У МОН відбувся конкурс наукових проектів

79 наукових проектів молодих вчених отримають підтримку та фінансуватимуться з держбюджету

У МОН відбувся конкурс наукових проектів

79 наукових розробок молодих вчених, що перемогли у Конкурсі проектів молодих вчених будуть фінансуватися за рахунок коштів державного бюджету. Для цього державою виділено 12 млн грн. Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час фінального засідання 15 серпня 2016 року Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах у сфері управління МОН.

Міністр зазначила, що конкурс для молодих вчених проводиться вперше в Україні та відіграє важливу роль для мотивації їх праці. «Молоді вчені – це золотий фонд нації і держава повинна шукати можливості їх підтримати. Потрібно , щоб ці таланти залишалися працювати в Україні та змогли долучатися до роботи в міжнародних проектах», - наголосила Лілія Гриневич.

Конкурс проектів був оголошений за тематичними напрямами, що відповідають пріоритетам участі України у Рамкової програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». За час проведення конкурсу Міністерство отримало 439 проектів наукових робіт молодих учених зі 114 вищих навчальних закладів та наукових установ. За словами міністра, конкурс було проведено максимально прозоро, і деякі його процедури можуть бути застосовані для проведення інших конкурсних відборів наукових проектів.

Як зазначив заступник міністра освіти і науки Максим Стріха, фінансування проектів переможців розпочнеться у цьому місяці - на це вже зарезервовані кошти державного бюджету. Фінансуватимуться проекти високого та середнього рівнів. Таких проектів за результатами конкурсу – 79.

За результатами роботи Комісії підписано наказ, яким затверджено перелік проектів, що пройшли конкурсний відбір.

Освіта.ua
16.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів