Доступ студентів до гуртожитків має бути цілодобовим

Керівників ВНЗ просять надати студентам цілодобовий доступ до приміщень студентських гуртожитків

Доступ студентів до гуртожитків має бути цілодобовим

Міністерство освіти і науки України просить керівників вищих навчальних закладів надати студентам, які проживають у студентських гуртожитках, право цілодобового безперешкодного доступу до приміщень гуртожитків. Відповідний лист підписано міністром освіти Сергієм Квітом.

«У зв’язку з численними зверненнями студентів вищих навчальних закладів та громадських організацій просимо Вас невідкладно переглянути внутрішні нормативні документи вищого навчального закладу, які регламентують проживання студентів в гуртожитках, а саме у частині, яка стосується цілодобового безперешкодного доступу до приміщень студентських гуртожитків та забезпечити особам, які в них проживають таке право», - зазначають у Міносвіти.

У відомстві звертають увагу ректорів на недопущенні зловживань службовим становищем та порушень прав осіб, які проживають в студентських гуртожитках.

Також в МОН зазначають, що відповідно до статті 40 Закону України «Про вищу освіту» зміни, які регламентують проживання студентів в гуртожитках, повинні бути обов’язково погоджені з органами студентського самоврядування.

Освіта.ua
18.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана Сиохина
Добрый день .Скажите сколько должен платить иностранец за общежитие - студент? Он из Нигерии .Живет в комнате один.Нет больше студентов из его страны которые могли бы жить с ним вместе .
ЖораШпагин
Для Светлана Сиохина: а что мешает его поселить студента импортного и нашего отечественного вместе? Зато обмен традициями и языком какой...
Коментувати
олена
йде обговорення про допуск студентів до гуртожитків, а чому не піднімається питання про рівень санітарних умов. Діти розказують такі жахіття про умови. Тая і сама є свідком, бо мій син живе в такому самому: прохідний двір, гарячої води нема, ліжка ще з 70-х років. Обирати вуз треба з показу гуртожитків, а потім усе інше, а то починають піаритися на сайтах , а насправді це мара. Коли вже брехня закінчиться.
Алла
О... А як же страх не встигнути до 24 до гуртожитку? :))) А як же домовини з хорошою вахтершою і проникнення в свою кімнату через вікно (якщо вахтерша - злюка)?!! Ех, не те вже студентське життя :)))