Затверджено пріоритети науково-технічних розробок

Кабмін затвердив перелік пріоритетних науково-технічних розробок, які фінансуватиме держава

Затверджено пріоритети науково-технічних розробок

За результатами конкурсного відбору визначено 46 науково-технічних розробок, які будуть фінансуватися у 2016 році в рамках державного замовлення. Відповідна постанова була прийнята на засіданні Кабінету Міністрів України 27 липня 2016 року.

«Усі запропоновані проекти пройшли конкурсний відбір та будуть фінансуватися з 2016 року. Тривалість їх виконання в середньому 2 роки – 2016 та 2017 рр. відповідно» – зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Загалом фінансування складає 30,9 млн грн. Гроші розподілили між проектами, обраними за наступними пріоритетними напрямками: інформаційні та комунікаційні технології – 8 проектів, енергетика та енергоефективність – 10, раціональне природокористування – 5, науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань — 10, нові речовини і матеріали — 13.

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, ці науково-технічні розробки спрямовані на одержання конкретних прикладних результатів, що забезпечать зміцнення національної безпеки на основі використання наукових та науково-технічних досягнень.

Освіта.ua
28.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
как вариант
там и продолжение было: "А на эти деньги,что тратятся на детский сад для великовозрастных развивали бы производство.Глядишь,и страну бы вытянули.И детей пристроили не в ясли, а на работу"(примерно так. Дословно не помню, но суть такая)
как вариант
людина поворачивает в эту сторону. Ну что ж.Слова студента,который пока ещё учится,но настроение препаскудное учеловека в связи с необходимостью стране вообще что-либо перспективное:"Ну и зачем это всё?Работы нет.Перспектив нет.Исследования если кому и нужны,то неизвестно кому.Зачем столько народу набирать и столько человек учить?НАши выпускники направления на работу не получают.Многие,получив диплом,идут менеджерами работать.Или на базар-продавать,перепродавать.Работы без диплома сейчас хватает.Было бы желание работать.Чернорабочим.Страшим-куда пошлют.Обувь начали шить.В связи с АТО производство появилось..."Так что из наших технарей пока востребованы лишь айтишники... Вот ведь незадача
людина
Вибачте, панове, але це якась нездорова дискусія, згадайте класика "люди всякие нужны, люди всякие важны", а то будуть їздити наші технарі по білому світі в пошуках перекладачів ,щоб бути обізнаними із світовим досвідом. А без розумної державницької філософії будуть свої танки продавати агресору і т. д.
так
Сергію,гуманітаріі не здатні задавати питання правильно.Аби вони теє вміли,то суспільство було би трохи й добре не таким.Гуманітарії здатні впихати в голови людям казна що,отримуючи на цьому добрі гроші. А так, то вони лишень перенаправляють погляди людей туди,куди потрібно добрим математикам без комплексів. Ото й маємо те, що маємо. Суцільні гуманітарії у руля. Бездарі
Сергій
Для так: Так, так, я з вами згоден! Суцільні бездарі і "гуманітарії", які не вміють ані писати, ані рахувати. Що правда, в їхній "невпіхуємой" голові пусто, але головне, що без комплексів.
Коментувати
Сергій
Ми це вже проходили в радянські часи: більше технарів, адже країна потребує танків, заводів, ракет та самольотів. А гуманітарії тільки заважають, бо задають питання на кшталт: чому ми найбідніші у найбагатшій країні, або, навіщо нам ці танки, коли їсти нема чого? Але слабкість гуманітарних наук є діагнозом нерозвинутих у соціальному плані суспільств. І індустріалізація в такому суспільстві – це просто марно витрачені ресурси, адже нагадує будівництво на піску. Свого часу індустріалізація не врятувала Радянський Союз, не врятує вона й нас. І Донбас це доводить.
Anna
Для Сергій: Математики как раз умеют думать и анализировать а гуманитарии только зубрят. Будущее за технарями, но никак не за переводчиками и философами.
Сергій
Математики, як до речі і філософи, повинні думати і аналізувати. А ви?
Коментувати