Оголошення про дисертацію публікуватимуть онлайн

Науковці більше не друкуватимуть оголошення про захист дисертацій в газеті «Освіта України»

Оголошення про дисертацію публікуватимуть онлайн

Науковці більше не муситимуть друкувати оголошення про захист дисертацій в газеті «Освіта України». Відповідні зміни до Порядку присудження наукових ступенів були ухвалені Кабінетом Міністрів 20 листопада 2019 року.

Відтепер оголошення про захист дисертацій публікуватимуться на сайті МОН, а самі дисертації в міністерство надсилатимуться в електронному вигляді.

За словами міністра освіти і науки Ганни Новосад, ці зміни є одним із багатьох кроків назустріч науковцям для полегшення їхньої роботи в Україні.

«Це ненормально, коли в нашій країні існують такі штучні обмеження як обов‘язкова публікація оголошення про захист дисертації в спецвипуску газети «Освіта України». Фактично, це було викачуванням грошей з наших науковців, яким держава й так не дає достатньо ресурсів. Тепер все робитиметься безкоштовно та прозоро – через публікацію оголошення на сайті МОН», - сказала міністр освіти і науки.

Також вона повідомила, що відомство продовжує війну зі стосами паперів, які з різних причин надсилають у МОН.

«Тепер до нас не надсилатимуть паперових примірників дисертацій – лише електронні. Це має значно полегшити та дещо здешевити процес», – відзначила Ганна Новосад.

Освіта.ua
21.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів