Osvita.ua Вища освіта Рейтинги ВНЗ Опубліковано консолідований рейтинг ВНЗ України - 2017
Опубліковано консолідований рейтинг ВНЗ України - 2017

Сайтом Освіта.ua складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року

Опубліковано консолідований рейтинг ВНЗ України - 2017

Освіта.ua складено щорічний консолідований рейтинг українських вишів. Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України у 2017 році охоплює 288 закладів III-IV рівнів акредитації, а також містить 7 підрейтингів ТОП-10: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні ВНЗ», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також кращі навчальні заклади областей України.

В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України, використані найбільш авторитетні серед експертів і ЗМІ рейтинги університетів, що оприлюднені у 2017 році: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Webometrics", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця навчальних закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс».

За результатами консолідованого рейтингу свої провідні позиції підтвердив Київський національний університет ім. Шевченка, який у 2017 році очолив Консолідований рейтинг.

Високі показники якості освітніх послуг підтверджують Київський політехнічний інститут ім. Сікорського та Харківський національний університет ім. Каразіна, що поділили між собою друге та третє місця рейтингу.

Четверту позицію рейтингу посів Львівський національний університет ім. Франка.

П’яту сходинку консолідованого рейтингу обійняв лідер освіти Харківщини Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Шосте місце консолідованого рейтингу отримав ще один представник міста Лева Національний університет «Львівська політехніка».

На сьомому місці розташувався Сумський державний університет.

Одеський національний університет ім. Мечникова отримав восьме місце рейтингу.

Дев'яту сходинку отримав Чернівецький національний університет ім. Федьковича, а десяту - Національний університет біоресурсів і природокористування.

Матеріали рейтингу:

Освіта.ua
11.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
sub
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА НА БЮДЖЕТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ!!!! У 2014 році в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка на напрямку підготовки "Філологія" відкрилася нова спеціалізація: "Кримськотатарська мова та література, англійська мова та переклад". Результати ЗНО, необхідні для вступу: ˗ українська мова і література – не нижче 110; ˗ історія України – не нижче 101; ˗ іноземна мова – не нижче 110 балів. У диплом бакалавра та магістра вписується дві мови: кримськотатарська та англійська. Є можливість продовжити навчання в магістратурі. КРІМ ТОГО, ТУТ ВИ ЗМОЖЕТЕ СТАТИ ПЕРЕКЛАДАЧАМИ і ВИКЛАДАЧАМИ, ЯК АНГЛІЙСЬКОЇ, ТАК І КРИМСЬКОТАТАРСЬКОЇ МОВИ. НА СТАРШИХ КУРСАХ ВИВЧАЄТЬСЯ ДРУГА СХІДНА МОВА – ТУРЕЦЬКА !!!!А ТАКОЖ СТАЖУВАННЯ В ТУРЕЧЧИНІ!!! Крім англійської, студенти зможуть (якщо будуть вчитися), говорити на мові, на якій, за різними підрахунками, говорять у світі від 500 тис. до 4 млн. осіб. Крім того, кримськотатарська,...
anton2000
А британцы QS Quacquarelli Symonds дают другой мировой рейтинг: Украинские вузы в рейтинге расположились следующим образом: 382 место Харьковский национальный университет имени Каразина; 431-440 Университет имени Тараса Шевченко в Киеве; 551-600 Киевский политехнический институт;
Valentyna
Ребята, хочу вам посоветовать поступать в Черновицкий Национальный Университет им. Юрия Федьковича на кафедру "маркетинга, инноваций и регионального развития". Я закончила второй курс и не разу не пожалела о том, что выбрала именно это учебное заведение и эту специальность. Это как вторая семья! Каждый год насыщенный кучей ярких моментов: посвяты, новогодние корпоративы, дни кафедры и тд. Преподавательский состав замечательный и знания, которые они нам передают, накоплены на собственном опыте, что очень важно.
ххх
Для Valentyna: Досить вже писати нібито від імені студентів. Що забагато, те й пси з маслом не їдять.
Коментувати
Анна
Помогите, я хочу подать в Киевский университет имени Гринченка, но при поиске нужно указать три буквы ВНЗ, а так получаеться только КУ - 2. Посоветуйте как можно найти этот университет в базе. Заранее спасибо.
володимир
а де НаУКМА? якщо Могилянки нема - значить щось з рейтингом
Мирослав
Для володимир: Швидше щось не з рейтингом, а з вашим вмінням читати, якщо ви не змогли знайти в списках НаУКМА.
анна
І де ви там бачите НаУКМА?
420
12та в рейтингу
Коментувати
Адріана
Економічний факультет, ЧНУ чекає саме на тебе! Не впусти можливість навчатися в одному з найкращих та найгарніших університетів України:) http://econom.chnu.edu.ua/

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!