Несправедливих рішень щодо стипендій не буде, - Гройсман

За словами прем’єра, вирішальний голос у питанні стипендій повинно мати Міносвіти

Несправедливих рішень щодо стипендій не буде, - Гройсман

Уряд зацікавлений в тому, аби збільшувати розмір стимулюючої академічної стипендії. Про це, за інформацією прес-служби МОН, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, вирішальний голос у питанні стипендій повинно мати Міністерство освіти і науки.

«Я чую різні заяви про стипендії. Хочу запевнити вас, що я не допущу жодних несправедливих рішень у цьому питанні», - наголосив прем’єр-міністр.

Як відомо, заступник міністра фінансів Сергій Марченко заявив про плани фінансового відомства скоротити кількість отримувачів стипендій в 2018 до 25%, а до 2020 року – до 15%.

Сьогодні, за інформацією Мінфіна, стипендії отримують 40-45% студентів вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
15.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тет-а-тет
В мої часи працювали,мали вже сім*ї, вчилися заочно і виходили спеціалістами кращими, ніж ті, що вчилися на стаціонарі, бо були прив*язані до виробництва і мали багато практики. І не було на кого нарікати, що житло дороге, що істи немає за що. Кого це обходило, плануй собі життя сам і йди до мети. Тепер ми хочему у бідній обкраденій державі жити як у Швеції. Зараз мені напишуть прокльони, але вибачте, крадуть по троху всі кому не ліньки, 50% бізнесу скриває свої статки від оподаткування. То де ж візьмуться гроші для бідних стулентів?
Loy_moy
А ви не хочете спробувати вижити так? Коли за гуртожиток ти заплатив більше 7 000, потрібні гроші на методички + хоч якісь гроші на їжу! І це ти на бюджеті, а що робити контрактникам? Бідні батьки
Николай Иванов
Для Loy_moy: а нех... в Киев ехать учиться, если нет соответствующих финансовых возможностей. В периферийных городах можно, при желании, получить качественное образование с гораздо меньшими затратами.
Друзілла Галицька
Для Николай Иванов: а якщо ти розумний і в своєму місті не має відповідного напрямку освіти? наприклад у нашому місті з хімією можна вчитись лише на вчителя хімії, а якщо ти хочеш отримати освіту за напрямом хімічна або харчова технологя, біомедична інженерія тощо, то у будь-якому випадку треба їхати. То краще в спеціалізований виш, а не туди, де ввели подібну спеціальність аби розширити штати і набирають туди на бюджет 2-5 чоловік. Взагалі мій тато (сам доцент і в минулому завкафедри) казав, що вчитись треба серед розумних з ними і сам стаєш розумнішим
Коментувати
unforgiven
Такий класний у нас міністр. Живе, бідолаха, в тещиній квартирі за $2 000 000 і так турбується про студентів...
cos
Щось мало віриться- пане Гройсмане. Ви і того разу обіцяли- що нічого скорочувати не будете, але взяли і скоротили.