п’ятий та восьмий дні після останнього дня прийому заяв (п.16.2. Умов прийому), тобто 1-го, 5-го та 8-го серпня 2013 року. В кожен з цих днів абітурієнт має можливість опинитись у списку рекомендованих для зарахування на бюджет.

Рішення приймальної комісії вищого навчального закладу про рекомендування до зарахування оприлюднюється в день його прийняття не пізніше 12 години (п.16.3. Умов прийому).

Рейтингові списки вступників оприлюднюються шляхом їх розміщення на інформаційних стендах приймальної комісії та веб-сайтах вищих навчальних закладів із зазначенням категорій списку.

Варто зазначити, що згідно з Умовами прийому (п.16.4.), офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування (тобто офіційним оприлюдненням рейтингового списку) вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах приймальної комісії вищого навчального закладу.

Також Умовами прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році зазначено, що рекомендованим до зарахування вступникам можуть надсилатись повідомлення засобами електронного та мобільного зв’язку, але це не означає, що абітурієнта обов’язково повідомлять про потрапляння до списку рекомендованих до зарахування.

Освіта.ua
31.07.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
LM
Здравствуйте !Помогите мне , пожалуйста ! Если в ВУЗЕ для льготников даётся 4бюджетных места. 1волна прошла . Из тех 4 человек,которых рекомендовали,3 не принесли оригиналы. Но помимо этих ребят те ,которые стояли ниже в списках льготников (и которых не рекомендовали в первой волне) отнесли документы в другие ВУЗЫ. Скажите ,пожалуйста , их во второй волне рекомендуют на бюджет(как льготников) даже если они отнесли документы в другой ВУЗ ?
Татьяна
Интересно, для кого разрабатывалась ИС "Конкурс", если зайти на этот сайт невозможно, а если даже зайдешь, то "Сторінку оновлено 31/07/13 o 21:56 за даними ВНЗ з допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти.". А сегодня у уже 02.08.2013. Не все ВУЗы выложили списки рекомендованных на своих сайтах. Кто-то за это ответит? Одно из свойств информации - АКТУАЛЬНОСТЬ.
Алина
Скажите, пожалуйста. Если я прошла первую волну в одном ВУЗе и подала документы... А потом прошла вторую или третью волны. Смогу ли я забрать свои документы с первой волны и подать в другой?
Соня
Для Алина: Впрочем да,но есть вероятность того,что вуз в который ты подала оригиналы будет оттягивать время и тянуть до последнего....
Коментувати
Darina Taranenko
Якщо в мене 686 балів я зможу потрапити на контракт до КНТЕУ? Я подала оригінали.
JD
як бути людям з інших міст, які не можуть зранку поснідавши, піти і поживитися на списки, які висять прямо на інфо-стенді біля ВНЗ в Києві,а не в Чопі?
Соня
Объясните ,что это за кабинеты?они есть только у тех кто подавал электронное заявление?а если сейчас зарегистрироваться то,что будет?я имею ввиду не увеличится ли рейтинговый список?
Валентин
Для Соня: Ничего, регистрация была до 31 июля
Коментувати
Валентин
Вопрос, если я нахожусь на 400 месте, с учетом, что волны 3 и максимум в самом лучшем случае(315 мест, это если никто документы не подал), есть ли шанс?
Валентин
Для Валентин: И еще вопрос, донести оригиналы, даже если я не в рейтинговом списке можно, чтобы попасть на добор?
Коментувати
Ольга
Ответьте пожалуйста - если я прохожу в "волны" на бюджет в колледж(как резервный вариант ВУЗа) и сдаю туда оригиналы документов, а хочу учиться в универе (по специальности на которой нет бюджета,только контракт),смогу ли я после оглашения списков поступивших на бюджет(после 11.08) забрать оригиналы из колледжа если пройду на контракт в универ(ведь по "волнам" контрактников это 25.08 и КОНКУРС "приличный") направление медицина. Спасибо.
Ирина
Почему еще нет списков?
Инна
Для Ирина: А что у нас в стране делается вовремя?
Коментувати
Ева
Здравствуйте!)у меня не открывается сайт со списками ,из-за этого еще больше нервничаю..так еще, к тому же я 125 месте(всего возможных 50).есть шанс поступить на контракт?
Руслана
Списки в інтернеті будутьФ???
Нноо
Для Руслана: Смотря для какого вуза. Некоторые не выставляют. Но в твоём кабинете точно будет прошёл или нет.
fan dan
Для Нноо: а как завести свой кабинет?
Коментувати
Аня
Ребя,если кто знает,я собираюсь поступать в Частный Вуз.Как там происходит зачисление?? Ведь там нету бюджета,так как эти волны будут проходить?? Подскажите,если кто знает. Спасибо!
Нноо
Для Аня: Зависит от конкретного вуза. Эти вопросы нужно задавать в учзав, тут точно никто ответить не сможет.
Коментувати
Лиза
Ребят, вот мне не понятно, вы что, совсем не читали документ под названием "Условия приёма"? Вы же АБИТУРИЕНТЫ, вы должны ОТВЕТСТВЕННО подходить к своему поступлению!!!
Настя
Скажите,если я до 8 не прохожу на бюждет,то после 8,до 25,я могу попасть на контракт?а до 8 числа принимают только бюджетников,контракт нет?
Лиза
Для Настя: Если после 11 числа ты не пройдёшь на бюджет, то до 25 (эту дату лучше уточнить в условиях приёма) ты сможешь попасть на контракт.
Коментувати
Vanya
Шановні, дайте будь ласка відповідь, на тричі задане питання! ЯК БУДУТЬ ЗАРАХОВУВАТИ ЗАОЧНИКІВ?... Щиро дякую=)
Заочница
Для Vanya: Так же как и очников только в свои сроки, если сроки отличаются
1966
А нельзя просто позвонить в приемную комиссию и спросить?
Коментувати
Алекс
Ребята подскажите где смотреть списки
Светлана
Для Алекс: http://www.vstup.info/
1966
Еще на сайте ВУЗа, на стенде приемной комиссии. На сайте абит-поиска
А.В.
Для Алекс: http://abit-poisk.org.ua/rate-review
Коментувати
zeta
А як будуть зараховувати заочників?
iareki
Работа в рекламной компании «Первый Капитал» Суть работы в рекламе их сайта(что я сейчас и делаю) Приглашаю всех на бесплатную регистрацию http://idreki.perviicapital.ecommtools.com
Налоговая полиция
Для iareki: Шоб ты обанкротился! Лезешь сюда со своим спамом ((
Коментувати
олег
скажіть, ареально поступити на 1-2 хвилю з 740 балами?
ната
Для олег: дивлячиь куди ти подав
олег
лну франка ы львывська полытехныка
1966
зайдите на абит-поиск - там за вас все просчитали
Коментувати
12
а якщо я подала оригінали документів у першу хвилю,а потім у другій хвилі я пройшла в інший вуз,то чи можу я забрати оригінали і понести в цей вуз?
Виктория
Для 12: да.можешь
Толя Путий
Для Виктория: а мені сказали що вже не можна буде
Лиза
Толя, внимательно прочитай правила приёма. Да и вообще - беги от вуза, который врёт абитуриентам.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!