ВНЗ не погоджуватимуть штатні розписи з МОН

Наказ про затвердження Типових штатних нормативів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації втратив чинність

ВНЗ не погоджуватимуть штатні розписи з МОН

Міністерством освіти і науки визнано таким, що втратив чинність, наказ відомства від 11.01.2014 р. № 26 «Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації». Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки та вже пройшов процедуру державної реєстрації у Мінюсті.

За словами міністра освіти і науки, скасування документа означає, що після внесення необхідних змін до Бюджетного кодексу вищі навчальні заклади більше не погоджуватимуть свої штатні розписи у Міністерстві освіти і науки.

«Не люблю згадувати попередників, але сталінсько-табачниківські "типові штатні нормативи" нарешті скасовано. Сподіваємося невдовзі внести необхідні зміни до Бюджетного кодексу, щоб ВНЗ більше не погоджували свої штатні розписи у Міністерстві освіти», - написав Сергій Квіт у своєму Facebook.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 вересня 2015 року.

Освіта.ua
10.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
МВГ МВГ
Що робить коледжам штатні розклади яких на даний час знаходяться у МОН не підписані????
Тарас
А коли буде переформатування факультетів і кафедр згідно нового Переліку спеціальностей, адже до 1 грудня мають бути затвержжені Правила прийому 2016?
Ymity
Вот теперь то руководители ВУЗов смогут пристроить всех родственников без проблем !))
Григорій Тарасович
А як же технікуми та коледжі? Рік закінчується, а в багатьох закладах штатні розписи і тарифікація на погодженні в міністерстві.