Osvita.ua Вища освіта Із зони АТО і Криму переміщено 18 вишів
Із зони АТО і Криму переміщено 18 вишів

Кількість студентів переміщених із зони АТО і Криму ВНЗ складає понад 40 тисяч осіб

Із зони АТО і Криму переміщено 18 вишів

Впродовж двох років із зони АТО і Криму було переміщено 28 навчальних закладів, серед яких 18 вишів. Відповідні дані були оприлюдненні під час прес-конференції, що була присвячена результатам першого засідання Ради ректорів переміщених із Донбасу і Криму вищих навчальних закладів.

Зокрема, сьогодні кількість студентів переміщених ВНЗ складає понад 40 тисяч осіб, а навчальний процес забезпечують 3,4 тисячі науково-педагогічних працівників.

Під час прес-конференції міністр освіти Сергій Квіт зазначив, що вирішення питань діяльності та навчального процесу переміщених вищих навчальних закладів з Донбасу та окупованого Криму є одним з пріоритетних завдань МОН.

«Зробити умови прийому більш дружніми для тих абітурієнтів, які будуть вступати до українських вищі навчальні заклади з окупованих, непідконтрольних українській владі територій – одне з головних завдань сьогодні», - зауважив міністр.

Він також повідомив, що у 2016 році до переміщених навчальних закладів приєднався Таврійський національний університет ім. Вернадського, який на наступний навчальний рік вже має розпочати набір студентів у Києві.

«На цей навчальний заклад ми орієнтуємо, перш за все, кримчан», - зауважив міністр.

Окрім того, відповідно до закону «Про забезпечення прав і свобод громадян і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» міністерство отримує можливість встановити порядок визнання кваліфікації осіб з окупованих територій.

Також, цього року, для мешканців з Криму при вступі до українських закладів будуть запроваджені квоти.

Освіта.ua
25.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!