У вишах впровадять програму постдокторантури

Метою програми є надання додаткових можливостей професійного зростання вченим

У вишах впровадять програму постдокторантури

Міністерство освіти і науки запрошує науковців, представників громадських об’єднань та окремих експертів долучитись до опитування щодо запровадження програми постдокторантури у вишах та наукових установах.

Метою програми постдокторантури є надання додаткових можливостей працевлаштування та професійного зростання вченим на початку наукової кар’єри (12 років з моменту отримання наукового ступеня доктора філософії або кандидата наук) (далі - постдокторант) та здійснення ними передових фундаментальних і прикладних наукових досліджень, шляхом залучення до закладів вищої освіти та наукових установ на конкурсній основі найбільш талановитих молодих дослідників.

Надати відповіді на запитання анкети можна до 29 листопада 2019 року.

Взяти участь в опитуванні

У Міністерстві освіти зазначають, що отримана інформація допоможе фахівцям відомства розробити якісний документ для розвитку професійної кар'єри вченого в Україні – Положення про програму постдокторантури у вишах та наукових установах.

Проект документа

Освіта.ua
15.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оракул
Взагалі, якщо відкривати посдок, потрібно відміняти докторантуру. Посдок повинні проходити в іншому ЗВО або інституті, мати іншу тему. Таких посдоків має бути два, щоб потім мати можливість очолити кафедру. Прив’язувати посдок до доктора наук немає змісту, головне, що був провідним спеціалістом, можливо професором. Проходження постдока в рідному універі чи інституті - це профанація самої ідеї. Потрібно, щоб кваліфікацію оцінили зовнішні спеціалісти. Докторську дисертацію тоді потрібно відміняти, або змінювати процедуру одержання звання. Щоб катерини та сені не могли їх отримати без наукових доробків.
людина
Час писати правильно - "ПРОЄКТ". Чому на освітянській сторінці нехтують новими правописними правилами?
Роман
Для людина: Не "нехтують", а, якщо я не помиляюся, правопис НЕ ЗАБОРОНЯЄ використовувати УСТАЛЕНЕ написання "проЕкт". Подобається Вам писати "проЄкт" - теж не забороняє. Тобто, правильно і "проект", і "проєкт". Хоч особисто я такі "правописи" (з їх "етером", "Хведором" (чи як там тепер без "Ф") і подібними ) назвав би правильним словом "проЖЕкт" (як написав би Іван Франко - проjект) ;)
Коментувати