Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ до ВНЗ України без сертифікатів ЗНО
Вступ до ВНЗ України без сертифікатів ЗНО

Перелік осіб, які у 2017 році мають право вступати у вищі навчальні заклади України без сертифіката ЗНО

Вступ до ВНЗ України без сертифікатів ЗНО

Згідно з умовами вступу до вищих навчальних закладів деякі громадяни України мають спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти.

Право на зарахування за співбесідою мають:

  • особи визнані інвалідами війни відповідно до пунктів 10-14 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • особи яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане право на прийом без екзаменів до державних вищих навчальних закладів за результатами співбесіди;
  • особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати навчальний заклад (за рекомендацією органів охорони здоров’я та соціального захисту населення).

Право брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів мають:

  • особи, яких законом визнано учасниками бойових дій та які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, у тому числі ті, які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби) в порядку, визначеному відповідними положеннями про проходження військової служби громадянами України;
  • діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;
  • особи у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880;
  • звільнені з військової служби (у тому числі демобілізовані) після 30 листопада 2016 року.

Також, громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення) або які переселилися з неї після 01 січня 2017 року, мають право на участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів та/або зовнішнього незалежного оцінювання до вищих навчальних закладів на території Луганської і Донецької областей та переміщених вищих навчальних закладів, визначених відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 червня 2016 року № 697.

Крім того, громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї після 01 січня 2017 року, мають право на участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів та/або зовнішнього незалежного оцінювання під час вступу до уповноважених вищих навчальних закладів, визначених відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2016 року № 560.

Складено відповідно до положень Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2017 році.

Освіта.ua
08.04.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Я випускниця школи 2006 року і маю вищу освіту. Чи потрібно здавати зно при вступі в інститут на другу вищу?
Виктор
Доброго дня,чи зможу я вступити до ВНЗ якщо не здав укр-мову,але здав все інше(Історія,Географія,Біологія) ?
Ruslana
Доброго вечора. Чоловік навчався з 1993 по 1998 рік в медичному училещі на фельдшера. Куди можна з таким дипломом поступати зараз? Телефонувала в один вуз, то кажуть, що освіта від училеща не рахується. Потрібно здавати зно. Чи у всіх вузах так?
Геннадій
Добрий вечір! У мене син закінчив школу в цьому році (початковий рівень). По досягнені 18 років - інвалід II групи. Був звільнений від ЗНО (дезартрія - епісиндром). Хотів би навчатися в коледжі на техніка-програміста. Чи може він поступити в коледж без здачі ЗНО?
Masha
Для Геннадій: не здесь спрашивайте, а звоните в приемную комиссию колледжа и они вам ответят точнее всех здесь сидящих
Коментувати
Станіслав
Доброго дня. Я можу вступити на заочну форму навчання без ЗНО, маючи диплом кваліфіковпного робітника?
вадим
Доброго вечора!в 2016 році закінчив 11 класів,склав ЗНО з укр.мови.,математики,історії.але поступити у мене невийшло тому що вирішив піти служити за контрактом.у вересні я повертаюся із зони ООС таке питання чи можу я як учасник бойових дій кудись поступити на заочну форму навчання маючи за собою тільки 11 класів та два роки служби?
DGP
Для вадим: 1. У Вас не лише 11класів, а й 3 ЗНО. (за 2016 рік дійсні всі крім англійської). 2. Як учасник АТО Ви відеоситесь до квоти 1. Вам слід подавати документи до вишу, куди Ви хочете вступити в паперовій формі. Вас приймуть.
вадим
На заочну форму мене візьмуть тому що я ще до 2019 року проходитиму службу за контракто і на денній формі навчання я незможу навчатися
Потап
Для вадим: рекомендую вам ті предмети,які потрібні для вступу добре повторити.Вступ це тільки початок,ще потрібно вчитись,і багато вступників в вашій ситуації потім не справляються з учбовим навантаженням і кидають навчання,або йдуть в академ відпустку
Коментувати
Анжела
Доброго вечора !Підскажіть будь ласка куди можна поступити на факультет "Право" бажано у ВНз,здала ЗНО з укр .мови і географії,не склала з історії та англійскої?
Іван
Для Анжела: Спробуйте в МАУП. У жоден ВНЗ ви не зможете вступити - у вас лише один з необхідних для вступу предметів.
Анжела
Дякую!
Коментувати
Марина
Це можливо? Скільки це буде коштувати,і можна якось детальніше про все дізнатися???
cos
ЗНО обов’язковeпри вступі. На привeликий жаль, без нього ви нe вступитe ні до одного педагогічного унівeрситeту. Рeкомeндую підготуватися і в наступному році вступити на бюджeтну форму навчання заочно (нe контракт(, цe при умові, якщо ви нe здобували освіту за дeржавний кошт.
Коментувати
Марина
Доброго дня я закінчила школу в 2011-му році,отримала професію перукаря але мені не до вподоби!Дуже хочу отримати професію вчителя молодших класів заочно, не здаючи ЗНО,так як у мене троє дітей мені фізично не буде як вчитися на денній формі!!
Леся
Доброго дня донька закінчила в Польщі коледж за спеціальністю економія, зараз хоче поступати в Україні в ВУЗ на економічний факультет заочно їц потрібно здавати ЗНО? Дякую
Андрій
Добрий день. Я маю повну середню освіту, яку здобув у 2006 році. Чи можу я поступити хоч кудись, не здаючи ЗНО? Дякую за відповідь!
Віталій
Доброго Вам дня. Маю необхідність до вступу в ВНЗ Карпенка-Карого на факультет Продюсер аудіо-візуальних творів в 2018 році. Маю вищу освіту "Бакалавр" ДУІКТ - спеціаліст по телекомунікаціям 2008 року. Чи необхідно мені здавати ЗНО? з повагою Віталій
Таміла
Закінчила школу 1992 році.Маю середню спеціальну освіту.Як поступити і у коледж,чи вищий навчальний заклад? (чи буде пільга,я ін. з дитинства 2 гр.?)
Ольга
Для Таміла: Якщо маєте диплом молодшого спеціаліста, то можете вступати до коледжу на контракт без ЗНО, ящно плануєте вступити на бакалавра - то можете використати той же диплом та без ЗНО, але краще дізнатись умови в приймальних комісіях. Пільг для зазначеної категорії немає.
Коментувати
Антон
Мне 30. Есть средне специальное . Закончил в 2005 . Хочу пойти учится на юриста. Мне нужно ЗНО?
Ольга
Для Антон: В різних навчальних закладах свої особливості. На перший курс без ЗНО права не маєте, на інші - тільки приймальна комісія може пояснити.
Коментувати
Христина
Доброго дня!Підскажіть,будь-ласка,закінчила коледж ще у 2008 році по спеціальності бухгалтерський облік,а зараз хочу вступити до педагогіного коледжу,чи потрібно мені здавати ЗНО??І чи є якісь заклади де приймають без ЗНО якщо я хочу навчатись та здобути іншу освіту.
Друзілла Галицька
Для Христина: Такі заклади є - ПТУ. там приймають абсолютно всіх. Ще можете віднайти своє свідоцтво про закінчення базової освіти (за 9-ть класів) та піти навчатись до коледжу на базі 9-ти класів
Ольга
Маючи диплом молодшого спеціаліста можете вступити без ЗНО тільки на контракт (зазвичай, беруть на заочку) . У вас вже є освіта ступеню "молодший спеціаліст". Тому навіть з атестатом, або свідоцтвом навчання у коледжі - тільки за контрактом .
Коментувати
Олена
Закінчила школу у 1990 році і хочу поступити до педуніверсітету на заочне відділення. Треба обов’язково здавати ЗНО?
Лєна
http://osvita.distance-nuwm.org/uk/content/вступ-до-внз-без-зно
Лєна
ще один варіант вступу без зно - дистанційна освіта http://osvita.distance-nuwm.org/uk/content/вступ-до-внз-без-зно
Андрей
куда можно поступить здавал 3зно , 2первих здал а 1 останій завалив
Маша
Для Андрей: Попробуйте поступать туда, где нужно только 2 ЗНО, а вместо третьего творческий конкурс (это может быть как вступительный по украинскому, рисование так и просто физкультура). Во всяком случае так было в прошлых годах.
Коментувати
Богдан
Зкончил колледж,соотвецтвенно нет сертификата ЗНО,как по другому подать документы онлайн?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!