Із зони АТО і Криму переміщено 18 вишів

Кількість студентів переміщених із зони АТО і Криму ВНЗ складає понад 40 тисяч осіб

Із зони АТО і Криму переміщено 18 вишів

Впродовж двох років із зони АТО і Криму було переміщено 28 навчальних закладів, серед яких 18 вишів. Відповідні дані були оприлюдненні під час прес-конференції, що була присвячена результатам першого засідання Ради ректорів переміщених із Донбасу і Криму вищих навчальних закладів.

Зокрема, сьогодні кількість студентів переміщених ВНЗ складає понад 40 тисяч осіб, а навчальний процес забезпечують 3,4 тисячі науково-педагогічних працівників.

Під час прес-конференції міністр освіти Сергій Квіт зазначив, що вирішення питань діяльності та навчального процесу переміщених вищих навчальних закладів з Донбасу та окупованого Криму є одним з пріоритетних завдань МОН.

«Зробити умови прийому більш дружніми для тих абітурієнтів, які будуть вступати до українських вищі навчальні заклади з окупованих, непідконтрольних українській владі територій – одне з головних завдань сьогодні», - зауважив міністр.

Він також повідомив, що у 2016 році до переміщених навчальних закладів приєднався Таврійський національний університет ім. Вернадського, який на наступний навчальний рік вже має розпочати набір студентів у Києві.

«На цей навчальний заклад ми орієнтуємо, перш за все, кримчан», - зауважив міністр.

Окрім того, відповідно до закону «Про забезпечення прав і свобод громадян і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» міністерство отримує можливість встановити порядок визнання кваліфікації осіб з окупованих територій.

Також, цього року, для мешканців з Криму при вступі до українських закладів будуть запроваджені квоти.

Освіта.ua
25.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів